10 B-strán od SEVENTEEN, ktoré by ste si mali vypočuť práve teraz

  10 B-strán od SEVENTEEN, ktoré by ste si mali vypočuť práve teraz

Myslel som si, že by bolo pekné začať rok 2019 prijatím výzvy a výzvou, pre ktorú som sa rozhodol, bolo vybrať 10 z SEDEMNÁSŤ Predstavíme vám skladby B. Viem, viem, čo som si myslel?!

Carats (fanúšikovia SEVENTEEN) pochopí, aká náročná je táto úloha. Po prvé, na relatívne krátku kariéru SEVENTEEN majú veľa stôp. Ešte dôležitejšie je, že sú všetky naozaj naozaj dobre! Jednou z výhod SEVENTEEN a ich mnohých členov je, že môžu často kombinovať svojich členov a experimentovať s rôznymi hudobnými štýlmi a žánrami bez toho, aby ohrozili ich pôvodný zvuk. A práve kvôli tomu máme na výber hlboký bazén, z ktorého som mal srdcervúci problém sa zúžiť.

Takže pre bežných čitateľov, verte mi, keď poviem, že by ste tieto piesne mali určite vyskúšať; a pre Carats, ktorí budú mať nepopierateľne iný zoznam, choďte pokojne na mňa!Poznámky: Tento zoznam nie je v konkrétnom poradí a piesne sa vyberajú pre samotnú pieseň, bez ohľadu na aspekt výkonu (to je úplne iná loptová hra).

1. Žiariaci diamant

album: 17 karátov (2015)
Účinkujúci: Všetky

'Tak sa dobre pozeraj, ja som ten diamant.'
Budete ohromení našou silou
Keď sa pozriete na túto úžasnú kombináciu
Určite sa vám bude páčiť aj u nás – padnem vám do oka“

Skladba „Shining Diamond“ sa objavila na ich debutovom projekte varieté a bola považovaná za ich debutovú pieseň, ale nakoniec to bola iba skladba B. To by vám malo naznačiť, ako silní títo chlapci debutovali, pretože každá skladba na albume bola potenciálnym materiálom pre titulnú skladbu. Táto skladba je len zábavným bopom s dychovými nástrojmi, ktoré zvýrazňujú vysokoenergetický refrén. A fráza, ktorú Carats často hovorí – „vkĺznuť do diamantového života“ – sa zrodila z tejto piesne, rovnako ako názov fandomu „Carat“.

2. Bez teba (so stlačeným klobúkom)

album: TEEN, AGE (2017)
Účinkujúci: Všetky

'Nič som nevedel
Aj keď je to ťažké
nemusíš byť sám
Vráťte sa, som pripravený počúvať
Nech si kdekoľvek, ak ma počuješ
Prosím, vráť sa ku mne'

„Without You“ je v rovnakom duchu ako „D’t Wanna Cry“, kde je podobne ako orchestrálne EDM. Syntetizátory sa nakopnú počas prvých pár taktov a krásne udávajú tón. Stredne rýchle tempo skrýva aj fakt, že texty sú vlastne až prekvapivo smutné a emotívne. Vernonova časť „Nemusíš byť sám“ je obzvlášť pútavá.

3. Plavecký blázon

album: Al1 (2017)
Účinkujúci: Výkonová jednotka

'Spadol som do teba
bojujem kvôli tebe
Moje pohyby sú pomalšie
A začínam sa dusiť
Som blázon v plávaní'

Stále som sa pohyboval medzi „Swimming Fool“ a „Highlight“, ale hneď ako som začal písať túto pasáž, „Swimming Fool“ začal hrať (prisahám!) a moja voľba bola urobená. „Swimming Fool“ je jednou z uvoľnenejších piesní od Performance Unit, ide skôr o housový žáner, so zábavnými pískajúcimi melodickými linkami a je to istý letný bop, ktorý vás dostane do rytmu.

4. 20

album: 17 karátov (2015)
Účinkujúci: Vokálna jednotka

„Stále si o mne myslíš, že som ten človek predtým?
V tvojich malých očiach,
Asi som ešte dieťa'

„20“ (Twenty, not two-teen – malý fandom vo vnútri vtipu) je jednou z prvých piesní Vocal Unit a je obľúbená aj teraz. Pieseň samotná je o chlapcoch, ktorí starnú do dvadsiatky, a je to len mladistvo znejúca pieseň skrz naskrz. Môžete tiež povedať, že samotná spevácka jednotka sa pri spievaní tejto piesne veľmi zabáva, najmä keď všetci spolu v refréne „húp hučia“.

5. Nepočúvajte v tajnosti

album: Going Seventeen (2016)
Účinkujúci: Vokálna jednotka

„Nepočúvaj v tajnosti
Aj keď sa táto pieseň stane nepočuteľnou
Táto pieseň, ktorú som pre vás vytvoril
Nepočúvaj v tajnosti'

The Vocal Unit má vážne toľko skvelých piesní, že sa vkrádam do ďalšieho záznamu z nich. A rovnako ako milujem „Zvyk“ a „Veterník“ (a ja naozaj milujem ich), „Don’t Listen in Secret“ má v mojom srdci špeciálne miesto. Na tejto skladbe je toho veľa, čo sa mi páči, a v porovnaní s predchádzajúcou „20“ môžete tiež povedať, ako veľmi sa technicky zlepšili. Od neustále sa pohybujúcej klavírnej linky na začiatku, keď sa ozvú perkusie, až po perfektne vhodné vokály, až po hrdelne znejúcu časť DK „Even if I see as a fool“ – všetko je jednoducho dokonalé!

6. Trauma

album: TEEN, AGE (2017)
Účinkujúci: Hip-hopová jednotka

'Pocit zvyku byť zabudnutý.'
Je to moja nezrelosť
Vznik traumy
Z mojich pochybností
Aký je dôvod, prečo žijem'

Jednotka Hip Hop je známa tým, že píše svoje vlastné texty, takže ich piesne jednotky sú vo všeobecnosti založené na ich vlastných skúsenostiach a príbehoch. „Trauma“ je taká osobná a surová, ako len môže byť, pričom členovia pred nami odhaľujú svoj vlastný strach a zraniteľnosť. Nízke rapovanie S.Coups vás zasiahne priamo do útrob a spev Mingyu skutočne všetko spája.

7. Zmeňte sa

album: TEEN, AGE (2017)
Účinkujúci: Lídri (S. Coups, Hoshi, Woozi)

„Zdvihnite rýchlosť, pokračujte, stlačte plyn
Motor je horúci, treba ho stále zahrievať
Takže svetlo svietiace na SEVENTEEN sa nevypne
Svetlá v našom štúdiu svietia každý deň”

„Change Up“ bola prvou piesňou odhalenou v sérii „2017 Seventeen project“, pričom lídri každej jednotky spolupracovali a viedli ich. Je zrejmé, prečo títo traja členovia dostali svoje príslušné pozície, pretože dosiahli úspech s touto sugestívnou skladbou s R&B nádychom. Ich odhodlanie a oheň sú viditeľné z textov („Ešte sme vám neukázali polovicu toho, čo sme dostali“) a nemôžete sa ubrániť vzrušeniu, keď uvidíte, čo SEVENTEEN prinesie nabudúce. Naozaj lídri!

8. Neviem (No)

album: Going Seventeen (2016)
Účinkujúci: Zmiešaná jednotka (S.Coups, Jeonghan, Jun, Wonwoo, Woozi, Seungkwan, Vernon)

„Sme na rôznych uliciach
Pýtam sa ťa, kto tu prázdno stojí na druhej strane
nemôžeme sa vrátiť?
Neviem, neviem'

Táto pieseň je mojou absolútnou obľúbenou a je ideálna na hranie, keď vonku prší. Pieseň začína Wonwoovým tichým rapom a melancholická nálada sa nesie celou skladbou. Wooziho jasný a ostrý hlas vyniká počas refrénu (doplnený Seungkwanovými krásnymi ad-libs) a fanúšikovia Juna budú tiež nadšení množstvom riadkov, ktoré má v tejto skladbe!

9. Náš úsvit je teplejší ako deň

album: You Make My Day (2018)
Účinkujúci: Všetky

„Zmizne, pohľad na náš chrbát
S pevne držanými rukami zapadá slnko
Nočnú oblohu vypĺňajú len hviezdy
Ako nám svieti“

„Our Dawn Is Hotter Than Day“ je pravdepodobne moja najobľúbenejšia skladba z tohto posledného mini albumu a je jednou z najhranejších skladieb v mojom zozname skladieb SEVENTEEN. Táto mrazivá R&B skladba je mini album vydaný počas leta a evokuje pocity lenivej letnej noci alebo relaxačnej jazdy po pobreží proti západu slnka. Hip-hopová jednotka znie v tejto skladbe obzvlášť dobre a určite sa pristihnete, že ju budete počúvať, keď ju budete počuť.

10. Úsmev Kvet

album: Going Seventeen (2016)
Účinkujúci: Všetky

„Môžem sa usmievať, pretože sme spolu
Môžem plakať, pretože si to ty
Čo teda nemôžem robiť?
Nehovorte, že je koniec
navždy
Pretože zostanem po tvojom boku'

V neposlednom rade tu máme „Smile Flower“ – pieseň, ktorá vždy každého premení v mláku sĺz. Woozi napísal túto pieseň so zreteľom na svojich členov a myslel na to, čo sa môže stať, keď sa jedného dňa rozídu svojou cestou. Význam piesne bol potom rozšírený tak, aby zahŕňal aj Carats a odvtedy je obľúbená medzi fanúšikmi aj členmi. Toto je tiež vzácna pieseň, v ktorej môžu všetci členovia spievať a všetci odvádzajú dobrú prácu, najmä pokiaľ ide o vyjadrenie svojich úprimných emócií. Od lyrickej akustickej gitary v sprievode skladby až po prvé jemné tóny S. Coupsa – skončil som.

Čestné uznania (ktoré nezahŕňajú vyššie uvedené jednotky):

jedenásť. 'Povedz áno' : Hlavné vokály DK a Seungkwan prinášajú očarujúci duet, v ktorom predvádzajú svoje talenty mimo hitparád.

12. „Rýchle tempo“ (rýchle tempo) : Jedna z viac sexi znejúcich skladieb skupiny so zaujímavo tlmeným sprievodom.

13. 'rock' : Skladba s vysokou energiou s pulzujúcim rytmom, viac „rockovejšia“ ako ich bežné záležitosti.

14. “Nevidím koniec” : DK sa pri tejto skladbe spája s jednotkou Hip Hop, ktorá je ďalším strašidelne krásnym klenotom.

pätnásť. 'raketa' : Naozaj optimistická pieseň od skupiny America, Joshua a Vernon, s ich príslušnými hlasmi, ktoré pekne kontrastujú.

16. 'Populárna pesnička' : Začína sa to ako ľahké počúvanie, ale akonáhle prídu sláčiky, syntetizátory a sprievodné vokály, pieseň sa stane ešte úžasnejšou.

17. „Približovať sa“ (bez dychu) : Táto skladba má temný a drsný koncept, na ktorý sme všetci čakali, plus vysoké tóny od DK (navrstvené na nízkych tónoch S.Coups) vám spôsobia zimomriavky.

Úvery pre Farebne odlíšené texty pre anglické preklady.

Príďte si vypočuť tieto pesničky, neoľutujete! Čo sa týka Carats, aké sú vaše vlastné top 10 odporúčaní? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Úplné zverejnenie: Najdlhší čas, Belinda_C si myslel, že text z „Our Dawn Is Hotter Than Day“ bol „úžasne úžasný“ namiesto „Oh summer summer“. Existuje tiež veľa piesní, ktoré si želá, aby mohla zahrnúť do tohto zoznamu! Podeľte sa s ňou o svoju lásku k SEVENTEEN a Shinhwe Twitter !