10 K-Drama druhých hlavných párov, ktoré sú príliš roztomilé na slová

  10 K-Drama druhých hlavných párov, ktoré sú príliš roztomilé na slová

Oslovte každého, kto je vyčerpaný syndrómom druhého vedenia. Všetci nenávidíme pozerať sa na naše televízne divy, ako sú odvrhnuté, aj keď sú tie najroztomilejšie. Ľudské. niekedy. Ešte horšie je, keď ich vymenia za nejakého nevďačného hulváta! Pffft... prepáč, dovoľ mi na chvíľu upokojiť svoj hnev.

Niekedy si jednoducho potrebujeme utíšiť dušu K-drámou, kde tieto jemné a nadýchané druhé vodkyne nájdu lásku, ktorú si zaslúžia – jeden k druhému! Tu je náš výber druhých vedúcich párov, ktoré sú tak sakramentsky roztomilé, že to nemôžeme prijať. Dokonca by sme ich mohli poslať viac ako hlavných potenciálnych zákazníkov. *vzdych*

Varovanie: pred nami sú menšie spoilery pre množstvo rôznych drám!Young Joo & Oh Dae Gi - I'm Not Afraid (oficiálne hudobné video) Kam pristávajú hviezdy

rosiedaes

rosiedaes

Zožeňte si letiskového strážcu, ktorý sa na vás pozerá tak, ako Oh Dae Gi ( Kim Kyung Nam ) pozerá na Na Young Joo ( Lee Soo Kyung ). Vlastne možno nie, ktovie, koľko vecí by preniklo cez colnicu, kým by bol roztržitý? Oh Dae Gi je nadčlovek, pretože nikdy nedovolí, aby mu jeho superveľká láska prekážala pri správnej práci. Ako šéf a mentor vždy dáva svojhlavej nováčikovi Na Young Joo priestor a rešpekt, ktorý potrebuje, aby sa mohla rozhodnúť sama. Niet divu, že sa musí omráčiť, keď nadviaže očný kontakt.

Pozrite si prvú epizódu „Where Stars Land“:

Sledovať teraz

Ban Ryu & Soo Yeon's Hwarang

imhoonsik

Roztomilá dvojica z druhého vedenia je dokonalým protijedom v dráme, kde stredobodom záujmu je milostný trojuholník. Najmä ak si z tohto trojuholníka trháte vlasy (pozerám sa na vás, „Hwarang“). Soo Yeon ( Lee Da In ) a Ban Ryu ( Do Ji Han ) je obzvlášť zábavné sledovať, pretože v každom druhom momente je Ban Ryu chladný, mrzutý a nejasne emotívny. Kedykoľvek sa objaví Soo Yeon, zrazu sa z neho stane našuchorený zajačik. Alebo to má byť jeleň v prednom svetle? Ešte dobre, že má priateľku s piskľavým hlasom, ktorá ho chráni!

Pozrite si prvú epizódu „Hwarang“:

Sledovať teraz

Woo Soo Ji & Ma Sang Goo v ' Pretože Toto je môj prvý život

kdramafeed

Kedy je chlap najviac sexi? Ak by ste povedali, že keď sa hrá so šteniatkami, mali by ste pravdu, ale iné najviac sexi je vtedy, keď vo vašom mene na ich miesto chladne nasťahuje strašidelné zvieratá. Sang Goo's ( Park Byung Eun ) najväčším šarmom je byť najlepším krídlom a podporným systémom v Soo Ji's ( Esom ) život. Nie, že by nedokázala bojovať svoje vlastné bitky, samozrejme. Potrebuje len niekoho, kto by jej pripomenul, aká je schopná a že je v poriadku sa niekedy o niekoho oprieť. Alebo ich nechať oprieť sa o vás, keď jazdia na zadnej strane vášho nového motocykla.

Pozrite si prvú epizódu „Pretože toto je môj prvý život“:

Sledovať teraz

Sung Sun Woo a Sung Bo Ra v ' Odpoveď 1988

Začiatkom „Odpoveď 1988“ dostaneme pekný fake-out, kde to vyzerá ako Sun Woo ( Choď Kyung Pyo ) môže byť určený pre hlavnú dámu Duk Sun (Girls Day's). Hyeri ). Ďakujem bohom drámy, že sa to nikdy nestane, pretože potom by sme prišli o potešenie, ktorým je Sun Woo a staršia sestra Duk Sun Bo Ra ( Ryu Hye Young ). Páči sa nám trápny spôsob, akým sa snažia posunúť svoju dynamiku z veľkej sestry/malého brata na rovnocenných partnerov. Trvá to dlho, kým sa tam dostanú, ale keď sa im to konečne podarí, uistite sa, že máte pripravené vreckovky na vysušenie týchto šťastných sĺz.

Pozrite si prvú epizódu „Reply 1988“:

Sledovať teraz

Sunny & Reaper v ' Goblin

k-dráma-odpad

Len ignorujme tragickú, epickú atmosféru lásky na celý život, ktorú táto dvojica rozdáva. Áno, Sunny ( Yoo In Na ) a Reaper ( Lee Dong Wook ) sú si navzájom osudom. Áno, je naozaj, naozaj (naozaj) smutné, že osud ich stále spája, len aby ich roztrhal. Ale môžeme sa sústrediť na skutočnosť, že jej povedal, že sa volá Kim Woo Bin ? A že ani nevie, ako jej zavolať pomocou telefónu? Toto sú detaily, na ktoré sa musíme zamerať, ľudia! Tragédia môže niekomu inému zničiť druhý život, sme tu kvôli nadprirodzeným výbojom.

Pozrite si prvú epizódu „Goblin“:

Sledovať teraz

Kim Joo Man a Baek Seol Hee v ' Fight My Way

Všetci máme tento pár v našich životoch. Boli spolu navždy a zdá sa, že nimi nič nemôže otriasť. To je Seol Hee ( Pieseň Ha Yoon ) a Joo Man ( Ahn Jae Hong )… najprv. Ich vzťah je realistickým pohľadom na to, čo sa stane, keď ste s niekým tak dlho, že ho začnete považovať za samozrejmosť. Nekonajú sa tu žiadne dramatické kimchi facky ani hviezdne stretnutia. Namiesto toho tu máme tlmený, sladký milostný príbeh, ktorý je o to dojímavejší, že si vyžaduje čas, kým sa rozbije a znova sa vytvorí. Keď sa druhí vodcovia zmenia a rastú, milujeme ich ešte viac.

Pozrite si prvú epizódu „Fight My Way“:

Sledovať teraz

Kim Pil Suk a Jason v ' Snívaj vysoko

yammismile-blog

Chýbaš nám, Milky Couple! Pil Suk ( IU ) a Jason (14:00). Wooyoung ) sú vykrádači scén OG v „Dream High“. Je zábavné sledovať ich cestu od vystrašenej slečny Sushi a okázalého faux-Američana až po hviezdu a žiarlivého takmer priateľa. A tá karaoke scéna? *zomrie* Trochu si želáme, aby Pil Suk nemusel schudnúť, kým sa do nej Jason zamiloval, ale toto je K-dráma z roku 2011, o ktorej hovoríme. Môžeme sa tiež pokúsiť zvládnuť naše očakávania a užiť si tie extrémne nepravdepodobné tancovačky.

Pozrite si prvú epizódu „Dream High“:

Sledovať teraz

Hong Baek Gyun & Pi v ' I Am Not A Robot

Toto je román na vytváranie robotov, ktorý je prekvapivo príbuzný. Baek Gyun ( Uhm Ki Joon ) a Pi ( Park Se Wan ) sú druhí vodcovia, ktorí sú trochu neistí, keď sa porovnávajú s naším nádherným alfa hrdinom a hrdinkou. Nenávidíme, keď sa cítia na dne, pretože to nie sú ohromujúce hviezdy show. To je normálne, chlapci! Cítime tvoju bolesť! Aj tak by sme nechceli všetky tie prvé obavy. Prečo sa stresovať, keď sa môžete vykašľať na spoločné záujmy a vymeniť si odporúčania na čítanie?

Pozrite si prvú epizódu „I Am Not A Robot“:

Sledovať teraz

Lee Ha Im a Sung Ki Joon vo filme „Devilish Joy“

egumonina

Happy Virus Ki Joon ( Lee Ho vyhral aka Hoya) je dokonalá fólia pre nafúkanú top hviezdu Ha Im ( Lee Joo Yeon ). Je to jediný človek, ktorý sa nebojí povedať jej, čo sa deje, čo sa ukáže ako Ha Imov kryptonit. Na začiatku sú títo dvaja v podstate komickou úľavou, čo sa týka ich dramatického uväznenia vo vínnej pivnici. Ha Im je niekedy také ťažké vyrovnať sa s tým, že si ani nie sme istí, či ich chceme spolu. Ale jej vzťah s Ki Joonom sa ukáže ako jej spásonosná milosť, ktorá odhaľuje jej sympatickú a podpornú stránku, o ktorej sme nevedeli.

Seo Dae Young & Yoon Myung Joo v ' Potomkovia Slnka

tomshardy

tomshardy

Zvyčajne je to hlavná dvojica, ktorá má čo do činenia s nesúhlasnými rodičmi, ale v „Descendants of the Sun“ sú to naši úbohí druhí vodcovia, ktorí znášajú váhu otcovho súdeného pohľadu. Nepomáha, že Myung Joo ( Kim Ji vyhral ) otec je vysokopostavený vojenský muž, ktorý im môže doslova prikázať, aby sa od seba držali ďalej. Našťastie pre Dae Younga ( Jin Goo ), Myung Joo si nerobí žiadne výčitky s tým, že si sama potiahne hodnosť a s radosťou mu prikáže, aby sa postaral o jej flirtovanie. Je slabinou Dae Younga, no zároveň je aj jeho najväčšou silou – pokiaľ mlčí o tom, že je ReVeluv.

Pozrite si prvú epizódu „Descendants of the Sun“:

Sledovať teraz

Ahoj Soompiers, kto je tvoj obľúbený druhý vedúci pár? Chýbali nám nejaké dobré? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Azra_A trávi väčšinu svojich bdelých hodín trpezlivým čakaním na ďalší comeback 14:00 (na rok 2021!). Spolieha sa na masky a zvláštne príchute zmrzliny, ktoré jej pomôžu vydržať (uhorka je skvelá, cejlónska je lepšia). Keď nepozerá hodiny návratu, nájdete ju zapnutú Instagram .

Aktuálne sleduje: Stretnutie “, „Spomienky na Alhambru“
Najobľúbenejšie drámy všetkých čias: Moja láska z hviezdy “, “ Liečiteľ
Tešiť sa na: Môj zvláštny hrdina “, „Korunovaný klaun“