10-krát nás Jonghyun rozosmial

  10-krát nás Jonghyun rozosmial

Už je to jeden rok, čo Jonghyun zo SHINee odišiel. Bolo to ťažké obdobie, ktoré otriaslo svetom K-popu a o rok neskôr sa stále nevieme vyrovnať s tým, čo sa stalo. Bol to talentovaný spevák a skladateľ, a keď si spomíname na jeho život, pripomíname si nielen ten krásne pesničky opustil nás, ale smiech a dobré časy, ktoré sme spolu zdieľali. Poďme sa spoločne vydať na cestu po spomienkovej línii, keď oslávime Jonghyunov život s pohľadom na 10 z toho, koľkokrát nám Jonghyun vyčaril úsmev na tvári.

1. Rozkošné chvíle, ktoré zažil so svojím (a jeho sestriným) psom Roo

aminoaplikácie

Jonghyun daroval Roo svojej staršej sestre, pretože veľmi chcela šteniatko. Príbeh o tom, ako Roo dostala svoje meno, je skutočne veselý. Keďže Roo pocikal Minhovo tričko, Jonghyun mu dal slobodu pomenovať psa. Minho prišiel s „Byul-Roo“ – čo voľne znamená „nie som fanúšik“. Interakcie, ktoré mal Jonghyun s Roo počas nespočetných živých relácií na Instagrame, ako aj náhodných varietných šou boli vždy také rozkošné a vždy nám vyčarili široký úsmev na tvári.

weheartit

2. Keď sa vystresovaný fanúšik cítil lepšie

Všetko o tomto bol v skratke Jonghyun. Páčilo sa nám, ako vždy chcel, aby sa ostatní ľudia cítili lepšie. Bol tam tiež silný pocit jeho schopnosti súcitiť a vychovávať tých, ktorí boli smutní. Bolo to také milé a bolo tam toľko momentov tejto konkrétnej interakcie, s ktorými sme sa mohli stotožniť.

3. Čas, keď nám ukázal, ako prirodzene je romantický

Jonghyun dostal v relácii „Hello Counselor“ otázku, ako by flirtoval s dievčaťom, ktoré sa mu páči. Jeho hladké podanie zapôsobilo na hostiteľov aj na divákov! Aké prirodzené.

(Začína o 14:00)

4. V podstate kedykoľvek prejavil lásku svojmu poludniu

Nebolo žiadnym tajomstvom, že Jonghyun a jeho poludnie boli utiahnutí. Viackrát to spomenul na rôznych estrádach a neostýchal sa jej prejavovať náklonnosť aj na verejnosti.

rebloggy

Láska!

5. Vždy, keď povzbudil Taemina

Jonghyun bol vždy známy tým, že bol Taeminovým fanúšikom číslo 1. Vždy propagoval svoje sólové albumy a chodil na jeho koncerty, kedykoľvek mohol. Bolo to také rozkošné a páčilo sa nám, ako veľmi ho podporoval!

giphy

Skutočná láska!

peridoxxx

Jonghyun má na sebe Taeminovo koncertné tričko.

6. Keď si zaspieval s jedným zo svojich idolov.

Jonghyun počas svojej kariéry mnohokrát spieval skladbu „Nothing Better“ od Brown Eyed Soul a bolo známe, že je v tom veľmi dobrý. Spomenul, že je veľkým fanúšikom Jung Yeop a bol úplne nervózny, keď si s ním konečne zaspieval pieseň. Vedeli sme, že to bol pre neho veľký moment a boli sme rovnako nervózni a nadšení ako on!

7. Výzva vo vedre s ľadom

Jonghyun vždy rád pomáhal druhým a aby sa ostatní cítili dobre. Nestaral sa o pozadie ľudí a bol vždy taký akceptujúci!

Bolo to od neho také veselé a chytré, že nominoval troch Jonghyunov.

8. Jonghyunove prekvapenie k narodeninám v albume „Hello Baby“

Keď je Jonghyun požiadaný, aby šiel urobiť nejaké pochôdzky pre členov, nevie, že pre neho chystajú prekvapivú narodeninovú oslavu. Bolo to potešujúce vidieť to, pretože si myslel, že pre neho nič neurobia. Vyzeral tak úprimne dotknutý!

9. Keď vyhral svoj prvý Bonsang

Jonghyun napísal všetku svoju vlastnú hudbu, takže keď vyhral Bonsang na udeľovaní cien Golden Disc Awards 2016, boli sme tak nadšení. Jednou z najpamätnejších častí jeho ďakovnej reči bolo, ako skutočne nervózne prijímal cenu bez členov skupiny vedľa neho.

10. Aký bol skutočný ku každému zo svojich fanúšikov

Zakaždým, keď Jonghyun interagoval s fanúšikmi, uistil sa, že im venuje svoju plnú pozornosť. Bol taký dobrý v tom, aby sa jeho fanúšikovia cítili výnimočne. Je to vlastnosť, pre ktorú bol známy a ktorú si veľmi vážime.

Skutočne jediný svojho druhu.

Hej Soompiers, ktorý Jonghyun moment ťa rozosmeje? Dajte mi vedieť v komentároch nižšie!

binahearts je spisovateľka Soompi, ktorej hlavnými predsudkami sú Song Joong Ki a BIGBANG. Často ju možno vidieť spievať zo srdca pri karaoke, venčiť psa alebo si dopriať dezerty. Uistite sa, že budete nasledovať binahearts na Instagrame, keď prechádza svojimi najnovšími kórejskými výstrelkami!