14:00 Junho a Jung So Min potvrdili, že budú hrať v novom historickom komediálnom filme

 14:00 Junho a Jung So Min potvrdili, že budú hrať v novom historickom komediálnom filme

Potvrdilo sa, že 14:00 júna a mladý tak min bude hrať v novom filme “Gibang Bachelor” (pracovný názov)!

„Gibang Bachelor“ je komediálny, fúzny historický film, ktorý bude režírovať režisér filmu „The Last Ride“ Nam Dae Joong. Film je o Huh Saekovi (hrá ho júna ), prvá kurtizána z dynastie Joseon, ktorá si získa srdcia všetkých dám, a Hae Won (hrá ju mladý tak min ), krásna žena s progresívnym zmýšľaním.

Po tom, čo sa Junho stal uznávaným za svoje herectvo v skladbách „Cold Eyes“ a „Twenty“, sa Junho bezchybne prispôsobil rôznym úlohám v drámach, ako napríklad „ Wok lásky “, “ Len medzi milencami “ a „ Šéf Kim .“ Očakáva sa, že Junho predvedie svoje herecké schopnosti v úlohe Huh Saeka, mladého majstra, ktorý sa narodil ako syn kurtizány a vyrastal v gibang ( miesto, kde žijú kurtizány).

Vychádzajúca herečka Jung So Min hrala v rôznych drámach vrátane „ Otec je zvláštny “, “ Pretože Toto je môj prvý život “ a „ Z vašich očí odišiel úsmev. Očakáva sa, že Jung So Min, ktorá hrala rôzne úlohy so svojimi silnými hereckými schopnosťami, ukradne pozornosť divákov svojou „chémiou lásky“ na obrazovke s Junhom.

Fanúšikovia boli obzvlášť nadšení, keď počuli, že dvaja herci budú natáčať spolu, pretože už predviedli svoju osviežujúcu chémiu vo filme „Twenty“. O svojich pocitoch z obsadenia do filmu Junho povedal: „Niektorými z najväčších dôvodov, prečo som si vybral tento projekt, bolo predovšetkým to, že scenár bol zábavný a postava mala iné čaro ako tie, ktoré som predtým videl. Jung So Min povedal: „Už teraz som nadšený, pretože si myslím, že film bude zaujímavý vďaka svojej jedinečnej téme. Budem tvrdo pracovať, aby som predviedol dobrý herecký výkon.'

“Gibang Bachelor” už priťahuje pozornosť pre svoju jedinečnú dejovú líniu a silné obsadenie. Natáčanie by sa malo začať tento mesiac.

zdroj ( 1 )