15 K-Drama milostných trojuholníkov, cez ktoré sa stále nevieme dostať

  15 K-Drama milostných trojuholníkov, cez ktoré sa stále nevieme dostať

Jedným z najpopulárnejších a najbežnejších trópov K-drámy, ktoré môžete vidieť takmer v každej K-dráme, je milostný trojuholník. Je to jeden z najlepších trópov z rôznych dôvodov; vždy je tam mdloby hodný druhý vedúci a je to tiež dramatické, čo očividne milujeme. Vo svete K-drámy sa objavila poriadna časť epických milostných trojuholníkov a hoci bolo ťažké zúžiť zoznam, tu to ide. Tu je pohľad na iba 15 z mnohých milostných trojuholníkov K-drama, cez ktoré sa stále nemôžeme dostať!

1.' Odpoveď 1988 “ – Choi Taek, Jungpal a Sung Deok Sun

„Odpovedať 1988“ označené hviezdičkou Hyeri ako Sung Deok Sun, Park Bo Gum ako Choi Taek a Ryu Jun Yeol ako Jungpal. Tieto tri postavy boli priateľmi z detstva, u ktorých sa vyvinuli vzájomné city. Mali sme dve extrémne postavy, ktoré sa snažili získať srdce Deok Sun; bol tam nevinný, ale geniálny Choi Taek a zlý, no koketný najlepší priateľ Jungpal.giphy

giphy

„Odpoveď 1988“ mala jeden z najviac srdcervúcich a epických milostných trojuholníkov všetkých čias. Bola to tiež jedna z K-drám, kde ste naozaj nemohli predpovedať, s kým skončí hlavná dáma. Ukončenie série vyvolalo búrlivú diskusiu o tom, s kým mal Deok Sun skončiť a producent sa na tom poriadne vykašľal. Tento milostný trojuholník je bezpochyby jedným z najúžasnejších milostných trojuholníkov v histórii K-drama!

Začnite pozerať „Reply 1988“:

Sledovať teraz

dva. ' Faded To Love You “ – Lee Gun, Kim Mi Young, Daniel

Hral „Fated To Love You“. Jang Hyuk ako charizmatický Lee Gun po boku Jang Nara ako Kim Mi Young. Náhodou a osudom títo dvaja spolu strávia noc. Mi Young otehotnie a obaja skončia núteným sobášom. V manželstve, ktoré sa javí ako nešťastné, Daniel ( Choi Jin Hyuk ), majiteľ kaviarne v okolí, sa nakoniec zamiluje do Mi Young. Keď si Lee Gun uvedomí, že jeho city k Mi Young sú skutočné, uvedomí si, že súťaží s umeleckým a vášnivým Danielom.

weheartit

Ako môžeme zabudnúť na tú epickú scénu s návrhom od Daniela? Táto séria zahŕňala intenzívny milostný trojuholník, v ktorom mal Daniel rovnakú šancu byť s hlavnou dámou ako s hlavnou postavou. Láska a úprimnosť, v ktorej Daniel prejavil svoje city k Mi Young, urobili tento milostný trojuholník takým nezabudnuteľným.

Začnite pozerať „Fated to Love You“:

Sledovať teraz

3. „Moje dievča“ – Sol Gong Chan, Joo Yoo Rin, Seo Jung Woo

„Moje dievča“ rozpráva príbeh Sol Gong Chan ( Lee Dong Wook ), typický bohatý chlapec, ktorý stretne dievča menom Joo Yoo Rin ( Lee Da Hae ). Obaja podpísali zmluvu, že sa stanú stratenými príbuznými, aby Gong Chan zdedil majetok svojho umierajúceho starého otca. Gong Chan je trochu blázon a Yoo Rin mu na tom nezáležalo, no nakoniec sa do nej zaľúbi. Tento milostný trojuholník uzatvára playboy menom Seo Jung Woo ( Lee Joon Gi ).

Tento milostný trojuholník je nezabudnuteľný hlavne pre postavu Lee Joon Gi, ktorá sa nakoniec bezhlavo zamiluje do Yoo Rin. Je dojímavé vidieť, ako sa otočí a stane sa tak mäkkým pre ženu, ktorú miluje, a jeho pokroky pre ňu v celej sérii sú naozaj romantické a zábavné.

4.' Chlapci nad kvety “- Goo Joon Pyo, Geum Jan Di, Yoon Ji Hoo

Táto klasická K-dráma hrala Lee Min Ho ako Gu Jun Pyo, bohatý stredoškolák, ktorý sa náhodou zamiluje do chudobného dievčaťa menom Geum Jan Di, ktorú hrá Ku Hye Sun . Hoci sa Gu Jun Pyo najprv o Jan Di nestará, nakoniec ho zaujme jej divoká a ohnivá osobnosť.

gfycat

weheartit

Milostný trojuholník vstupuje do hry, keď jeden z dobrých priateľov Joona Pya, Yoon Ji Hoo ( Kim Hyun Joong ) skončí zasiahnutý Janom Di. On sa stane ramenom, o ktoré sa môže oprieť, zatiaľ čo ona sa snaží zapadnúť do stredoškolského života. Fanúšikovia seriálu boli úplne zamilovaní do Ji Hoo a jeho sladkých a očarujúcich spôsobov!

Začnite pozerať „Boys Over Flowers“:

Sledovať teraz

5. „Don’t Dare To Dream“ – Lee Hwa Shin, Pyo Na Ri, Go Jung Won

„Don’t Dare To Dream“ v hlavnej úlohe Jo Jung Suk , Gong Hyo Jin a Choď Kyung Pyo , zobrazuje život ľudí pracujúcich v oblasti vysielania. Gong Hyo Jin hrá Pyo Na Ri, dievča, ktoré sa chce stať vysielateľkou a už niekoľko rokov je zamilované do Lee Hwa Shin (Jo Jung Suk). Na druhej strane Lee Hwa Sinovi Pyo Na Ri pripadá dosť otravný.

giphy

Až keď sa najlepší priateľ Hwa Sin, Go Jung Won (Go Kyung Pyo), tvrdo zamiluje do Pyo Na Ri, začne sa o ňu zaujímať. Na Ri sa zmieta medzi dvoma najlepšími priateľmi, keď sa obaja snažia získať jej srdce. Je to epická bitka, pretože obaja o ňu dokonca skončia v pästnom súboji. Bez ohľadu na výsledok je čaro Go Kyung Pyo nepopierateľné a divákom prinieslo ťažký prípad syndrómu druhého vedenia.

Začnite pozerať „Don’t Dare to Dream“:

Sledovať teraz

6.“ Bola Pekná “- Kim Hye Jin, Ji Sung Joon, Kim Shin Hyuk

V hlavnej úlohe Hwang Jung Eum ako Kim Hye Jin a Park Seo Joon Ako Ji Sung Joon je „She Was Pretty“ o priateľoch z detstva, ktorí sa znova stretávajú, keď sú starší. Keď sa Hye Jin opäť stretne so Sung Joonom, zistí, že je technicky jej šéf. V skutočnosti Hye Jin, Sung Joon a Kim Shin Hyuk ( Choi Siwon ) všetci pracujú v tej istej spoločnosti a nakoniec sa zapletú do milostného trojuholníka.

aminoaplikácie

Zdá sa, že fanúšikovia sa nemohli nabažiť očarujúcich spôsobov Shin Hyuka. Bol ochotný akceptovať Hye Jin takú, aká bola ešte pred jej premenou a mal k nej lásku, ktorá bola taká nevinná a čistá. Jeho priama úprimnosť vo svojich citoch k nej bola prinajmenšom rozkošná a urobila tento trojuholník tak nezabudnuteľným a ťažko sa prekonávajúcim!

weheartit

Začnite pozerať „She Was Pretty“:

Sledovať teraz

7.“ Potrebujem romantiku 2 “- Joo Yeol Mae, Yoon Seok Hyun, Shin Ji Hoon

Hra „Potrebujem romantiku 2“ v hlavnej úlohe Jung Yu Mi a Lee Jin Wook ako Joo Yeol Mae a Yoon Seok Hyu, dvaja ľudia, ktorí boli roky milencami, kým sa nerozhodli rozísť. Majú spolu hlboko zakorenenú históriu, takže stále zostávajú priateľmi a dokonca žijú vedľa seba. Yeol Mae sa potom stretne so Shin Ji Hoon ( Kim Ji Suk | ), pôvabná majiteľka kaviarne, ktorá ju zmetie z nôh.

Tento milostný trojuholník bol celkom nezabudnuteľný, pretože Shin Ji Hoon bol druhým lídrom, s ktorým mnohí chceli, aby skončila Yeol Mae. Bol lojálny, vášnivý, romantický a veľmi chápal Yeol Mae napriek jej vrtkavému srdcu. Milostný trojuholník bolo tiež celkom zábavné vidieť na obrazovke, pretože Lee Jin Wook a Kim Ji Suk sú najlepší priatelia v skutočnom živote!

Začnite pozerať „I Need Romance 2“:

Sledovať teraz

8. „Stairway To Heaven“ – Cha Song Joo, Han Jun Seo, Han Tae Hwa

Tento klasický seriál K-drama rozpráva príbeh o detských láskach. Kwon Sang Woo a Choi Ji Woo vystupujú ako dvaja milenci, ktorí sa rozišli v mladom veku, ktorí sa znova stretnú, keď budú starší. Ale Jung Seo (Choi Ji Woo) si nepamätá Song Joo (Kwon Sang Woo) kvôli nehode. Títo dvaja sa dali dokopy, ale Han Tae Hwa ( Shin Hyun Joon ) nedokáže nechať odísť svoje city k Jung Seo. Je ochotný urobiť čokoľvek, aby si ju nechal pre seba. Tento milostný trojuholník je obzvlášť nezabudnuteľný, pretože bol taký srdcervúci. Ľudia si nemohli pomôcť, ale cítili sa zle pre oboch hlavných mužských predstaviteľov zapojených do milostného trojuholníka, najmä vzhľadom na to, koľko boli ochotní obetovať pre Song Joo.

9.“ Kill Me Heal Me “– Cha Do Hyun, Oh Ri Jin, Shin Se Gi

aminoaplikácie

Kto by si myslel, že milostný trojuholník môže zahŕňať ďalšiu z vašich osobností? Táto jedinečná K-dráma zahŕňala Cha Do Hyun ( Ji Sung ), muž, ktorý trpí viacnásobnou poruchou osobnosti v dôsledku traumatickej udalosti, ktorá sa stala, keď bol ešte dieťa. Jedna z jeho osobností, Shin Se Gi, je zamilovaná do Oh Ri Jin (Hwang Jung Eum) a je ochotná sa o ňu postarať, aj keby to znamenalo prevziať hlavnú osobnosť.

giphy

Zdá sa to ako zvláštny koncept, že jedna z osobností niekoho s viacnásobnou poruchou osobnosti by bola zamilovaná do toho istého dievčaťa, ale v tejto K-dráme to fungovalo. Shin Se Gi si nás totálne získal šarmom zlého chlapca, ako aj nevinnou láskou k Ri Jin. Aj keď sme vedeli, že city Se Gi k Ri Jin boli odsúdené na zánik, bol to milostný trojuholník, ktorý bol napodiv super romantický.

Začnite pozerať „Kill Me Heal Me“:

Sledovať teraz

10.“ Si krásna “- Hwang Tae Kyung, Go Mi Nam, Kang Shin Woo, Jeremy

„Si krásna“ je klasická K-dráma v hlavnej úlohe Jang Geun Suk ako Hwang Tae Kyung a Park Shin Hye ako Go Mi Nam. Go Mi Nam sa pripojila k rockovej skupine Tae Kyung namiesto svojho brata-dvojčaťa, ale keď ostatní členovia skupiny pochopili, že Mi Nam je v skutočnosti dievča, začnú k nej prechovávať silné city.

Toto v skutočnosti nie je trojuholník, ale skôr štvorec. Stále to stojí za zmienku, najmä preto, že Kang Shin Woo ( Jung Yong Hwa ) a Jeremy ( Lee Hongki ) boli príliš rozkošné na to, aby sme ich prehliadli. Mi Nam mala šťastie, pretože mala troch očarujúcich chlapíkov, ktorí sa ju snažili získať.

gfycat

Začnite pozerať „Si krásna“:

Sledovať teraz

11. „Jeseň v mojom srdci“ – Yoon Joon Seo, Yoon Eun Seo, Han Tae Seok

Hrala „Autumn In My Heart“. Pieseň Seung Hun a Pieseň Hye Kyo ako Yoon Joon Seo a Yoon Eun Seo, dve postavy, ktoré boli vychované ako súrodenci, no nie sú pokrvne spriaznení. Eun Seo sa vracia k svojej biologickej matke a obaja sú oddelení, kým nebudú starší.

Eun Seo náhodou stretne Han Tae Seoka ( Vyhral Bin ), ktorý je najlepším priateľom Joona Sea, a intenzívny milostný trojuholník sa začína, keď sa Joon Seo opäť stretne s Eun Seo. Láska a oddanosť Tae Seoka k Eun Seo napriek jej intenzívnym citom k Joonovi Seoovi skutočne ukradli show. Hovorí dokonca o niekoľkých líniách, ktoré zostali populárne po celé roky.

12.“ dedičia “ – Kim Tan, Cha Eun Sang, Choi Young Do

„Heirs“ hral Lee Min Ho ako chaebol menom Kim Tan, zatiaľ čo Park Shin Hye hrala ako chudobná školáčka Cha Eun Sang. Kim Tan a Cha Eun Sang sa stretnú v Štátoch, ale náhodne sa znova stretnú, keď sa vrátia do Soulu. Nakoniec navštevujú rovnakú strednú školu s Tanom, ktorý zistí, že Eun Sang je v skutočnosti dcérou jeho slúžky. Keď sa do nej Tan začne zamilovať, násilník v škole menom Choi Young Do (Kim Woo Bin) sa tiež náhodou zamiluje do Eun Sang a dvaja študenti sa nakoniec stretnú v bitke o bojovať o srdce Eun Sang.

weheartit

To, čo urobilo tento milostný trojuholník takým nezabudnuteľným, bolo to, koľko zlého chlapca bol Young Do ochotný urobiť pre Eun Sang a aká hlboká bola jeho náklonnosť k nej. Toto bola jedna z tých K-drám, kde si mnohí ľudia veľmi obľúbili druhého vodcu a jeho romantické gestá. Určite ukradol šou!

Začnite sledovať „Heirs“:

Sledovať teraz

13. “Sandglass” – Park Tae Su, Yoon Hye Rin, Baek Jae Hee

„Sandglass“, ktorý sa považuje za jednu z najsledovanejších K-drám všetkých čias, je o bohatej dedičke menom Yoon Hye Rin, ktorú hrá Choď Hyun Jung ktorý sa zamiluje do gangstra menom Park Tae Su ( Choi Min Soo ). Ich ľúbostný príbeh je srdcervúci, pretože zahŕňa dvoch hviezdnych milencov, ktorí nie sú schopní byť naozaj spolu kvôli svojmu postaveniu.

V dráme má Hye Rin osobného strážcu menom Baek Jae Hee ( Lee Jung Jae ), ktorá si získala srdcia mnohých žien v celej Južnej Kórei. Jeho neochvejná láska k Hye Rin bola taká romantická. Hoci ľudia boli zlomení pre lásku, ktorú zdieľali Hye Rin a Tae Su, nemohli si pomôcť, ale cítili smútok nad neopätovanou láskou Jae Hee, ktorý bol ochotný pre Hye Rin nasadiť svoj život.

14.“ Silná žena robí Bong čoskoro “ – Do Bong Soon, Ahn Min Hyuk, In Kook Doo

„Strong Woman Do Bong Soon“ bola hitom rom-com K-dráma, ktorá hrala Park Bo Young ako super silný Do Bong Soon a Park Hyung Sik ako chaebol Ahn Min Hyuk. Títo dvaja sa prvýkrát stretnú osudom, keď Bong Soon zachráni Min Hyukovi život, a opäť sa dajú dokopy, keď si ju najme, aby sa stala jeho osobnou strážkyňou.

Aj keď Ahn Min Hyuk čoskoro začne rozvíjať silné city k Bongovi, jej srdce stále visí na jej dlhoročnom priateľovi Guk Doo ( Ji Soo ). Ako Min Hyuk pokračuje v prenasledovaní Bong Soona, Bong Soon sa stáva rozpoltenou medzi dvoma mužmi v jej živote. Keď diváci sledovali, ako sa Bong Soon snaží vybrať si medzi týmito dvoma, boli sme rovnako roztrhaní ako ona. Ako si môžeš vybrať medzi Park Hyung Sikom a Ji Soo?

aminoaplikácie

Začnite sledovať „Strong Woman Do Bong“:

Sledovať teraz

15. „Scarlet Heart: Goryeo“ – Wang So, Hae Soo, Wang Wook

Hral „Scarlet Heart: Goryeo“. IU ako Hae Soo, slečna v núdzi, ktorá cestuje späť v čase do éry Goryeo a stretáva rodinu princov. Viacerí z bratov sa do nej nakoniec zamilujú, takže to nie je úplne milostný trojuholník ako taký, ale Wang So (Lee Joon Gi) a Wang Wook ( Kang Ha Neul ) sú dvaja bratia, ktorí mali šancu vyhrať nad Hae Soo.

giphy

'Scarlet Heart: Goryeo' mal trochu jedinečný milostný trojuholník v tom zmysle, že druhý vedúci, Wang Wook, dokázal získať náklonnosť Hae Soo skôr ako Wang So. Majú krátky a rýchly románik, ale potom je Hae Soo zrazená Wang Wook a zostáva v nevedomosti. Wang So, ktorý predtým niečo cítil k Hae Soo, zasiahne a obaja sa do seba zamilujú.

uaena-vip

aminoaplikácie

Tento milostný trojuholník bol srdcervúci. Hlavne preto, že diváci boli na konci pre Wang So aj pre Wang Wooka zlomené srdce. Je to zničujúci príbeh, na ktorý sa nedá tak ľahko zabudnúť.

Ahoj Soompiers, aký je tvoj obľúbený milostný trojuholník K-drama všetkých čias? Dajte mi vedieť v komentároch nižšie!

binahearts je spisovateľka Soompi, ktorej hlavnými predsudkami sú Song Joong Ki a BIGBANG. Často ju možno vidieť spievať zo srdca pri karaoke, venčiť psa alebo si dopriať dezerty. Uistite sa, že budete nasledovať binahearts na Instagrame, keď prechádza svojimi najnovšími kórejskými šialenstvami!

Aktuálne sleduje: Úsmev odišiel z vašich očí “, “ Stretnutie “, „Spomienky na Alhambru“ a „Zatiaľ čisté s vášňou“
Najobľúbenejšie drámy všetkých čias: Tajná záhrada “, “ Goblin “, “ Pretože Toto je môj prvý život “, “ Hviezda v mojom srdci
Tešiť sa na: Vyhral Bin sa vráti na malú obrazovku a Pieseň Joong Ki ďalšia dráma