2018 MAMA odhaľuje podrobnosti o špeciálnych vystúpeniach GOT7 a Wanna One

 2018 MAMA odhaľuje podrobnosti o špeciálnych vystúpeniach GOT7 a Wanna One

Očakáva sa, že GOT7 a Wanna One predvedú nové vystúpenia na 2018 Mnet Asian Music Awards (ďalej 2018 MAMA), vďaka čomu budú fanúšikovia nadšení, keď uvidia, čo majú tieto dve skupiny v obchode!

V septembri skupina GOT7 vydala svoj tretí štúdiový album s titulnou skladbou „Lullaby“, ktorá si celosvetovo získala veľkú popularitu, keďže pieseň bola vydaná aj v angličtine, čínštine a španielčine.

Na prejav vďaky za podporu globálnych fanúšikov GOT7 reinterpretuje svoju pieseň „Lullaby“ do temnej a sexi verzie „nočnej mory“ pre rok 2018 MAMA v Hong Kongu. Fanúšikovia sa tešia na to, ako sedem členov predvedie svoju charizmu a pódiovú prítomnosť prostredníctvom tejto novej scény.GOT7 ukáže okrem „Uspávanky“ aj ďalšie rôznorodé predstavenia. Napriek ich nabitému programu propagáciou ich novej piesne “ Zázrak “ z ich prebaleného albumu „‚Present : YOU‘ & ME Edition“ skupina tvrdo cvičí, aby zapôsobila na fanúšikov.

2018 MAMA tiež odhalila tipy na vystúpenia Wanna One, ktorý bude na všetkých troch ceremoniáloch.

Wanna One zahrá svoju novú titulnú skladbu „Spring Breeze“ z ich prvého štúdiového albumu na premiére MAMA 2018 v Kórei. Wanna One, ktorá vyhrala minuloročné ocenenie pre najlepšieho nového mužského umelca, prejaví podporu novým umelcom, ktorí zdobia pódium na ceremónii.

Na 2018 MAMA Fans’ Choice v Japonsku sa Wanna One spojí s fanúšikmi prostredníctvom ich vôbec prvého vystúpenia „I.P.U. (Navrhnúť ver.). Nakoniec, na 2018 MAMA v Hong Kongu, Wanna One odhalia zmysluplnú scénu, ktorá sa bude pozerať späť na ich cestu od debutu.

2018 MAMA odštartuje v Kórei 10. decembra na Dongdaemun Design Plaza, bude pokračovať v Japonsku v Saitama Super Arena 12. decembra a skončí v Hong Kongu na AsiaWorld-Expo Arene 14. decembra.

zdroj ( 1 ) ( dva )