2018 Melon Music Awards zvyšuje vzrušenie s informáciami o vystúpeniach BLACKPINK, iKON, Wanna One, Apink a ďalších

 2018 Melon Music Awards zvyšuje vzrušenie s informáciami o vystúpeniach BLACKPINK, iKON, Wanna One, Apink a ďalších

2018 Melon Music Awards (2018 MMA) odhalilo nové podrobnosti o tom, čo príde tento víkend na show!

Tohtoročná ceremónia bude obsahovať tému „Môj príbeh“, pričom špičkoví umelci predvedú špeciálne vystúpenia, vďaka ktorým sa fanúšikovia budú cítiť ako na ich sólových koncertoch.

Predtým bolo oznámené, že BTS, iKON , BLACKPINK , Chcem jednu a Ružová vystúpi na predstavení a teraz sa tiež ukázalo, že sa zúčastnia aj MAMAMOO, Bolbbalgan4 a BTOB. Boli oznámené niektoré podrobnosti o špeciálnych predstaveniach, ktoré pripravili a ktoré sa hodia k téme „Môj príbeh“.

Keď BTOB nedávno vyhral prvé miesto so svojou piesňou „Beautiful Pain“ povedali, že chceli propagovať so svojím členom Seo Eunkwang, ktorý je momentálne v armáde. Pre MMA v roku 2018 použijú rozprávanie, aby predviedli špeciálne vystúpenie, vďaka ktorému bude vyzerať, že všetkých sedem členov je na pódiu.

Po tohtoročnom vydaní hitov vrátane „Love Scenario“, „Killing Me“ a „Goodbye Road“ sa iKON dostane na scénu MMA v roku 2018 s krásnou a úžasnou spoluprácou s orchestrom. Ich vystúpenie bude o mužoch, ktorí rozprávajú príbehy o rozlúčke.

Na minuloročnej výstave Wanna One získala Cena pre najlepšieho nového umelca a predstavili predstavenie „Mládež: 1. dejstvo“. Tento rok sprostredkujú to, čo chcú povedať svojim fanúšikom Wannable prostredníctvom predstavenia „Youth: Act 2“.

MAMAMOO, ktorý dostáva ešte viac lásky zakaždým, keď vydajú nové vydanie, nadchne fanúšikov predstavením, ktoré sa vyznačuje ešte vyššou úrovňou sexu a pôvabu.

Vystúpenie BLACKPINK bude obsahovať umelecké prvky a hovorí sa, že ide o konflikt, ktorý vzniká, keď čelia silnému pokušeniu. Ďalšia vec, na ktorú si treba dať pozor, je scénický dizajn vytvorený len pre BLACKPINK.

Apink privedie fanúšikov do Moulin Rouge s ich „smrteľne očarujúcim“ vystúpením. Vystúpia na pódium ako divy v Moulin Rouge so strhujúcim vystúpením na veľkolepom a očarujúcom pódiu.

Duo Bolbbalgan4 tiež ukáže novú stránku seba s vystúpením o tom, že sa s niekým vydáte na spoločný výlet.

Zdroj z MMA 2018 povedal: „Umelci, ktorí sa aktívne propagujú po celom svete, potvrdili svoju účasť a kompletná zostava bude čoskoro oznámená.

MMA 2018 sa uskutoční 1. decembra o 19:00. KST a bude sa vysielať na JTBC 2, JTBC 4, Melon, 1theK, kakaoTV a Daum.

zdroj ( 1 )