2018 SBS Gayo Daejeon dosahuje vysokú sledovanosť s cieľovým publikom

 2018 SBS Gayo Daejeon dosahuje vysokú sledovanosť s cieľovým publikom

SBS 2018 SBS Gayo Daejeon sa konalo 25. decembra na oslavu niektorých z najlepších interpretov, ktoré K-pop ponúka, a diváci si užili úžasné predstavenia, ktoré boli k videniu.

Podľa údajov zverejnených spoločnosťou Nielsen Korea bola sledovanosť pre rok 2018 Gayo Daejeon v priemere 5,1 percenta pre cieľovú vekovú skupinu 2049 (ľudia vo veku 20 až 49 rokov). Tým sa stal najsledovanejším programom v cieľovej vekovej skupine pre všetky programy vo svojom časovom úseku. Nielen to, ale priemerná sledovanosť vzrástla na 7,4 percenta, podľa údajov z metropolitnej oblasti v druhej polovici relácie.

Hodnotenie relácie v reálnom čase vyvrcholilo na 9,4 percenta, a to vtedy, keď WINNER's Song Mino po prvý raz zahral svoju sólovú skladbu „Trigger“. Mal na sebe nápadný žltý outfit a svojou charizmatickou prítomnosťou ovládol pódium.Počas predstavenia zažiarilo mnoho hviezd, pričom umelci predviedli niektoré zo svojich najväčších hitov a spojili sa pri epických spolupráci. Show trvala 210 minút a obsahovala vystúpenia umelcov vrátane BTS, EXO, Wanna One, Red Velvet, WINNER, Apink, Sunmi, MONSTA X, NCT, SEVENTEEN, BTOB, TWICE, BLACKPINK, iKON, MAMAMOO, MOMOLAND, GFRIEND a GOT7.

Pozrite si úžasnú šou na Viki!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )