„2019 Idol Star Athletics Championships“ oznamuje účastníkov pre lukostreľbu a rytmickú gymnastiku

 „2019 Idol Star Athletics Championships“ oznamuje účastníkov pre lukostreľbu a rytmickú gymnastiku

Boli odhalené ďalšie podrobnosti o nadchádzajúcom špeciálnom lunárnom Novom roku „ 2019 Majstrovstvá v atletike Idol Star – novoročný špeciál “!

Predtým Super Junior, DVAKRÁT , SEDEMNÁSŤ , iKON , Červený zamat , MONSTA X , NCT 127 , Zatúlané deti, (G)I-DLE , MOMOLAND Boli to ASTRO, The Boyz, gugudan, Celeb Five a Golden Child odhalené pre prvú zostavu a niektorí účastníci boli ohlásení na penaltový rozstrel a bowling.

Program teraz zdieľa časť zostavy pre lukostreľbu a udalosti v rytmickej gymnastike.

Tzuyu z TWICE a Irene z Red Velvet, ktorí predtým priniesli veľa rozruchu, sa so svojimi skupinami vrátia na lukostreľbu. Svoje lukostrelecké umenie opäť predvedú aj gugudan a GFRIEND.

Pre mužské idoly budú súťažiť iKON, SEVENTEEN, MONSTA X a NCT 127 v lukostreľbe.

Rachel z APRIL a Yukyung z ELRIS, ktoré už predtým získali zlaté medaily, budú opäť súťažiť v rytmickej gymnastike. Zúčastnia sa aj členovia MOMOLAND a (G)I-DLE.

„2019 Idol Star Athletics Championships“ sa bude vysielať počas kórejského lunárneho novoročného sviatku, ktorý trvá od 4. februára do 6. februára 2019. Ako predtým nahlásené , natáčanie špeciálu odštartuje 7. januára na Samsan World Gymnasium v ​​Incheone.

Zostaňte naladení na ďalšie aktualizácie o nadchádzajúcom predstavení!

Pozrite si najnovšie „Idol Star Athletics Championships“ s anglickými titulkami nižšie:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )