28. ročník odovzdávania hudobných cien v Soule oznamuje konečnú zostavu

 28. ročník odovzdávania hudobných cien v Soule oznamuje konečnú zostavu

Do slávnostného ceremoniálu zostáva už len pár hodín a bola ohlásená konečná zostava na 28. ročník odovzdávania hudobných cien v Soule!

Predtým BTS, TWICE, Wanna One, SEVENTEEN, Red Velvet, GFRIEND, NU’EST W, IZ*ONE, iKON, Som Chang Young , a MOMOLAND boli odhalené pre prvú zostavu.

Teraz sa to potvrdilo NCT 127 , MAMAMOO, MONSTA X , Zatúlané deti , Drunken Tiger, Yang Da Il, Crying Nut a ADOY budú tiež prítomní na ceremoniáli.

Ako oznámil predtým budú prezentujúci zahŕňať Lee Jung Jae , Ryu Seung Ryong , Jung Hae In , Kim Ji Suk | , Lee Sang Yeob , Kang Ji Hwan , Woo Do Hwan , Jang Dong Yoon , Ahn Hyo Seop , Oh Yeon Seo , Choď, Ara , Nam Ji Hyun , Lee Si Young , Jo Yoon Hee , Kim So Yeon , Kang Han Na , Nana , jasný , Ahn Hyun Mo a Kim Sae Ron .

Hostené podľa Kim Heechul , Kim So Hyun , a Shin Dong Yup 28. ročník odovzdávania hudobných cien Soul Music Awards sa uskutoční 15. januára o 6:50 KST v Gocheok Sky Dome v Soule a bude sa vysielať prostredníctvom KBS Drama, KBS Joy, KBS W a ďalších.

Zdroj ( 1 )