3 dôvody, prečo sa naladiť na novú drámu OCN „Trap“

  3 dôvody, prečo sa naladiť na novú drámu OCN „Trap“

Lee Seo Jin a Sung Dong Il Nová trilerová dráma „Trap“ je takmer tu!

Príbeh sa točí okolo moderátora správ Kang Woo Hyun (Lee Seo Jin), ktorý padne do neznámej pasce. Ako prvá dráma nového projektu OCN „Dramatic Cinema“ bude spájať ostrú produkčnú úroveň filmov a vysokokvalitné príbehy drám. Režíruje ho Park Shin Woo, ktorý predtým režíroval film Into the White Night, a scenár napísal Nam Sang Wook, ktorý predtým napísal film TEN .“ Sedemdielna dráma sa bude vysielať v sobotu a nedeľu.

Tu sú tri veci, na ktoré sa v pripravovanej dráme môžete tešiť:

1. Transformácia Lee Seo Jin, Sung Dong Il a Im Hwa Young

Lee Seo Jin, ktorý sa divákom udomácnil prostredníctvom varietných šou, sa po troch rokoch vracia na malú obrazovku s „pascou“. Herec, ktorý sa prvýkrát pokúsi o žánrovú drámu OCN, vedie napätú zápletku v úlohe Kang Woo Hyuna, kotvy v neznámej pasci. Počas natáčania drámy povedal: 'Je to prvýkrát, čo som si na seba dal toľko falošnej krvi.' Vďaka tomu bude ukazovať neúprosné akčné scény, ako aj dramatické emocionálne zmeny v celom príbehu.

Počas tlačovej konferencie Sung Dong Il chválil: „Budete môcť vidieť stranu Lee Seo Jin, ktorú ste ešte nevideli. Môže vás to prinútiť ísť. 'Pozri na neho. Riskuje svoj život.‘ Nie je to veľa, ale riskujem na tom celý svoj majetok. Mohli by ste si myslieť, že spisovateľ napísal postavu a myslel na neho.“

Sung Dong Il, ktorý predviedol vtipný a príjemný výkon v rôznych dielach, tiež prejde v „pasci“ premenou. Hrá úlohu skúseného detektíva Ko Dong Guka a pred prípadom ukazuje vážnu a chladnú tvár.

Pozornosť sa sústreďuje aj na Im Hwa Younga, ktorý hrá nádejnú hviezdnu profiligu Yoon Seo Young. Im Hwa Young sa tiež naučila jiu jitsu, aby zobrazila svoju postavu, ktorá má za peknou tvárou príliš sebavedomú smelosť.

Prvá dráma projektu „Dramatic Cinema“.

„Trap“, ktorý mal byť filmom, sa po stretnutí s OCN znovuzrodil ako prvý víťaz projektu „Dramatic Cinema“. Počas natáčania bol použitý dokonalý obsah ako filmová kulisa a dokonalosť bola vylepšená predprodukciou predchádzajúcich epizód. To odráža surový materiál filmu a snahu štábu zachytiť hustý príbeh drámy.

Režisér Park Shin Woo a spisovateľ Nam Sang Wook tiež povedali: „Pozeráme sedem epizód drámy, no mám pocit, akoby sme pozerali film, ktorý zakaždým trvá viac ako 70 minút.“ Každá epizóda má podnadpis a počnúc podnadpisom prvej epizódy „The Hunters“ sa diváci budú baviť pokusom uhádnuť ich význam.

3. Silné postavy (feat. dejové zvraty)

Dráma sa môže pochváliť aj mimoriadne silným vedľajším hereckým obsadením vrátane Seo Young Hee , Kim Kwang Kyu , Jo Dal Hwan , sunghyuk, Byung Hee Bong , a Jang Sung Bum | . Budú hrať postavy, ktoré upútajú publikum svojou jedinečnou prítomnosťou. Produkčný štáb komentoval: „ Yoon Kyung Ho ako majiteľ kaviarne a Jo Dal Hwan ako detektív Bae Nam Soo budú vykrádači scény v prvej epizóde.“

Herci spolu vyjadria úžasnú tímovú prácu a chémiu. Blízki priatelia Lee Seo Jin, Yoon Kyung Ho, Sung Dong Il a Kim Kwang Kyu spolupracovali už predtým. To je dôvod, prečo si Lee Seo Jin a Sung Dong Il počas tlačovej konferencie navzájom prejavili náklonnosť. Napätá atmosféra, ako aj dejové zvraty posilnia herecké výkony a zvýšia očakávanie premiéry.

Prvá epizóda “pasce” sa bude vysielať 9. februára o 22:20. KST.

Zdroj ( 1 )