3 dôvody, prečo si naladiť „Death Song“ od Lee Jong Suk a Shin Hye Sun

 3 dôvody, prečo si naladiť „Death Song“ od Lee Jong Suk a Shin Hye Sun

Veľmi očakávaný dramatický špeciál SBS “ Pieseň smrti ” má napokon premiéru 27. novembra.

Dráma bude rozprávať tragický románik medzi Joseonovou prvou sopranistkou Yoon Shim Deok (hrá ju Shin Hye Sun ) a jej milenca a geniálneho dramatika Kim Woo Jina (hrá Lee Jong Suk ).

Nižšie sú uvedené tri dôvody, prečo sa na túto drámu naladiť:

Tragická romanca

„Death Song“ sa zameria na smutný milostný príbeh, ktorý sa stal asi pred sto rokmi. Hoci bola Yoon Shim Deok známa tým, že bola Joseonovou prvou sopranistkou, nedokázala prežiť šťastný život so svojím milencom. Do tragického osudu sa pre Yoon Shim Deoka vrhol aj Kim Woo Jin. Lee Jong Suk a Shin Hye Sun Herecké schopnosti divákom prehrajú krásny milostný príbeh z minulosti.

Diela Kim Woo Jin

Skladba Death Song bola adaptovaná do mnohých rôznych foriem, ako sú filmy, hry a muzikály, keďže príbeh dvoch milencov spred sto rokov zaujal aj ľudí modernej doby. Dramatická verzia SBS pridáva nový prvok do diel geniálneho dramatika Kim Woo Jin.

Kim Woo Jin a Yoon Shim Deok sa do seba zamilovali prostredníctvom spisov a hier. Boli schopní zostať v kontakte prostredníctvom písomností, ktoré si navzájom zdieľali. Dráma sa zameria aj na diela Kim Wooo Jin, ktoré zobrazujú smútok a bolesť temnej éry, keď bola jeho krajina kolonizovaná.

Historické pozadie plné bolesti, agónie a romantiky

Historické prostredie „Piesne smrti“ je pred sto rokmi v období japonskej koloniálnej nadvlády. Ľudia sa zvíjali v bolestiach zo straty vlastnej krajiny a padali kvôli autoritám, ktoré utláčali slobodu. Mladé elity žijúce v tomto období prežívali agóniu, pretože vedomie, že do nich ešte hlbšie vryli smútok zo straty svojej krajiny. Je iróniou, že v týchto temných časoch prekvitalo aj veľa romantiky, pretože sem zaplavila nová kultúra a vedomosti.

Tri epizódy “Death Song” sa budú vysielať 27. novembra, 3. decembra a 4. decembra o 22:00. KST.

Nadchádzajúca dráma SBS od pondelka do utorka “ Môj zvláštny hrdina “ bude mať premiéru po finále „Death Song“.

zdroj ( 1 )