3 dôvody, prečo si nechcete nechať ujsť nový Rom-Com od Lee Seung Gi a Lee Se Younga „The Law Cafe“

  3 dôvody, prečo si nechcete nechať ujsť nový Rom-Com od Lee Seung Gi a Lee Se Younga „The Law Cafe“

Už len dve epizódy, nová dráma KBS 2TV “ The Law Cafe “ už kradne srdcia divákov!

„The Law Cafe“ je romantická komédia, ktorá je založená na rovnomennom internetovom románe s rovnakým názvom Lee Seung Gi ako Kim Jung Ho, geniálny bývalý prokurátor, z ktorého sa stal liberálny prenajímateľ, a Lee Se Young ako Kim Yu Ri, excentrická právnička, ktorá sa stane jeho novou nájomníčkou, keď si v jeho budove otvorí „právnu kaviareň“. Pozoruhodné je, že séria predstavuje veľmi očakávané stretnutie Lee Seung Gi a Lee Se Younga, ktorí hrali v úspešnej dráme „ Hwayugi “ spolu pred štyrmi rokmi.

Spoilery

Tu sú tri dôvody, prečo si túto zábavnú novú šou nechcete nechať ujsť:

1. Právna dráma, ktorá sa odohráva mimo súdnej siene

Jedna kľúčová vec, ktorá odlišuje „The Law Cafe“ od iných právnych drám, je to, že s výnimkou posledného prípadu Kim Yu Ri v Epizóde 1 sa jeho právne bitky budú odohrávať mimo súdnej siene.

Drámy, ktoré sa točia okolo zákona, sa zvyčajne odohrávajú v advokátskych kanceláriách alebo v súdnych sieňach, ale „The Law Cafe“ sa namiesto toho odohráva v kaviarni – tie formálne, dusné prostredie nechávame za sebou pre veselé, uvoľnené prostredie, ktoré bude väčšine divákov oveľa známejšie. Prípady, ktorých sa ujal Kim Yu Ri, sa budú týkať aj právnych problémov, ktoré sú skryté v našom každodennom živote, čím pridajú zdravú dávku realizmu a dostupnosti k závažnému predmetu práva.

2. Chytré používanie klišé

Pôvodný webový román, na ktorom je založená „The Law Cafe“, obsahuje množstvo osvedčených tropov, vrátane „priateľov milencov“, „dlhodobej neopätovanej lásky“, „romantického napätia prezlečeného za hašterenie“ a ďalších.

Hoci tieto vzorce môžu byť divákom až príliš známe, z nejakého dôvodu sú tiež obľúbené – a ich použitie v dráme už divákom vášnivo fandí hlavnej dvojici.

Avšak aj keď „The Law Cafe“ zahŕňa tieto druhy klišé, už existujú náznaky, že veci nemusia ísť presne tak, ako diváci očakávajú. Jedným veľkým zvratom v Epizóde 1 bolo, že Kim Jung Ho a Kim Yu Ri spolu už v minulosti randili, zatiaľ čo epizóda 2 zaskočila divákov, keď sa romantický bozk na ruku zrazu zmenil na Kim Jung Ho, ktorý namiesto toho uhryzol Kim Yu Ri. Keďže dráma vyvažuje známe trópy s nepredvídateľnými zvratmi, príbeh určite udrží divákov v strehu.

3. Nové a osviežujúce prijímanie úsilia o spravodlivosť

Len v dvoch epizódach Kim Yu Ri a Kim Jung Ho už predstavili nové metódy, ako zasvätiť svoj život spravodlivosti. Kim Yu Ri prelomila predsudky o spôsoboch, akými môže právnik najlepšie chrániť svojich klientov, a odvážne navrhla, že najlepší spôsob, ako môže právnik niekomu pomôcť, je vyriešiť jeho problém skôr, než sa dostane pred súd.

Medzitým sa ukázalo, že Kim Jung Ho sa domáhal spravodlivosti iným, úplne neočakávaným spôsobom. Aj keď sa zdalo, že po tom, čo opustil právnickú kariéru, len tak zaháľal, ukázalo sa, že tajne píše webový román odhaľujúci korupciu v Dohan Construction.

Tretia epizóda “The Law Cafe” sa bude vysielať 12. septembra o 21:50. KST.

Medzitým si pozrite prvé dve epizódy drámy s titulkami nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )