3 kroky Yoon Hyun Min, aby vyjadril svoju lásku vo filme „Mama Fairy And The Woodcutter“

 3 kroky Yoon Hyun Min, aby vyjadril svoju lásku vo filme „Mama Fairy And The Woodcutter“

tvN zverejnila fotografie, ako na to Min. Yoon Hyun (hrá Jung Yi Hyun) vyjadruje svoju lásku v „ Mama víla a drevorubač “!

Fantasy romantická dráma je o víle, ktorá čaká na reinkarnáciu svojho bývalého manžela. Keď pracoval ako barista, Sun Ock Nam (hrá ho Moon Chae vyhral ) stretne Jung Yi Hyuna, ktorý by potenciálne mohol byť jej bývalým manželom. Len veriac v logiku a rozum, Jung Yi Hyun odsúva Sun Ock Nam za to, že je nadprirodzená bytosť. V jednom momente sa však stane všetkým, na čo môže myslieť, keď sa do nej Jung Yi Hyun hlboko zamiluje.

Divákov zaujal nedokonalý, ale rozkošný spôsob vyjadrenia lásky Jung Yi Hyuna. Tu sú kroky, ktoré urobil, aby sa stal dokonalým romantikom!Krok 1. Predstierajte, že sa vám nepáči, ale navštevujte ju v kaviarni!

Jung Yi Hyun sa najprv na Sun Ock Nam pozeral s pochybnosťami, keď sa z výzoru babičky zmenila na mladú dámu. Svoj skepticizmus však využíva ako dôvod, aby sa za ňou do kaviarne stále vracal. Nehovoriac o tom, že čudne žiarli, kedykoľvek ju uvidí s Kim Geum (hrá Seo Ji Hoon ). Svoje predvádza aj Jung Yi Hyun tsundere (chladné vonkajšie správanie, pričom je v skutočnosti vrúcne a starostlivé), keď jej chladne povie, aby prestala hovoriť iným ľuďom, že je víla, pretože ostatní študenti si z nej robia srandu.

Krok 2. Myslite na ňu!

Od istého bodu sa Sun Ock Nam stále objavuje v sne Jung Yi Hyuna. Dokonca aj jeho každodenné myšlienky sú ňou zaujaté! Teraz je šťastný, kedykoľvek na ňu natrafí na akademickej pôde, ale obáva sa, či nie je v kaviarni.

Krok 3. Priznaj „Začal som ťa mať rád“ + Bozk!

Aj keď bol najskôr zaskočený, keď ho Sun Ock Nam označila za svojho manžela, Jung Yi Hyun priznáva: „Neviem, či som tvoj manžel, ale začal som ťa mať rád.“ Divákom sa rozbúcha srdcia, keď ju romanticky požiada, aby neopúšťala jeho stranu a pobozkal ju.

Premena Jung Yi Hyuna z niekoho, kto nedokázal správne prejaviť svoje city, na romantika, ktorý je bezhlavo zamilovaný do Sun Ock Nam, vyvoláva v divákoch vzrušenie, keď vidia, ako sa ich románik vyvíja.

Mama víla a drevorubač ” vysiela v pondelok a utorok o 21:30. KST. Sledujte, ako sa romantika rozvíja s najnovšou epizódou nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )