3 veci, ktoré treba sledovať v novej dráme „Stretnutie“ Song Hye Kyo a Park Bo Gum

 3 veci, ktoré treba sledovať v novej dráme „Stretnutie“ Song Hye Kyo a Park Bo Gum

Nová dráma od stredy do štvrtka od tvN “ Stretnutie “je pripravený začať!

„Stretnutie“ bude rozprávať príbeh o Cha Soo Hyun, žene, ktorá nikdy nebola schopná rozhodovať o svojom živote, a Kim Jin Hyuk, slobodnej a čistej duši. Keď je dátum premiéry konečne tu, tu sú tri veci, ktoré by ste mali hľadať v „Stretnutí“.

Stretnutie o Pieseň Hye Kyo a Park Bo Gum ! Očakávaná chémia!

Prvá vec, ktorú treba sledovať, bude stretnutie Song Hye Kyo a Park Bo Gum. Očakávania boli veľké, odkedy bolo oznámené ich obsadenie, a obaja sú herci, ktorí pri každej novej produkcii rozbúchali srdcia divákov. Mnohí majú záujem vidieť, akú chémiu spolu vytvoria.

Song Hye Kyo bude vyžarovať jemnú charizmu ako Cha Soo Hyun, šéfka hotela Dong Hwa, ktorá vždy žila život naplánovaný inými ľuďmi ako dcéra politika. Park Bo Gum si medzitým zahrá Kim Jin Hyuk, ktorý vždy žil obyčajný život, no je šťastný a pozitívny a váži si všetko, čo má. Keďže tieto dve hlavné postavy žijú také rozdielne životy, bude zaujímavé sledovať, ako sa títo dvaja vplyvom vzájomného vplyvu zmenia a zblížia sa.

Detailná a prepracovaná kinematografia (s Kubou)

Druhou vecou, ​​na ktorú by ste sa v „Stretnutí“ mali pozerať, bude smer produkčného režiséra (PD) Park Shin Woo. Pre svoju detailnú a sofistikovanú réžiu už bol uznávaný v predchádzajúcich dielach, ako napr. Neodvážte sa snívať (Vtelená žiarlivosť)“, „ anjelské oči “, “ Kráľovná ambícií “ a „ Duch .“ Románku medzi Cha Soo Hyun a Kim Jin Hyuk, ženou uväznenou v zámku a mužom, ktorý k nej odvážne podáva ruku, pomôže rozkvitnúť svojou detailnou réžiou a nádhernou kinematografiou.

Bude to prvýkrát, čo sa na Kube natáča kórejská dráma, a historické oblasti a svetlé farby oblasti pomôžu pozdvihnúť drámu. Cha Soo Hyun a Kim Jin Hyuk sa náhodou stretnú na Kube a ich príbeh sa bude odohrávať ako krásny sen.

Tradičná emocionálna melodráma

Treťou vecou, ​​na ktorú si treba v „Stretnutí“ dávať pozor, je fakt, že ide o tradičnú emocionálnu melodrámu. „Stretnutie“ sa zameria na romantický milostný príbeh, pri ktorom sa divákom rozbúchajú srdcia. Vďaka svojmu poetickému príbehu a vývoju postáv, dráma dúfa, že bude príbuzná a uspokojí túžbu divákov po romantike. Po náhodnom stretnutí v cudzej krajine sa medzi Cha Soo Hyun a Kim Jin Hyuk začne pestovať sladká a krásna romantika, ktorá túto zimu divákom prinesie teplo.

“Encounter” má premiéru 28. novembra o 21:30. KST a bude k dispozícii na Viki!

zdroj ( 1 )