3 veci, na ktoré sa môžete tešiť v druhej polovici „Stretnutia“

  3 veci, na ktoré sa môžete tešiť v druhej polovici „Stretnutia“

S tvN“ Stretnutie “ vstúpi do svojej druhej polovice, čo sa stane Pieseň Hye Kyo a Park Bo Gum romantika?

Dráma nasledovala Cha Soo Hyun (Song Hye Kyo) a Kim Jin Hyuk (Park Bo Gum) na ich ceste od stretnutia na Kube až po opätovné stretnutie v hoteli Dong Hwa v Kórei. Najnovšia epizóda ukázala, že pár zdieľal svoj prvý romantický bozk a je veľký záujem vidieť, ako sa bude ich románik vyvíjať.

Tu sú tri veci, ktoré treba hľadať, keď „Stretnutie“ začína svoju druhú polovicu príbehu.Soo Hyun – Jin Hyuk sa staňte milencami! Kam ich románik zavedie?

Ľudia sú nadšení, keď vidia, ako sa bude románik Cha Soo Hyun a Kim Jin Hyuk vyvíjať, keď sa do seba každým dňom hlbšie zapadnú. Cha Soo Hyun sa spočiatku snažila držať si od Kim Jin Hyuka odstup, ale už nedokázala potláčať svoje city k nemu, keď k nej pristupoval s úprimným srdcom. Prešli zo záujmu jeden o druhého do vzťahu a ich sladké chvíle rozbúchajú srdcia divákov. Ich prvý bozk v nedávnej epizóde signalizoval začiatok krásnej romantiky.

V ceste im však stojí veľa prekážok a bude zaujímavé sledovať, s akými problémami sa stretnú. predseda Kim ( Cha Hwa Yeon ), matka Jung Woo Seok a matka Cha Soo Hyun Jin Mi Ok ( Nam Gi Ae ) sa obaja snažia dať Cha Soo Hyun a Jung Woo Seok opäť dokopy pre svoje osobné ambície a Jung Woo Seok začal vyjadrovať svoje city k Cha Soo Hyun. Keďže predseda Kim zisťuje tajomstvá o rozvode Jung Woo Seok a Cha Soo Hyun, diváci sú zvedaví, ako to ovplyvní vzťah Cha Soo Hyuna a Kim Jin Hyuka.

Soo Hyun, dokáže sa udržať v hoteli Dong Hwa?

Ľudia sú v pohybe, aby vzali Dong Hwa Hotel preč od Cha Soo Hyun. Hotel dostala ako alimenty, keď sa rozviedla s Jung Woo Seok a vliala doň svoje srdce a dušu, aby ho priviedla späť k životu a rozšírila podnikanie z toho, čo kedysi bolo.

Pozíciu Cha Soo Hyun v hoteli však ohrozujú ľudia ako predseda Kim a riaditeľ Choi ( Park Sung Keun ). Predseda Kim sa snažil v kúte podporiť Cha Soo Hyun a najímal si reportérov, aby o nej napísali škandalózne články, aby odišla z hotela a sústredila sa na to, že bude ženou v domácnosti pre Jung Woo Seok. Medzitým riaditeľ Choi nielenže pomáhal predsedníčke Kim v jej úsilí, ale tiež sa samostatne snažil vyhnať Cha Soo Hyun, aby mohol zaujať jej miesto. Keďže je Cha Soo Hyun v takej významnej pozícii, bude zaujímavé zistiť, či dokáže ochrániť hotel Dong Hwa aj svoj vzťah s Kim Jin Hyuk.

Jin Hyuk, bude sa môcť vrátiť do Soulu zo Sokcho?

Kim Jin Hyuk bol nútený presťahovať sa do Sokcho na príkaz predsedu Kima. Keď sa Kim Jin Hyuk dozvedela od riaditeľa Choi, že klebety okolo neho a Cha Soo Hyun ju negatívne ovplyvňujú, rozhodne sa ísť do Sokcho, aby ju ochránil. Títo dvaja sú stratení v smútku a túžbe, pretože sú roztrhaní, práve keď ich vzťah začína prekvitať. Diváci sú zvedaví, kedy sa Kim Jin Hyuk vráti do Soulu.

Produkčný štáb “Encounter” uviedol: “Dnešná epizóda bude mať otrasné srdcia, pretože vzťah Cha Soo Hyun a Kim Jin Hyuk bude silnejší. Príbeh bude sledovať rôzne prekážky, ktoré sa im postavia do cesty, a proces, ktorým prechádzajú, keď sa snažia prekonať svoje ťažkosti. Vyjadrite svoj záujem a podporu v druhej polovici „Stretnutia“.

“Stretnutie” sa vysiela každú stredu a štvrtok na tvN o 21:30. KST. Pozrite si najnovšiu epizódu nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )