3 veci, na ktoré sa môžete tešiť v novej dráme Jinyoung od GOT7 „On je psychometrický“

 3 veci, na ktoré sa môžete tešiť v novej dráme Jinyoung od GOT7 „On je psychometrický“

pripravovaná dráma tvN Je psychometrický “ sa pripravuje na svoju veľmi očakávanú premiéru!

Do začiatku drámy v marci zostáva len mesiac, tu sú tri dôvody, prečo si naladiť GOT7 Jinyoung jedinečná nová romantická komédia:

1. Čerstvý nový pohľad na psychometriu

V „He is Psychometric“ hrá Jinyoung z GOT7 ako Yi Ahn, mladý muž s nadprirodzenými schopnosťami. Yi Ahn má schopnosť naučiť sa najhlbšie tajomstvá každého, koho sa dotkne, tým, že okamžite uvidí jeho najsilnejšie spomienky, a sebaisto sa chváli tým, že dokáže o človeku objaviť všetko za tri sekundy.

Na rozdiel od väčšiny fiktívnych postáv s nadprirodzenými schopnosťami je však Yi Ahn náchylný k nehodám rozkošne nemotorný a nemotorný. Nielenže nie je schopný správne ovládať svoje vlastné sily, ale jeho obmedzené znalosti a chybné spôsoby v skutočnosti nakoniec bránia jeho vlastnému vyšetrovaniu.

2. Pútavý mix žánru romantiky a thrilleru

„On je psychometrický“ sľubuje, že rozbúši srdcia divákov z viac ako jedného dôvodu – nielenže bude dráma zahŕňať vzrušujúce tajomstvo a napínavé vyšetrovanie, ale bude obsahovať aj srdcervúcu romantiku medzi jej dvoma hlavnými predstaviteľmi.

Začínajúca herečka Shin Ye Eun bude hrať po boku Jinyounga ako Yoon Jae In, dievča, ktoré zdanlivo viedlo privilegovaný život bez starostlivosti vo svete, ale ktoré v skutočnosti skrýva svoje vlastné tajné boje. Aj keď by Yoon Jae In urobila čokoľvek, aby zakryla svoje emocionálne jazvy a bolestivú minulosť, jej udatné pokusy pôsobiť silne komplikuje Yi Ahn, ktorá dokáže odhaliť tajomstvá iných v priebehu niekoľkých sekúnd.

3. Nádherné hviezdy

Potrebujeme povedať viac? Nielenže sa už diváci tešia na chémiu medzi Jinyoung a hviezdou „A-TEEN“ Shin Ye Eun, ale v dráme sa predstaví aj atraktívne vedľajšie obsadenie na čele s Kim Kwon a Dasom , ktorý bude hrať prokurátora, respektíve detektíva.

„He is Psychometric“ bude mať premiéru 4. marca o 21:30. KST, po závere „ Korunovaný klaun .“

zdroj ( 1 )