3 veci, na ktoré sa môžete tešiť v pripravovanej dráme „Liver or Die“

  3 veci, na ktoré sa môžete tešiť v pripravovanej dráme „Liver or Die“

Prichádza nová rodinná dráma, ktorá rozosmeje a rozplače divákov v podobe novej drámy KBS zo stredy a štvrtka “ Pečeň alebo zomri .“

„Liver or Die“ podnieti divákov, aby premýšľali o význame rodiny, keďže rozpráva príbeh Lee Poonga Sang v strednom veku (hrá ho Yoo Joon Sang | ) a jeho problémových mladších súrodencov, ktorých zbožňuje. Drámu napíše scenárista Moon Young Nam, hlavný tvorca iných populárnych drám, ktoré zaujali divákov svojimi rodinnými príbehmi, ako napr. Naša medzera už čoskoro “, “ Wangova rodina “ a „ Traja bratia .“

Keď bude mať dráma dnes večer premiéru, máte sa na čo tešiť!Dôveryhodný produkčný štáb: návrat legendárneho dua KBS – scenárista Moon Young Nam a režisér Jin Hyung Wook

Scenárista Moon Young Nam a režisér Jin Hyung Wook sú slávna dvojica, ktorá spolu vytvorila populárnu „Traja bratia“ a „Wangovu rodinu“. Dali dokopy talentovaný tím, ktorý oživí „Liver or Die“.

Scenárista Moon Young Nam dokáže vtipne utkať príbehy o spriaznených rodinách. Má schopnosť robiť postrehy naprieč všetkými generáciami a má zmysel pre humor, ktorý žiari v jej práci. Jin Hyung Wook pridá svoj režijný talent, aby pozdvihol drámu a položil otázku, aký je skutočný význam rodiny a či je pre nás príťažou alebo zdrojom sily.

'Liver or Die' odvysielal minulý týždeň špeciálne predpremiérové ​​vysielanie s názvom 'Liver or Die: Coming Soon', ktoré dráždilo príbehy jednotlivých postáv. A diváci sa už teraz tešia na to, čo príde.

Vtipné a dojímavé momenty vytvorené Yoo Joon Sangom a jeho mladšími súrodencami

Lee Poong Sang a jeho problematickí mladší súrodenci to prevezmú, pričom scenárista Moon Young Nam vnesie do drámy život nezabudnuteľnými a jedinečnými postavami.

Postava Yoo Joon Sang Poong Sang je najstarším súrodencom, ktorý nikdy nežil pre seba, pretože bol príliš zaneprázdnený starostlivosťou o svojich súrodencov. Príbehy, ktoré rozpráva s výtržníkmi Lee Hwa Sang (hrá Lee Si Young ) a Lee Jin Sang ( Oh Ji Ho ), Poong Sangov jediný zdroj hrdosti a lekár Lee Jung Sang ( Jeon Hye Bin ), a jeho najmladší súrodenec Lee Wae Sang ( Lee Chang Yeob ) určite rozosmeje aj rozplače divákov.

Problém, do ktorého sa Jin Sang a Hwa Sang dostanú, bude predstavovať realistickú a relevantnú otázku, či naše rodiny môžu byť príťažou alebo zdrojom sily. Rodina prinesie príbehy, s ktorými sa stotožní každý.

Silná zostava hercov dovtedy nevídaná

Yoo Joon Sang, Lee Si Young, Oh Ji Ho, Jeon Hye Bin a Lee Chang Yeob sa doplní obsadením silných vedľajších hercov. Shin Dong Mi , ktorá bude hrať Poong Sangovu manželku Gan Boon Sil, ženu, ktorá je vždy zaneprázdnená starostlivosťou o svojich svokrovcov, sa určite bude páčiť všetkým ženám v domácnosti, ktoré sledujú drámu.

Zahrá si Boon Silovho otca Gan Bo Goo Park na Hwane , Lee Bo Hee bude hrať nehanebnú matku piatich súrodencov No Yang Shim a Lee Sang Sook bude hrať Jeon Dal Ja, ženu, ktorá vlastní susedný supermarket a vždy pozná najnovšie klebety o Poong Sangovej rodine. Choi Dae Chul bude hrať Dal Jaovho syna Jeona Chila Boka a Kim Ji Young prinesie divákom smiech a slzy ako Poong Sang a Boon Silova dcéra Lee Joong Yi.

Očakávania filmu „Liver or Die“ sú už teraz vysoké, pretože spojí silný produkčný tím a talentovanú skupinu hercov. Dráma sa pokúsi presadiť ako ďalšia nezabudnuteľná rodinná dráma, ktorá zaujme divákov od prvej epizódy svojimi príbuznými dejmi a zaujímavými postavami.

Produkčný štáb uviedol: „Dúfame, že ľudia budú nadšení z našej zábavnej a potešujúcej rodinnej drámy. Dúfame, že diváci sa do toho vcítia, zasmejú sa a budú dojatí našimi postavami.“

„Liver or Die“ bude mať premiéru 9. januára o 22:00. KST a budú dostupné na Viki. Pozrite si trailer k šou nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )