3 veci, na ktoré si treba dať pozor v posledných epizódach seriálu „Where Stars Land“

 3 veci, na ktoré si treba dať pozor v posledných epizódach seriálu „Where Stars Land“

Lee Je Hoon a Chae Soo Bin prešli všetkými druhmi skúšok a trápení počas svojho doterajšieho vzťahu v dráme “ Kam pristávajú hviezdy .“ Od ich chaotických zamestnaní na letisku, zhoršujúceho sa fyzického zdravia Lee Je Hoona v dôsledku používania jeho nositeľného zariadenia a ďalších, ich romantika prekvitala, keď spoločne čelili každej prekážke, ktorá im stála v ceste. Keďže do konca drámy zostávajú už len dve epizódy, tu sú tri veci, na ktoré sa môžete tešiť.

1. Vzdá sa nakoniec Lee Je Hoon svojho nositeľného zariadenia?

Po tragickej nehode pred 12 rokmi začal Lee Soo Yeon (hrá ho Lee Je Hoon) nový život s nositeľným zariadením, ktoré pán Jang (hrá Park Hyuk Kwon ) vyrobené pre neho. Hoci mu to dalo nadľudskú silu, malo to aj nepríjemný vedľajší účinok – horná polovica jeho tela sa začala zhoršovať. Vedľajšie účinky začali byť dosť závažné, s jeho násilím a jeho neschopnosťou žiť normálny život. Uvidí sa, či sa rozhodne vzdať svojho nositeľného zariadenia, alebo či nadobudne účinnosť absolutórium, ktoré dal pán Jang Han Yeo Reum (hrá ho Chae Soo Bin).

2. Dokážu Lee Je Hoon a Chae Soo Bin šťastný koniec?

Okrem klesajúcej schopnosti Lee Soo Yeona vykonávať každodenné úlohy sa predtým naznačovalo, že bude mať posledný boj na život a na smrť s vedúcim oddelenia Cho a jeho gangom. Ďalšou budúcou hrou vo vzťahu Lee Soo Yeon a Han Yeo Reum je, že jej ešte musí povedať, že mu zostáva už len jeden mesiac v práci na letisku. S toľkými prekážkami v ich budúcnosti nie je divu, že sa diváci pýtajú, či dokážu nájsť svoj šťastný koniec.

3. Ako zareagujú obyvatelia letiska na privatizačné plány?

Predtým vedúci tímu Yang Seo Goon (hrá ho Kim Ji Soo) z tímu služieb pre cestujúcich prečítal anonymný list, ktorý vedúci tímu Choi Moo Ja (hrá ho Lee Sung Wook) z bezpečnostného tímu zanechal v kancelárii. Rozzúrila sa na Kwon Hee Seung (hrá ho Jang Hyun Sung ) a Seo In Woo (hrá Lee Dong Gun ) pokiaľ ide o plány na privatizáciu letiska. Vyhrážala sa im a ukázala svoj úmysel zorganizovať medializované mimoriadne stretnutie. Keďže sa obe strany pripravujú na konflikt, je otázne, na ktorú stranu sa postavia ostatní zamestnanci letiska.

Zdroj z produkčného tímu uviedol: „Keďže ‘Where Stars Land’ pokračoval v budovaní príbehu o nadľudskej sile v druhej polovici drámy, v poslednej epizóde sa objaví niečo veľké. Na koniec je pripravený zvláštny, rozprávkový význam. Prosím, tešte sa na to.”

“Where Stars Land” odvysiela svoju predposlednú epizódu 26. novembra o 22:00. KST.

Ak ste tak ešte neurobili, pozrite si najnovšiu epizódu nižšie!

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )