4 veci, ktoré sme milovali a 2 veci, ktoré sme nenávideli z epizód 7-8 filmu „Mama Fairy And The Woodcutter“

  4 veci, ktoré sme milovali a 2 veci, ktoré sme nenávideli z epizód 7-8 filmu „Mama Fairy And The Woodcutter“

Práve vtedy, keď to prijmeme „ Mama víla a drevorubač “, bude viac nadýchané ako podstata, epizódy tohto týždňa obsahujú niekoľko veľmi šťavnatých indícií a poskytujú nám podstatnejšie príbehy a pohľady na naše hlavné postavy. Poďme sa teda ponoriť do sveta tancujúcich kôz a úhorov a uvidíme, čo sme milovali a nenávideli v dvoch epizódach tohto týždňa.

Upozornenie: spoilery pre epizódy 7 a 8 nižšie.

Nenávidený: Čokoľvek sa deje s magickým triom

Dobre, nechajme to najskôr z cesty, pretože mám pocit, že len budem omieľať svoje reptania z predchádzajúcich recenzií – „dobrodružstvo“ magického tria (pretože to v skutočnosti nie je dobrodružstvo?) naozaj začína nosiť tenké. Toto trio má veľký potenciál, a to ako z hľadiska komédie a legitímny príbehový oblúk, ale opäť ich vidíme len tak makať na lodi a... to je všetko! Sú tak tangenciálne k hlavnej dejovej línii, že máte pocit, že by ste mohli vystrihnúť všetky ich scény a nič by to neovplyvnilo. A že je obrovský problém.

Je tu však kúsok nádeje na samom konci tohtotýždňových epizód, kde Fairy Oh ( Hwang Young Hee ) kričí: 'Už naozaj ideme!' Držíme im palce, naozaj idú (a správnym smerom!)

MILOVANÝ: Všetky odhalenia!

Moje rozhorčenie nad magickou trojicou je čiastočne umocnené skutočnosťou, že hlavná príbehová línia začína byť skutočne zaujímavá a ja chcem len stráviť viac času vychutnávaním si odhalení! Z toho, že toto je Jeom Soon's ( Kang Mina ) piata reinkarnácia, do Geum ( Seo Ji Hoon ) získanie záblesku Yi Hyun ( Min. Yoon Hyun ) ako Lee Ji z Mizar ( Yoon So Yi ) — dráma nám dáva tento týždeň veľa na premýšľanie!

Majte sa so mnou, keď na chvíľu pľujem: Teraz, keď sú zobrazené ďalšie kúsky skladačky, dáva úplne zmysel, aby bol Yi Hyun reinkarnáciou Lee Ji, čo by vysvetľovalo, prečo zdieľa prirodzené spojenie s Ok Nam ( Moon Chae vyhral ), keďže sa poznali v ríši rozprávok. Yi Hyun aj Lee Ji dokonca zdieľajú podobné pocity opustenosti a zrady (Lee Ji zradil Bausae; Yi Hyun jeho matka). Ak je to naozaj tak, veci sa tu poriadne zamotajú, pretože náš domnelý potenciálny manžel sa môže ukázať ako opovrhovaná žena, ktorá sa chce pomstiť!

Vedel som, že sa niečo deje s jeleňom!

Tiež by ma veľmi zaujímalo, ako a prečo sú Bausae a Lee Ji údajne reinkarnovaní (najmä preto, že sú všetci nesmrteľní), ale Ok Nam je stále Ok Nam (t. j. nie sú reinkarnovaní). Toľko šťavnatých tipov na väčšie tajomstvo, toľko dní zostávajúcich do nových epizód. Booo~!

MILOVANÝ: Postavy oslovujúce svoje pocity

Niekedy je pre nás divákov frustrujúce sledovať, ako postavy očividne ignorujú alebo potláčajú svoje vzájomné city, najmä keď to robia bez dobrého dôvodu. Je teda super osviežujúce, že sa každý rozhodne obliecť si svoje zrelé nohavice a vyjadriť svoje pocity bezhlavo v epizódach tohto týždňa. Akonáhle Yi Hyun prizná, že niečo cíti k Ok Namovi, takmer sa ponorí do vzťahu bez toho, aby sa uchýlil k hrám pre mladistvých. Priamo povie Ok Nam, že chce vlastný „Ssambap“ (jeho meno pre lotosovú rastlinu), a dokonca jej ochotne uverí, keď povie, že sa rozprávala s rastlinami. Táto stránka Yi Hyuna je oveľa príťažlivejšia, najmä preto, že oveľa viac vidíme jeho krásny úsmev!

Po mnohých výbuchoch žiarlivosti (jeden z nich je svedkom Geumovej veľmi znepokojenej matky) Dr. Lee Ham Sook ( Jun Soo Jin ) sa tiež podobne rozhodne priznať Yi Hyunovi. Výsledok asi nebude pekný, ale je to aspoň lepšie ako dostať infarkt, však?

LOVED: Bromance medzi Yi Hyun a Geum

Tento týždeň strávime veľa času s Yi Hyun a Geum a ja úplne milujem toto spojenie! Ich vzťah skutočne siaha od superdetského („Moja kravata je výnimočnejšia. Je vyšívaná“; „Moja je vyšívaná zložitejším vzorom“) až po dostatočne pevný na to, aby rozdával bomby pravdy („Veríš vôbec vo svoj vlastný prázdny slová?“) V jednom momente, keď sa chvália svojimi interakciami s Ok Nam, nejako skončia pri čítaní erotického románu Jeoma Soona spolu s prepletenými prstami. Je to zvláštne, zábavné a potešujúce – rovnako ako samotná dráma! Viem, že nás na ceste čaká trápenie, ale určite vidím, ako sa toto priateľstvo ťahá cezeň.

Awww, pozrite sa, že Yi Hyun je zrazu celý plachý!

NENÁVIDENÝ: Klišé zákulisný príbeh

S toľkými zaujímavými príbehmi, ktoré tento týždeň odhalíme, je to ten, bez ktorého by sme sa zaobišli. Spočiatku vidíme, ako sa Yi Hyun hnevá na svoju matku a nenávidí svoje narodeniny. O pár scén neskôr zistíme, že je to v skutočnosti syn mníšky menom sestra Bowon, ktorá si želá, aby sa nikdy nenarodil. Spočiatku som bol vďačný za toto rýchle odhalenie, pretože som mal pocit, že drámu nebolo potrebné naťahovať a premeniť Yi Hyun na postavu nabitú batožinou, ktorá zažíva traumu.

Žiaľ, vidíme, ako to ovplyvňuje Yi Hyuna, pretože neskôr omdlie po zhliadnutí biblie a kríža, pravdepodobne kvôli stresu alebo problémom s opustením. Čo je ešte viac klišé to je vidí, ako Geum udiera do zamknutých dverí, čo má za následok príliš krvavé kĺby. Už žiadne náhodné mdloby alebo ľahko krvavé kĺby, prosím!

MILOVANÝ: Keď sa potvrdí naše detské podozrenia

Veriť, že oblaky sú vyrobené z cukrovej vaty, je magická a detská vec a je úžasné vidieť, že sa dráma nielen rozhodla ísť tam, ale rozhodla sa tam ísť s Geum! Je to určite ten s detskou nevinnosťou, najmä keď po prichytení rýchlo popiera, že by zjedol oblak!

Pozrite si najnovšiu epizódu „ Mama víla a drevorubač “:

Sledovať teraz

Zábavný fakt: hovorí žaba Alex Eric Mun a Jeom Dol je vyjadrený Jung Kyung Ho ! Aký je váš názor na odhalenia tohto týždňa? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie!

Belinda_C chýba Ok Nam vo forme starej mamy. Niektorí Choď Doo Shim dobrota na budúci týždeň, prosím? Podeľte sa s ňou o svoju lásku k tejto dráme a Shinhwa/SEVENTEEN Twitter !

Aktuálne sleduje: Mama víla a drevorubač
Celkom obľúbené: Kill Me Heal Me
Tešiť sa na: Spomienky na Alhambru