4 veci, na ktoré sa môžete tešiť, keď „Dotknite sa svojho srdca“ vstupuje do druhého dejstva

  4 veci, na ktoré sa môžete tešiť, keď „Dotknite sa svojho srdca“ vstupuje do druhého dejstva

dráma tvN od stredy do štvrtka “ Dotkni sa svojho srdca “ sľubuje rozkvitajúcu romantiku, keď vstupuje do druhého dejstva! Dráma rozpráva príbeh herečky Oh Jin Shim ( Will In Na ), ktorá sa ocitne v práci pre perfekcionistickú právničku Kwon Jung Rok ( Lee Dong Wook ).

V predchádzajúcej epizóde Kwon Jung Rok vyznal lásku k Oh Jin Shim, keď povedal: 'Bojíš sa o mňa a utešuješ ma, a chcem to urobiť aj pre teba.' Keďže medzi nimi prekvitá romantika, tu sú štyri kľúčové slová na to, čo môžu diváci očakávať v druhom dejstve drámy.

Lee Dong Wook – Yoo In Na, konečne vo vzťahu

Kwon Jung Rok a Oh Jin Shim šteklili srdcia divákov svojou náklonnosťou k sebe navzájom a očakávanie je veľké, pretože konečne začnú poriadnu romantiku. Je to obzvlášť vzrušujúce, pretože ani Kwon Jung Rok ani Oh Jin Shim nikdy predtým nemali správny vzťah. Títo dvaja budú spolu navigovať lásku ako niekto, kto sa o vzťahoch dozvedel prostredníctvom kníh, a niekto iný, kto sa o vzťahoch dozvedel prostredníctvom drám.Yoo In Na, prizná svoje tajomstvo, prečo je v právnickej firme?

Jediný, kto vie, že Oh Jin Shim začala pracovať v Always Law Firm pre jej pripravovanú drámu, je šéf právnickej firmy Yeon Jun Kyu ( oh jung se ). Kwon Jung Rok verí, že bola zamestnaná prostredníctvom osobného spojenia po tom, čo pred dvoma rokmi upadla do ťažkostí, a verí v jej úprimnosť. To znamená, že Oh Jin Shim klame Kwon Jung Rokovi. V 6. epizóde Oh Jin Shim povedala Park Soo Myung (Kim Dae Gon): „Musíte povedať pravdu osobe, ktorú milujete,“ a pozrela sa späť na svoje vlastné činy. Bude zaujímavé sledovať, či sa Oh Jin Shim podarí Kwon Jung Rok povedať pravdu sama.

Znovu sa objaví chaebol stalker Yoo In Na!

Tretia vec, ktorú treba sledovať, bude návrat chaebol stalkera Oh Jin Shima. V úvodnej a záverečnej scéne 4. epizódy bol Lee Kang Joon, chaebol tretej generácie, videný ako fotí Kwon Jung Rok a Oh Jin Shim a hackuje mobilné telefóny. Dokonca vytvoril drogový škandál a ohrozil kariéru Oh Jin Shim len preto, že ho odmietla. Jeho reakcia na randenie Kwon Jung Rok a Oh Jin Shim bude výbušná.

Lee Sang Woo – Son Sung Yoon, Shim Hyung Take – Park Kyung Hye, Jang So Yeon – romantické príbehy Park Ji Hwan

V druhej polovici drámy budú aj ďalšie romance. Kwon Jung Rokov blízky priateľ a prokurátor Kim Se Won ( Lee Sang Woo ) sa začne starať o svoju bývalú priateľku Yoo Yeo Reum ( Syn Sung-yoon ), čo naznačuje, že sa títo dvaja opäť dajú dokopy. Chlapec a právnik narcistickej mamy Choi Yoon Hyuk ( Shim Hyung Tak ) a introvertný právnik Dan Moon Hee ( Park Kyung Hye ) sa tiež nečakane zamiluje. Starú právnu tajomníčku Yang Eun Ji (Jang So Yeon) osloví manažér kancelárie Lee Doo Seob ( Park Ji Hwan ).

Produkčný štáb uviedol: „Lee Dong Wook a Yoo In Na sa chystajú vydať sa na svoju rozkvitajúcu romantiku, no existujú prekážky, ako je falošný dôvod Yoo In Na pre prácu v právnickej firme a jej stalker, cez ktoré sa musia dostať. Prinesú divákom sladkú a vzrušujúcu romantiku.“

„Dotkni sa svojho srdca“ sa vysiela každú stredu a štvrtok o 21:30. KST. Pozrite si najnovšiu epizódu nižšie!

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 )