5 ďalších K-drám roku 2018, ktoré by ste si nemali nechať ujsť

  5 ďalších K-drám roku 2018, ktoré by ste si nemali nechať ujsť

Máme tu koniec roka a spomíname na všetky tie nádherné K-drámy, ktoré sme mohli minulý rok sledovať – a pozor, bolo ich veľa. Ak chcete pridať k predchádzajúci článok napísané v prvej polovici roku 2018, tu je ďalších päť titulov, ktoré treba pridať. Ak ste ich ešte nepozerali, počas tohto obdobia sviatkov je ideálny čas na ich pridanie do zoznamu!

Upozornenie: Spoilery na drámy, ktoré nás čakajú.

Z vašich očí odišiel úsmevV hlavnej úlohe Seo v Guk ako Kim Moo Young a mladý tak min Ako Yoo Jin Kang sa „The Smile Has Left Your Eyes“ rozhodne líši od akejkoľvek K-drámy, ktorú budete tento rok sledovať. Moo Young je muž s množstvom batožiny, ktorý nepozná pravdu o tom, čo sa stalo jeho rodičom, keď bol ešte dieťa. Stretne a zamiluje sa do Yoo Jin Kang, a hoci jej prvotný dojem z neho je dosť negatívny, ona sa do neho zamiluje tiež. Jin Kang si ako dieťa adoptoval aj jej starší brat (hrá ho Park Sung Woong ) hrá do spletitej siete tajomstiev, ktorá leží v ich minulosti.

Hlavná hlavná postava má ďaleko od tradičných milých a romantických hlavných úloh, no nemohol som si pomôcť, ale herecký výkon Seo In Guka na mňa zapôsobil! A hoci jeho postava nie je príliš sympatická, príbeh je tak zvláštne pútavý, že si ho nedokážete prestať pozerať až do konca. Pohltí vás svojou nepredvídateľnosťou. Záhada za postavami Seo In Guk a Jung So Min a ako sú tieto dve postavy prepojené, vás prinúti investovať a očakávať ďalšie epizódy. Určite si to musíte pozrieť!

aminoaplikácie

Začnite sledovať „Úsmev opustil vaše oči“:

Sledovať teraz

Stretnutie

Táto séria ešte neskončila, ale zatiaľ je dostatočne dobrá na to, aby si získala miesto v tomto zozname. „Stretnutie“ rozpráva príbeh generálneho riaditeľa hotela s názvom Cha Soo Hyun (hrá ho Pieseň Hye Kyo ) a zamestnanca v hoteli menom Kim Jin Hyuk (hrá ho Park Bo Gum ). Títo dvaja sa stretnú na Kube a prežijú spolu magickú noc, no zistia, že pochádzajú z úplne odlišných svetov, keď ich opäť spojí osud v Soule. Pustia sa do vzťahu, ktorý je nešťastný, ale s roztomilými randemi a romantickými pokrokmi od Jin Hyuka si sériu od začiatku určite zamilujete!

k-odysea

k-odysea

k-odysea

Je to jednoduchý príbeh lásky. Milostný príbeh o mužovi, ktorý sa zamiluje do ženy uväznenej za jej postavením, ktorá sa zúfalo snaží oslobodiť. Hoci je to trop, ktorému sme boli všetci príliš vystavení, táto konkrétna séria má jednoduchosť, ktorá vám vyráža dych. Ak nejde len o hviezdne obsadenie Song Hye Kyo a Park Bo Gum, samotná kinematografia a produkčná hodnota vás zanechajú v úžase. Jemné zábery dvoch hlavných predstaviteľov ich romantického dobrodružstva sú samy o sebe poetické. Je to perfektný seriál na pozeranie na túto sviatočnú sezónu a predpokladám, že to bude prázdninová klasika pre nadchádzajúce roky!

Začnite pozerať „Stretnutie“:

Sledovať teraz

Len medzi milencami

Ďalšia melodráma, ktorú treba pridať do zoznamu, hviezdy „Just Between Lovers“. júna ako Lee Kang Doo a Vyhral Jin Ah ako Ha Moon Soo, dvaja dospelí, ktorí sa do seba zamilujú, a zároveň sa dozvedeli, že obaja boli ako deti zapletení do tragickej udalosti. To drasticky zmenilo cestu ich budúcnosti a to, kam viedli ich životy. Prostredníctvom tohto odhalenia nachádzajú jeden v druhom útechu a snažia sa žiť čo najlepšie tým, že tu budú jeden pre druhého.

weheartit

Pôvodne som si myslel, že séria je o zlom chlapcovi, ktorý sa zamiluje do dobrého dievčaťa, ale zložité postavy a hĺbka dodávajú sérii oveľa viac. Na strane oboch postáv bolo toľko emócií a zmätku, čo je zobrazené prostredníctvom rôznych scénických záberov. Je to emocionálna jazda, ktorá však rozhodne stojí za pozretie. Oceníte Junhove prirodzené herecké schopnosti, ako aj sladké a milé kúzlo Won Jin Ah.

Začnite pozerať „Len medzi milencami“:

Sledovať teraz

Načase

„About Time“ je séria, v ktorej budete neustále na mieste! V hlavnej úlohe Lee Sung Kyung ako Choi Michaela a Lee Sang Yoon ako Lee Do Ha dráma zahŕňa príbeh Michaely, ktorá dokáže vidieť, koľko času človeku zostáva žiť v ich živote. Je to koncept, ktorý sa môže zdať cool, ale nakoniec je dosť srdcervúci. Zamiluje sa do bohatého a tvrdohlavého Lee Do Ha, o ktorom vie, že sa od neho musí držať ďalej. Zoraďte dvoch milencov, ktorí zúfalo túžia byť spolu, no súperia s časom.

Kapitán Joongki

Stačilo len prvej epizóde, aby ste sa do tejto série emocionálne vložili. Zistil som, že úplne sympatizujem a mám trochu vzťah k hlavnej ženskej postave. Zhrnutie už pred zhliadnutím znelo zaujímavo, ale fakt, že v ňom hrala moja milovaná slečna, Lee Sung Kyung, ma predal. Páčilo sa mi, ako táto séria dokázala ukázať krehkosť života a ako zúfalá bola postava Lee Sung Kyunga žiť ešte jeden deň, ešte jednu minútu. Jej vášeň dosiahnuť svoje sny, ako aj naplniť svoju pravú lásku, bola taká srdcervúca. Dej je tiež celkom jedinečný vo svete K-drama, čo je vždy risk, ale v tomto prípade je to úplná výhra!

sbs

Začnite pozerať „O čase“:

Sledovať teraz

Zatiaľ čistite s vášňou

Aj keď táto séria ešte nie je dokončená, myslel som si, že do tohto zoznamu ťažkých melodrám pridám niečo ľahké. „Clean With Passion For Now“ je veselá a roztomilá séria, v ktorej hrá hlavnú úlohu Yoon Kyun Sang a Kim Yoo Jung . Jang Sun Gyeol (Yoon Kyun Sang) má vážny prípad OCD v dôsledku zanedbávania a zneužívania, keď bol ešte dieťa. Stretne Gil Oh Sol (Kim Yoo Jung), ktorý je jeho úplným opakom – chudobný a nie až taký hygienický. Nakoniec pre neho pracuje v jeho upratovacej firme a medzi nimi sa vytvorí neskutočné spojenie.

Tento seriál je zatiaľ príjemné sledovať hlavne pretože nie je intenzívny a postavy a herci, ktorí tieto postavy hrajú, sú takí očarujúci! Trochu som sa obával dvoch hlavných zvodov, pretože je tu nielen obrovský výškový rozdiel, ale aj dosť veľký vekový rozdiel. Bez ohľadu na to, postavy, ktoré títo dvaja hrajú, sú dosť na to, aby zostali investované. Song Jae Rim, ktorý hrá psychiatra menom Choi Gun, je druhou hlavnou postavou tejto série, a ak existuje nejaký dôvod na sledovanie tejto drámy, je to práve táto postava, pretože máte takmer zaručený zlý prípad syndrómu druhej postavy. On a jeho obleky.

Je tiež prekvapujúce, ako hlboko táto dráma siaha do Sun Gyeola a jeho OCD. Jeho duševné zdravie nie je také stabilné a postava má veľkú podporu, pokiaľ ide o získanie pomoci a liečby svojho stavu. Nie je to len postava, ktorá je „super čistá“, ale má to svoj hlavný dôvod a séria sa zameriava aj na jej proces liečenia, čo je prekvapujúce, ale skvelé. Celkovo sa v tejto sérii je na čo tešiť a zistíte, že si zamilujete všetky postavy!

Zbohom, 2018! Tešíme sa na drámy, ktoré prídu v roku 2019!

Ahoj Soompiers, aké boli niektoré z vašich obľúbených K-drám za posledný rok? Dajte mi vedieť v komentároch nižšie!

binahearts je spisovateľka Soompi, ktorej hlavnými predsudkami sú Song Joong Ki a BIGBANG. Často ju možno vidieť spievať zo srdca pri karaoke, venčiť psa alebo si dopriať dezerty. Uistite sa, že budete nasledovať binahearts na Instagrame, keď prechádza svojimi najnovšími kórejskými výstrelkami!

Aktuálne sleduje: „Zatiaľ čistite s vášňou“, „Spomienky na Alhambru“ a „ Stretnutie
Najobľúbenejšie drámy všetkých čias: Tajná záhrada “, “ Goblin “, “ Pretože Toto je môj prvý život “, “ Hviezda v mojom srdci
Tešiť sa na: Vyhral Bin sa vráti na malú obrazovku a Pieseň Joong Ki ďalšia dráma