5-krát nám finále „Romantika je bonusová kniha“ dalo nádej

  5-krát nám finále „Romantika je bonusová kniha“ dalo nádej

Je ťažké uveriť, že kniha „Romance Is A Bonus Book“ sa skončila. Toto tiež označilo Lee Jong Suk posledný projekt pred nástupom do armády minulý mesiac. Nebolo to žiadne okázalé alebo bláznivé herecké obsadenie, ale bola to séria, ktorá na nás všetkých zanechala silný dojem a dodala nám potrebnú silu a nádej. Tu je pohľad na päťkrát, čo nám finále „Romance Is a Bonus Book“ dalo nádej.

Upozornenie: Spoilery pre drámu pred nami.

1. Starý šéf Dan Yi dostal novú prácu

Takže v najnovších epizódach sa to technicky nestalo, ale vidíme Dana Yi ( Lee Na Young ) začína svoju novú prácu vďaka Ko Yoo Sun ( Kim Yoo Mi ), prísna a chladnokrvná šéfka, ktorá prevzala všetky nápady Kang Dan Yi a vyhlásila ich za svoje. Ko Yoo Sun je postava, ktorú si ťažko obľúbite, pretože nie je ochotná otvoriť sa Danovi Yimu, aj keď sa Dan Yi snaží byť jej priateľom. Pôsobila neľútostne a v sérii naozaj nebol bod, kedy by som bol ochotný čo i len vzdialene cítiť z nej zle. Veci však vo finále naberú rýchly spád, keď predĺži olivovú ratolesť Danovi Yi a získa prácu v malom vydavateľstve.Keď som sledoval, ako Dan Yi vyhodili z práce, a zúfalo si bezvýsledne hľadal novú prácu, nemohol som si pomôcť, ale na Ko Yoo Sun som bol ešte viac nahnevaný. Ale keď sa stretla s Danom Yi a dala jej príležitosť, prinútilo ma to myslieť si, že nakoniec nebola až taká zlá a Dana Yiho je späť.

2. Dan Yi získa späť prácu a zvýši plat

Keď Dan Yi zistí, že nová práca, ktorú dostala vo vydavateľstve, nebola taká, ako očakávala, rozhodne sa skončiť. Je to pre ňu očividne ťažké rozhodnutie, pretože sa spolieha na peniaze, no hodnoty spoločnosti nie sú v súlade s jej, a preto sa rozhodla pre kauciu.

Takže keď doslova odchádza z kancelárie po tom, čo dala výpoveď a jej starý šéf za ňou príde a ponúkne nového, je to pre nás všetkých očividne radostná chvíľa. Dan Yi dostane všetko, čo si zaslúži, a dokonca dostane aj zvýšenie platu, vďaka čomu sa to o to viac vyplatí. Danovi Yimu sa to konečne podarilo a stačí to na to, aby nás všetkých doslova vyliečilo.

3. Dvaja ľudia so zlomeným srdcom, ktorí v sebe nachádzajú útechu

Pieseň Hae Rin ( Jung Yoo Jin ) prizná svoje city Eun Ho , ale nakoniec bude popreté a Ji Seo Joon (Wi Ha Joon) niečo cíti k Danovi Yimu, ale ona ho prijme. Takže aká lepšia možnosť potom, aby títo dvaja skončili spolu, že? Je to ideálna situácia a nemôžeme byť pre nich šťastnejší.

4. Všetky páry sa na konci stretnú

Od manželského páru, ktorý sa rozviedol, po chladnokrvnú Yoo Sun, ktorá skončí s ovdoveným prezidentom Kim Jae Min, a Hoon a Ji Yool, ktorí sa konečne pobozkajú – dokonalejší koniec sme si ani nemohli želať!

Tento koniec bol dokonalý na mnohých úrovniach.

5. Neochvejná láska, ktorú má Cha Eun Ho ku Kang Dan Yi

Cha Eun Ho miloval Dana Yiho celým svojím srdcom v podstate celý svoj život. Keď Dan Yi prechádza ťažkými chvíľami, vždy je tu pre ňu a zahodí všetko, aby jej pomohol.

Bolo upokojujúce vedieť, že Dan Yi má osobu ako Eun Ho. Nechceme všetci vo svojom živote niekoho, kto by bol ochotný skutočne a z celého srdca nám pomôcť v ťažkých časoch? A bez toho, aby ste na oplátku niečo očakávali? Cha Eun Ho je pre Dan Yi – keď sa jej celý svet doslova rozpadne a ona všetko stratí, Eun Ho je jej skalou. Dokáže sa k nemu obrátiť a on ju cez to dostane, čo je celkom úžasné.

ryn-s

ryn-s

Záverečné myšlienky

Keď som počul, že sa Lee Na Young vracia do dramatickej krajiny, bol som celkom nadšený. Bol som jej fanúšikom predtým, ako odložila svoju kariéru, aby mala rodinu a aby sa vrátila, bola veľká vec. Okrem toho súhrn knihy „Romance Is a Bonus Book“ ma úplne pošteklil. Hlavne preto, že je to o vydavateľskom svete, a priznajme si, milujem knihy.

S týmito faktormi som si myslel, že dráma bude slušná, ale nebol som v skutočnosti pripravený na to, ako emocionálne by som bol do postáv, najmä do postavy Lee Na Younga, Kang Dan Yi.

Soulset

Soulset

Soulset

Soulset

Séria sa skutočne točí okolo postavy Kang Dan Yi. Mnoho žien v Kórei sa s ňou môže stotožniť: žena orientovaná na kariéru, ktorá v práci prekvitá, rozhodne sa vydať a mať deti, čo ju nakoniec prinúti vzdať sa svojej práce. A potom, keď sa chce znova pripojiť k pracovnej sile, nie je pre ňu miesto kvôli všetkým mladším uchádzačom. Je to smutná realita pre mnohé ženy v Južnej Kórei, ktorá trvá dodnes.

Okrem tejto časti svojej postavy má Dan Yi aj príbeh, s ktorým sa môže na určitej úrovni stotožniť každý. Tlačí sa, ale nikdy sa nevzdáva. Je odolná a vytrvalá, z čoho sa môžeme všetci poučiť. Napriek tomu, že ju využívajú a šliapu po nej, nestráca zo zreteľa, kým je. Zostáva silná a pokračuje ďalej, pretože musí. To všetko sú vlastnosti, vďaka ktorým je obdivuhodná a vďaka ktorým je dráma radosť sledovať.

dráma

Proces a cesta, ktorou Dan Yi prechádza, od úspešnej kariérnej ženy po opätovné nájdenie svojho sna, je inšpiratívny na sledovanie a nepochybne je to liečivá dráma, ktorá bola veľmi potrebná.

Ahoj Soompiers, ako sa vám páčila „Romance Is A Bonus Book“? Dajte mi vedieť v komentároch nižšie!

Aktuálne sleduje: „Romantika je bonusová kniha“, „ Posledná cisárovná “ a opätovné sledovanie “ Kávový princ .“
Najobľúbenejšie drámy všetkých čias: Tajná záhrada “, “ Goblin “, “ Pretože Toto je môj prvý život “, “ Hviezda v mojom srdci
Tešiť sa na: Vyhral Bin sa vráti na malú obrazovku a Pieseň Joong Ki ďalšia dráma