5 najrozkošnejších OTP momentov z epizód 11 a 12 „Stretnutia“

  5 najrozkošnejších OTP momentov z epizód 11 a 12 „Stretnutia“

Po minulotýždňových epizódach, v ktorých si Cha Soo Hyun a Kim Jin Hyeok dali prestávku, sme hladovali po nejakej zamilovanej dovey romantike. Je dobré, že epizódy z minulého týždňa mali medzi týmito dvoma postavami toľko rozkošných momentov! Tu je pohľad na päť najrozkošnejších momentov!

Upozornenie: Spoilery pre epizódy 11 a 12 nižšie.

1. Spoločne sa šantia na Kube

Keď sa Jin Hyeok a Soo Hyun opäť stretnú na Kube, iskry očividne lietajú. Obaja sú tak šťastní, že môžu spolu tráviť čas bez toho, aby sa museli obávať, že budú na očiach verejnosti.

nečinné mysle

nečinné mysle

nečinné mysle

Spolu s krásnou kulisou Kuby vyzerali Soo Hyun a Jin Hyeok tak bezstarostne a zamilovane. Túto zimu topí tie najchladnejšie srdcia a my ich sprostredkovane prežívame.

2. Soo Hyun sa otvára Jin Hyeokovi

Jin Hyeok a Soo Hyun idú na rande, aby si dali drink, a po pár pohárikoch Soo Hyun začne Jin Hyeokovi hovoriť o svojich citoch k nemu.

Prezradí, že sa obáva, že Jin Hyeok je príliš dobrý na to, aby to bola pravda, a že by to všetko bol len sen, keď sa ráno zobudí. Vyjadruje svoje znepokojenie nad tým, ako jej blízki vždy odišli. Je to dosť veľký moment, pretože je to prvýkrát v seriáli, kde Soo Hyun skutočne hovorí Jin Hyeokovi o svojich obavách o svojich citoch k nemu. Dokonca aj Jin Hyeok je zaskočený jej úprimným priznaním!

3. Ich krásne scénické rande a pár zvoní

Nielenže táto scéna vyzerala neuveriteľne nádherne kvôli scenérii a dvom krásnym hercom, ale bolo tiež super romantické, ako Jin Hyeok navrhol pár prsteňov Soo Hyun.

Po dni strávenom romantickým fotením jeden druhého a prírody, Jin Hyeok šikovne použije kanister s filmom, aby jej dal takýto zmysluplný darček. A tu to nekončí. Potom, čo jej dá pár prsteňov, hovorí:

A keď sa scénou premietajú vokály Erica Nama, je to v podstate ten najromantickejší moment vôbec. Ak si to chcete vypočuť pri čítaní zvyšku tejto funkcie, postupujte takto:

4. Keď Jin Hyeok ukazoval Soo Hyun ako sa má jesť

Dobre, takže táto časť nebola najromantickejšia, ale bolo veľmi milé vidieť, ako Jin Hyeok učil Soo Hyun, ako jesť kuracie nohy. Ukazuje jej svoj svet!

5. Soo Hyun sa objavil pri dverách Jin Hyeoka

Soo Hyun dostala ultimátum od skupiny Taegyeong, aby sa zúčastnila na spomienke na otca Jung Woo Seoka. V ten istý večer dostane Soo Hyun aj pozvanie ísť na večeru s rodičmi Jin Hyeoka. Dostala sa do situácie, keď sa musí rozhodnúť, kam by mala ísť. Ak nepôjde na pamätník, mohlo by to znamenať, že navždy preruší jej vzťahy so skupinou Taegyeong.

Táto časť epizódy bola dosť intenzívna, ale všetci sme vedeli, čo sa stane. Hoci bol výsledok predvídateľný, bol to veľmi romantický moment, keď Jin Hyeok otvoril dvere a uvidel tam Soo Hyun. Videli ste slzy v jeho očiach?

Pozrite si epizódy z minulého týždňa „ Stretnutie “:

Sledovať teraz

Ahoj Soompiers, aký bol tvoj obľúbený moment v tejto poslednej epizóde „Encounter“? Dajte mi vedieť v komentároch nižšie!

binahearts je spisovateľka Soompi, ktorej hlavnými predsudkami sú Song Joong Ki a BIGBANG. Často ju možno vidieť spievať zo srdca pri karaoke, venčiť psa alebo si dopriať dezerty. Uistite sa, že budete nasledovať binahearts na Instagrame, keď prechádza svojimi najnovšími kórejskými výstrelkami!

Aktuálne sleduje: „Zatiaľ čistite s vášňou“ a „ Stretnutie
Najobľúbenejšie drámy všetkých čias: Tajná záhrada “, “ Goblin “, “ Pretože Toto je môj prvý život “, “ Hviezda v mojom srdci
Tešiť sa na: Vyhral Bin sa vráti na malú obrazovku a Pieseň Joong Ki ďalšia dráma