5 nezabudnuteľných momentov z finále „Where Stars Land“

  5 nezabudnuteľných momentov z finále „Where Stars Land“

Kam pristávajú hviezdy “ už dosiahol svoje finále a sme veľmi smutní, že to ide. Lee Je Hoon ako Lee Soo Yeon a Chae Soo Bin ako Han Yeo Reum rozžiaril obrazovku ich chémiou a jedinečným milostným príbehom. Tu je pohľad na päť nezabudnuteľných momentov z epizód 31 a 32.

Upozornenie: spoilery pre epizódy 31 a 32 nižšie.

1. Keď Seo In Woo zachráni Lee Soo Yeon

Z epizód z minulého týždňa sme konečne prišli na to, že Seo In Woo ( Lee Dong Gun ), dávno stratený starší brat Lee Soo Yeon, sa ho v skutočnosti nepokúšal bodnúť. Zistiť to je celkom uľavujúce, pretože sa zdá, že Seo In Woo nemá v živote veľa ľudí, ktorí by ho podporovali.Tento týždeň sme sa stretli so zlými násilníkmi, ktorí sa snažili odviesť Soo Yeona, aby ho zbili. Ale In Woo vystopuje, kde je a objaví sa v snahe zachrániť ho. Nakoniec sa zastáva svojho malého brata a riskuje pri tom svoj život. Je to krásny moment, keď si Soo Yeon uvedomí, že jeho brat je tu len pre neho.

2. Keď Lee Soo Yeon zachráni svojho staršieho brata

Lee Soo Yeon nie je v tejto chvíli so svojou pažou v najlepšom stave a vieme, že ak bude naďalej používať svoje biologické rameno, ohrozuje svoj život. Preto je taký dojemný moment, keď stiahne bratovo auto späť, aby mu zabránil prejsť cez okraj útesu. Nasadzuje svoj život, aby zachránil svojho brata.

3. Keď Na Young Joo urobí ťah na Oh Dae Gi

Je rozkošné vidieť Na Young Joo ( Lee Soo Kyung ), ktorá sa bojí dať dole svoje múry, nech Oh Dae Gi ( Kim Kyung Nam ) milovať ju. Bol ňou tak nadšený počas celého seriálu, no v posledných epizódach konečne prichádzame do momentu, na ktorý sme čakali. Aj keď títo dvaja nezomknú pery, ani sa oficiálne nestanú priateľom a priateľkou, sú si plne vedomí svojich citov k sebe navzájom a je to milé vidieť.

4. Ten intenzívny moment, keď sa Yeo Reum chystá strčiť ihlu do Soo Yeon

Keď pán Jang dá Yeo Reum ihlu, ktorá zabráni Soo Yeon použiť robotickú ruku a nohu, urobí to v nádeji, že ju použije na záchranu jeho života. Dostane na to príležitosť, keď zostane cez noc v jeho dome. Je to intenzívny moment, pri ktorom sa diváci úplne pýtajú, či to urobí alebo nie.

Takže keď sa prebudí zo spánku a uvidí, čo sa chystá urobiť, chvíle, ktoré prídu, sú dosť nepredvídateľné. Yeo Reum ho prosí, aby sa zachránil, obaja sa pobozkali a potom si Soo Yeon priložil ihlu k sebe.

5. Keď sa tí dvaja opäť konečne stretnú

Keď sa Soo Yeon bodne ihlou, nie sme si istí, čo sa s tými dvoma stane. Scéna sa posúva o rok neskôr a Yeo Reum stále pracuje na letisku. Započuje rozhovor niektorých robotníkov o Soo Yeonovi a ponáhľa sa ho nájsť. Títo dvaja sa konečne stretnú a zdieľajú epické objatie.

Najprv som čakal, že uvidím Soo Yeoninu tvár. Je to zaujímavý nápad neodhaliť jeho tvár na tejto konkrétnej scéne, najmä vzhľadom na to, že ide o finále. A to skončilo tak, že som vyvolal niekoľko otázok, na ktoré som chcel odpovede – mal ešte robotickú ruku a nohu? A kde bol ten rok? Ale napriek týmto otázkam som bol šťastný, keď som videl, že títo dvaja sa dali dokopy a že došlo k uzavretiu.

Záverečné myšlienky

kapitánjoongki

Lee Je Hoon pokračoval v poskytovaní skvelých úloh, takže keď som počul o tejto sérii, myslel som si, že bude rovnako dobrá ako jeho ostatné drámy. Hoci príbeh začína na začiatku silne super romantickými momentmi, epizódy začali byť nudné, pretože Lee Soo Yeon musela prísť zachrániť každého, keď sa na letisku stane niečo hrozné. Bolo by zaujímavejšie ponoriť sa hlbšie do histórie postavy Lee Je Hoon alebo dokonca Han Yeo Reum. A ako dráma postupovala, bolo frustrujúce vidieť všetkých ľudí, ktorí chceli odhaliť tajomstvo Soo Yeon. Je to naozaj také zlé, že má robotickú ruku a nohu?

Na druhej strane, vrcholom série bol zďaleka Lee Je Hoon a druhý pár. Na Young Joo a Oh Dae Gi sú také roztomilé a rozkošné na pozeranie. Ako divák som si úplne dokázal predstaviť K-drámu, ktorá sa točí okolo ich milostného príbehu, a prial by som si, aby sa na nich zamerali trochu viac. Ale opäť neboli hlavným párom.

rosiedaes

Celkovo bola séria v poriadku a aj keď som si ju veľmi chcel obľúbiť, žiaľ niekde zapadla. Boli tam momenty, kvôli ktorým to stálo za to, ale okrem týchto momentov nebolo nič zvláštne. Ak ste však fanúšikom Lee Je Hoona (ako ja) a nemôžete si pomôcť, ale obdivovať jeho vražedné herecké schopnosti, možno to stojí za sledovanie.

dramatická omáčka

Pozrite si najnovšiu epizódu „Where Stars Land“:

Sledovať teraz

Ahoj Soompiers, čo si myslíte o seriáli „Where Stars Land“? Dajte mi vedieť v komentároch nižšie!

binahearts je spisovateľka Soompi, ktorej hlavnými predsudkami sú Song Joong Ki a BIGBANG. Často ju možno vidieť spievať zo srdca pri karaoke, venčiť psa alebo si dopriať dezerty. Uistite sa, že budete nasledovať binahearts na Instagrame, keď prechádza svojimi najnovšími kórejskými výstrelkami!

Aktuálne sleduje: Úsmev odišiel z vašich očí
Najobľúbenejšie drámy všetkých čias: Tajná záhrada “, “ Goblin “, “ Pretože Toto je môj prvý život “, “ Hviezda v mojom srdci
Tešiť sa na: Vyhral Bin sa vráti na malú obrazovku a Pieseň Joong Ki ďalšia dráma