5 sviatočných outfitov a tipov pre sezónu večierkov inšpirovaných K-dráma

  5 sviatočných outfitov a tipov pre sezónu večierkov inšpirovaných K-dráma

Toto je sezóna na to, aby ste boli veselí, a pokiaľ nie ste super plánovač na steroidoch, je to aj najrušnejšie. Od vyhľadávania zoznamov želaní až po ich odškrtávanie do Vianoc vlastne je pravdepodobné, že budete beznádejne hľadieť do štrbín svojho šatníka, bez oblečenia a veľmi neveselých. Ale viete čo, hodíme vám sem kosť (alebo možno by sa hodila pančucha?) s párty outfitmi na sezónu, ktorá je (e)extra Xmas-y. Bez ohľadu na to, kto ste alebo akú máte náladu, pre každého je tu niečo!

Pre Luxusnú bohyňu: Rozcuchajte perie

Toto je jedna pre najdôležitejšiu párty so všetkými, kto je kto, pretože každý má takúto párty v našich pozvánkach (ktorej nemôžeme uhnúť) a keďže tam musíme byť, prečo neísť s ofinou? Zatiaľ čo Moo Ra (f(x)’s Krystal) z „ Nevesta Boha vody “ má vo svojej rotácii niekoľko sakramentsky nádherných odevov, ktoré sa hodia k jej postaveniu bohyne, jedným z najlepších by museli byť hodvábne šaty, ktoré mala na sebe na brehu rieky.

Tmavé tóny červenania sú skvelé ako tlmenejšia možnosť pre tých, ktorí sa vyhýbajú farbám semaforov typických pre Vianoce, a hodvábny lesk je príjemným nádychom trblietania počas roka, ktorý je plný holografických prvkov a zvýrazňovačov. Na to prihoďte nejaké roztomilé volániky a máte polevu na skutočne pevnú (polenovú) tortu. Spárujte s nejakými výraznými šperkami, ako to robí Moo Ra so svojimi šperkami, a budú vám padať čeľuste, vpravo aj vľavo!

Pre príležitostných mladých profesionálov: Pohodlné a elegantné

Stretávate sa so svojimi starými priateľmi počas sezóny večierkov a potrebujete možnosti, ktoré vás prevedú z práce do neformálneho mihnutia oka. Ak to znie ako vy, vyberte si list z „ Stretnutie Hotelier Cha Soo Hyun's ( Pieseň Hye Kyo ) kniha.

tvN

Sprostredkovateľ energie plynule prechádza z tlačových konferencií na vysokej úrovni na neskoré nočné prechádzky vo sviežich košeľových šatách, ktoré sa, ako sa to stáva, veľmi hodia aj na Vianoce! Živá červená farba šiat okamžite upúta pozornosť a predstavuje hranicu medzi formálnym a neformálnym. Ak hľadáte oblečenie, ktoré je mimoriadne prispôsobivé a dá sa recyklovať počas ročných období a scén života, máte to. Ak chcete pokračovať v sviatočnom tempe, nasaďte si trochu bling, ak máte chuť, alebo nejaké funky čelenky (mám v pohotovosti svoje parohy), ak sa cítite zábavne!

Pre vysokoškolákov: Roztomilé s rozpočtom? Skontrolujte!

Nie je žiadnym tajomstvom, že byť vysokoškolákom často znamená, že zápasíte s rozpočtom na vysokú školu. A pri dôležitých príležitostiach, ako sú večierky, sa peniaze na nákupy musia natiahnuť ďaleko, alebo aspoň za hranicu sviatočnej sezóny. Ak potrebujete nejaké tipy, pozrite sa na Gil Oh Sol ( Kim Yoo Jung ) spôsobom. Uchádzač o prácu z „ Zatiaľ čistite s vášňou “ robí jej outfit niečo extra tým, aký je roztomilý, a predsa je správny.

JTBC

Detaily s vysokým výstrihom dodávajú celému outfitu sladký bábikovský nádych, ktorý dopĺňa decentná midi dĺžka. Slávnostnú tému prináša károvaný vzor, ​​ktorý zahŕňa nevyhnutnú sezónu červenej a zelenej bez toho, aby to bolo príliš nahlas.

Pre domáce duše: škaredé vianočné svetre

Áno, ak ste domáci, ktorých predstava dobrých Vianoc je horúce kakao počas elfskej noci, týmto vám predpisujem, hľa, škaredé vianočné svetre. Pretože ak ste verní vo forme, sú tradíciou a moje peniaze sú aj tak na vás, aby ste ich dodržali, hanba. Ale ak si stále trochu vedomý toho, že svoju lásku k starému dobrému Rudolfovi predvádzaš mimo pohodlia domova, Oh Kang Soon ( Jeon So Min ) z “Top Star U-Back” vám ukáže, ako si dať trochu vianočnej kôry a zároveň ju držať pohromade.

tvN

Koniec koncov, nič nekričí Vianoce tak, ako imelo, a na to určite stavia naša pani zo supermarketu so svojim vyšívaným kardigánom podobným imelo. Je to sladká a jemná óda na ročné obdobia bez toho, aby vám pretiekla šálka (kakaa alebo vareného vína, vyberte si!).

Pre The Grinch In A Winch: Bizarné detaily

Takže Vianoce nie sú vaším obľúbeným obdobím roka (alebo možno to je podcenenie roka, hops!) a ste v štichu, pretože vás nútia sily mimo vašu kontrolu (ehm, priatelia módneho diktátora, ja sledujem ťa), aby si sa raz v živote obliekol na sviatočné obdobie. Ale predtým, než začnete vymýšľať akýkoľvek nedomyslený plán, ako jednoducho ukradnúť oblečenie od spomínaného módneho diktátora, pouvažujme nad niečím novým. Čo tak jednoducho doplniť veci o dovolenkovú tematiku?

tvN

A la Jung Yi Hyun ( Min. Yoon Hyun ) z „ Mama víla a drevorubač “, ktorý sa drží svojej štandardnej rotácie formálnych oblekov až na jeden veľmi zaujímavý detail — kravatu s potlačou! Malé doplnky, ako sú kravaty, šatky a ponožky (ak ste kanadský premiér Justin Trudeau), sú rafinovaným spôsobom, ako pridať sviatočnú náladu a spoľahlivú taktiku, aby ste nepremohli svoje sklony k Grinch-y!

Ahoj Soompiers, ktorá postava z KDrama ste s najväčšou pravdepodobnosťou napodobniť túto sviatočnú sezónu? Ak máte nejaké špeciálne vianočné štýly, ktoré musíte mať alebo tradície, podeľte sa s nami v komentároch nižšie! Tu všetkým prajeme tie najveselšie Vianoce a šťastný nový rok!

Aetcult je váš priateľský nadšenec K-beauty, ktorý miluje svoj čaj na tvári aj mimo nej (bez klamstva). Medzi záchvatmi hrania sa s novými kozmetickými výrobkami bude pravdepodobne písať o svojich objavoch, prehodnocovať svoje kurzy kórejčiny a hrať na najnovšiu K-popovú pesničku. Pozdravte Am on Tumblr .