5 vecí, ktoré sme milovali a 2 veci, ktoré sme nenávideli na premiére „Romantika je bonusová kniha“

  5 vecí, ktoré sme milovali a 2 veci, ktoré sme nenávideli na premiére „Romantika je bonusová kniha“

Cha Eun Ho ( Lee Jong Suk ) a Kang Dan Yi ( Lee Na Young ) sa ukázali ako očarujúce postavy v premiérových epizódach novej drámy tvN „Romance is a Bonus Book“. Príbeh sleduje vytrvalú Dan Yi, ktorá bojuje s následkami rozvodu a pochmúrnou nezamestnanosťou. So šťastím a veľkou sebadôverou si nájde prácu vo vydavateľstve Gyeoroo, kde pracuje Eun Ho. Ak hľadáte zábavnú, dramatickú, no zároveň realistickú rom-com, už nehľadajte. Tu je zoznam vecí, ktoré sme milovali a nenávideli v prvých dvoch epizódach!

Upozornenie: Spoilery k premiérovým epizódam nižšie.

MILOVANÝ: Vynaliezavosť Kang Dan Yi

Môže byť na najnižšom bode (rozvedená, nezamestnaná a bez domova), ale Kang Dan Yi jej nedovolí získať to najlepšie. Hoci neustále hľadá nové pracovné miesta, je dostatočne inteligentná na to, aby nemusela spať na okraji ulice. Prefíkane využíva miesto Eun Ho na sprchovanie a jedenie. Veď ona to čistí. Bez vedomia Eun Ho, ktorá si myslí, že jeho dom upratuje gazdiná, než odporučil Dan Yi, v skutočnosti je to ona, kto ho upratuje (a využíva jeho zdroje).Útechu nachádza aj vo svojom starom dome, ktorý je určený na zbúranie. Potom, čo podnik jej manžela skrachoval, prišli o dom. Ona však drzo skáče po stenách a ignoruje znamenia, aby sa zabránilo. Hoci situácia určite smeruje na juh, nakoniec sa uistí, že je v bezpečí. Preukazuje neuveriteľnú vytrvalosť a odhodlanie a sú to práve tieto rozhodnutia, ktoré ju nakoniec viedli k tomu, aby si našla dočasnú prácu vo vydavateľstve! Je úžasné vidieť vedúcu dámu, ktorá preberá zodpovednosť za svoj život a zároveň sa zo všetkých síl snaží zachovať svoju hrdosť nedotknutú.

MILOVANÝ: Cha Eun Ho je podporným priateľom

Úvodná scéna bola šialená. Nielenže sa Dan Yi oženil s niekým, kto nebol Eun Ho, ale Eun Ho tiež hrala na klavíri pri jej veľkolepom vstupe. Dočasne sa z nej stane nevesta na úteku a bez toho, aby o tom vedel, sa schová v zadnej časti auta Eun Ho, čo im umožní chvíľu osamote. Tu jej Eun Ho povie, že by ju vzal kamkoľvek inam, ak by sa nechcela vydať. Chcel podporiť jej šťastie, pretože bolo jasné, že má studené nohy.

LOVED: Ich príbeh

Je to naozaj rom-com, ak tam nie je nejaké spojenie z detstva? Nielenže je tu veľký obrat, keď je chlap do dievčaťa zamilovaný a ona nemá ani poňatia, ale ukázalo sa, že Dan Yi bol Eun Ho záchrancom života. Bolo neuveriteľne roztomilé vidieť, ako Eun Hoina nekonečná láska začala a rozvíjala sa prostredníctvom jeho vtipného, ​​no nežného stretnutia s Danom Yim. Bude vzrušujúce vidieť, ako sa ich spojenie s postupujúcim predstavením prehlbuje.

MILOVANÁ: Song Hae Rin a noví zamestnanci

Samozrejme, bez komédie by to nebol rom-com. Najzábavnejšie scény sa objavili vždy, keď sme videli skupinu Gyeoroo interagovať. Bolo zábavné vidieť Seo Young Ah ( Kim Sun Young sťažovať sa na prezidenta ( Kim Tae Woo ), zatiaľ čo ona prišla oblečená v šmykľavkách a s natáčikmi stále vo vlasoch.

Sledovať, ako prezident zvoláva všetkých nových zamestnancov, bolo tiež komické a odľahčené. Ikonickou scénou však je, keď nový zamestnanec, Park Hoon ( Kang Ki Doong ) hovorí o Song Hae Rin ( Jung Yoo Jin ) byť druhou čarodejnicou bez toho, aby vedela, kto je.

Bude zábavné sledovať, ako sa všetci stanú tímom, pretože dráma pokračuje!

MILOVANÝ: Na Gyeong a Ju Yeon

Absolútne pozoruhodná časť tejto drámy bola, keď sme zistili, že jedna z bývalých priateliek Eun Ho, Na Gyeong, ho opustila kvôli vlasovému stylistovi menom Ju Yeon! Žartovanie, ktoré Na Gyeong zdieľala s Eun Ho pred odhalením, bolo zábavné a ich priateľstvo určite pridalo na dráme medzi tým smútkom trochu nadýchanosti.

Tento druh reprezentácie sa zdá byť v K-drámach zriedkavý a bolo osviežujúce vidieť záblesk toho, čo bude, dúfajme, jedného dňa zápletkou drámy! Pri troche šťastia sa možno v dráme ešte párkrát objavia, keď sa pohne vpred!

NENÁVIDNÝ: Nevyhnutný zlom srdca syndrómu druhého vedenia

viem, čo si myslíš. Ako môže mať niekto syndróm druhého olova, keď Lee Jong Suk je olovo? Priznávam, zdá sa mi to šialené. Zdá sa však, že Ji Seo Joon (Wi Ha Joon) je určite uchádzačom po boku Eun Ho! Nielenže sa vrhá na Dana Yiho ako očarujúci princ, ale zdieľa s ňou aj hlavnú scénu z akejkoľvek K-drámy: scénu s dáždnikom.

Ako je možné, že sa vám srdce nerozochvieva?

Aj keď to nie je úplne negatívne, určite to povedie k zlomeniu srdca, pretože je nepravdepodobné, že skončí s Danom Yim. A pravdaže, je trochu divné, že ju celý deň sledoval, aby jej vrátil topánky. Budeme ho musieť pozorne sledovať a dúfať, že sa neukáže ako strašidelný (alebo ešte horšie, ukradne naše srdcia Eun Ho)!

NENÁVIDNÝ: Chladné správanie Cha Eun Ho

Ako každý hlavný muž, aj Eun Ho verí, že ho láska zradila. Keď bol Dan Yi nútený sledovať, ako sa oženil s niekým, koho neschvaľuje, bol taký zamyslený ako kedykoľvek predtým. Aj keď má pre ňu slabosť, bolo trochu nepríjemné vidieť, ako na ňu prehovoril kvôli vlastnej osobnej frustrácii. Bolo tiež znepokojujúce, že sa správal tak chladne, keď mu povedala, že tú prácu dostala. Aj keď jej nakoniec zablahoželal.

Samozrejme, je len človek a je to len začiatok drámy. Dúfajme, že jeho chladné srdce obmäkne a toto správanie sa stane vzdialenou spomienkou. Veď my mu určite fandíme!

Pozerali ste „Romance is a Bonus Book“? Ak áno, čo sa vám páčilo a nepáčilo? Ak ste to nepozerali, naladíte si to? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

kaityv trávi väčšinu času sledovaním K-drám, aj keď by mala písať. Ak nepozerá drámu, určite počúva hudobné videá BTS, iKON a Red Velvet.

Aktuálne sleduje: “Romantika je bonusová kniha”
Celkom obľúbené: Silná žena robí Bong čoskoro
Tešiť sa na: 'Tak som sa oženil s antifanúšikom', 'Vagabond' a Ji Soo prvá riadna hlavná úloha.