6 hydratačných prípravkov, ktoré odstránia vašu suchú zimnú pokožku

  6 hydratačných prípravkov, ktoré odstránia vašu suchú zimnú pokožku

Je tu opäť to ročné obdobie, keď sa prebúdzame do množstva čerstvého prášku, ktorý v nás len rozprúdi vnútorné dieťa a vyzýva k poriadnej guľovačke (na ten predsa nie ste nikdy príliš starí). Uprostred nádherne mrazivých dní nezabudnite rýchlo skontrolovať svoju márnosť, aby ste sa uistili, že máte pripravené všetky potrebné veci na zimnú starostlivosť o pleť.

Bez ohľadu na váš typ pleti, nízka vlhkosť vonku a stúpajúce teplo, keď utekáme do centrálne vykurovaných miestností a budov (žehnajte im!), môže na vašej pleti spôsobiť poriadnu zmätok a zmeniť vás na pochmúrny tieň vášho bývalého žiarivého ja. Aby sme vám pomohli zostať na vrchole hydratácie a zbaviť sa suchej zimnej pokožky, vybrali sme niektoré z najlepších zvlhčovačov, ktoré môže ktokoľvek a každý potrebovať!

1. NEOGEN Life Duo krém

NEOGEN

Duálny krémový systém vytvorený spoločnosťou NEOGEN v spolupráci s populárnou youtuberkou Joan Kim Životný duo krém je, ako znie jeho názov, super elegantný hydratačný krém dva v jednom, ktorý udrží vašu pokožku hydratovanú a šťastnú vo dne aj v noci!

Denný krém (svetlo mätovej farby) kombinuje dve sily antioxidantov – zelený čaj a vitamín C – na upokojenie a revitalizáciu podráždenej pokožky, zatiaľ čo nočný krém (svetlo levanduľovej farby) poskytuje upokojujúce vlastnosti levandule a opravuje vašu pleť. vitamínu E. Ideálne pre suchú a citlivú pokožku, čo poviete?

Obzvlášť sa mi páčilo, ako má nočný krém gélovú textúru, keďže typy gélov vytvárajú na pokožke ochrannú vrstvu a pomáhajú uzamykať vlhkosť. Ak si to želáte, môžete si ho navrstviť aj ako masku na spanie!

2. AmorePacific Moisture Bound Rejuvenating Creme

Amorepacific

Dobre, rovno poviem, že tento patrí na nákupný zoznam vážneho dňa rozmaznávania (alebo mesiacov, pretože to stojí pekný cent). Ale úprimne, ak máte dosť peňazí nazvyš, stojí to za to.

Trochu ide ďaleko, a štipka Moisture Bound omladzujúci krém je dosť na to, aby zabránila rozpáleniu aj tej najdehydrovanejšej pokožky. Tento hydratačný krém, ktorý využíva silu extraktu z bambusových listov, nielenže zadržiava vlhkosť a udržiava vašu pokožku hydratovanú. Podporuje tiež prirodzený bunkový obrat, čo je mimoriadne dôležité počas drsných zimných mesiacov, keď sa naše kožné bunky dehydrujú a vysychajú rýchlejšie, než by tomu bolo normálne.

3. CosRX Honey Ceramide Full Moisture Cream

CosRX

Je tu ešte niekto typ, ktorý by obsedantne skenoval zoznam zložiek produktov, aby sa uistil, že akákoľvek hviezdna zložka, ktorej názov je vypustený, sa skutočne používa vo významných percentách? Prosím, povedzte, že to nie som len ja.

No, tentokrát určite nebudete sklamaní, pretože med je úplne prvou zložkou na zozname a značka dokonca dáva najavo, že medový extrakt tvorí približne 61 percent zloženia! So svojou textúrou podobnou jogurtu, Plne hydratačný krém s medovým ceramidom ponorí sa prekvapivo rýchlo a bez stopy. Aj keď to bolo v nedohľadne, rozhodne to nezmizlo z mysle (neustále som sa trápila tým, že moja pleť sa zvraští ako u starej mamy, tá agónia!), no prekvapením prekvapením tento „neviditeľný“ krém dokázal moju pleť udržať. pred vyschnutím v mrazivej zime. V skutočnosti taký matný a hydratovaný, že make-up jednoducho kĺže a drží. A bonus, moja pokožka bola tiež neuveriteľne jemná!

4. Sulwhasoo Hydro-Aid hydratačný upokojujúci krém

Sulwhasoo

Úplne som neprekonal kúzlo toho, ako aplikovať Hydratačný upokojujúci krém Hydro-Aid okamžite sa cítim ako Elsa v jej ľadovom zámku – mrazivý. Vyzerá to, ako keby bol do krému zabalený prúd chladivého vánku, ale nezanecháva pokožku suchú a svrbivú.

Veľmi podobné „Frozen“, však?

Našťastie, liriope platyphylla (veľmi dlhý názov pre kvitnúcu rastlinu, ktorá pre mňa veľmi botanicky neskúseného vyzerá ako levanduľa!) a výťažky z klíčkov ženšenu pomáhajú dopĺňať prirodzenú bariéru vlhkosti vašej pokožky, aby bola pokožka jemná a hydratovaná po celý deň.

Aj keď ide skôr o denný krém, nanesenie hrubej vrstvy počas noci by mohlo zdvojnásobiť vlhkosť ako maska ​​na spanie, preto vrstvite!

5. Dr. Jart+ Ceramidínový olejový balzam

DR. Jart +

Teraz je tu jeden, ktorý je obzvlášť dobrý pre ľudí s mastnou pokožkou. Na rozdiel od toho, čo by ste si mohli myslieť, používanie olejov a olejových balzamov, keď je vaša pokožka hladká, môže skutočne pomôcť znížiť produkciu mazu, pretože vaša pokožka pekne zaklope na dvere so slovami „Hej, to je dosť, musíte prestať ! Pronto!'

Obsahuje kondenzovaný ceramid a deväť rastlinných olejov, Ceramidínový olejový balzam Dr. Jarta je silný zvlhčovač, ktorý poskytuje intenzívnu hydratáciu jediným pohybom. A bonus, toto je tiež skvelá vegánska možnosť!

6. Intenzívny hydratačný krém IOPE ATO

IOPE

Ďalší zdobený ceramidmi, Intenzívny hydratačný krém IOPE ATO je tiež obohatený o ďalšie jemné hydratačné látky, ako je ružový polyfenol na zmiernenie svrbenia a podráždenia pokožky.

Aj keď značka tvrdí, že sa to dá použiť na tvár a telo, povedal by som, že si to necháte na krku, pretože krém sa ľahšie spája s tvárou. Ak máte nejaké deti, tento krém je tiež dermatologicky testovaný, aby bol bezpečný pre deti!

Ahoj Soompiers, aké ďalšie produkty starostlivosti o pleť ste museli zmeniť teraz, keď je zima? Alebo ak stále sedia vo vašom vianočnom wishliste, podeľte sa s nami v komentároch nižšie! 'Všetko, čo chcem na Vianoce, je . . .“

Aetcult je váš priateľský nadšenec K-beauty, ktorý miluje svoj čaj na tvári aj mimo nej (bez klamstva). Medzi záchvatmi hrania sa s novými kozmetickými výrobkami bude pravdepodobne písať o svojich objavoch, prehodnocovať svoje kurzy kórejčiny a hrať na najnovšiu K-popovú pesničku. Pozdravte Am on Tumblr .