6-krát boli členovia GOT7 navzájom vtipne malicherní

  6-krát boli členovia GOT7 navzájom vtipne malicherní

Jedným z mnohých dôvodov, prečo Ahgasovia milujú GOT7, je to, že členovia majú také pevné priateľstvo, že v tomto bode vyzerajú skôr ako bratia. Navzájom sú najväčšími fanúšikmi a podporovateľmi, ale to tiež znamená, že žiarlia a sú malicherní na tie najtriviálnejšie veci a prechovávajú naozaj dlhú zášť.

Tu je niekoľko najlepších momentov Petty7:

Incident s mäsom

Nemôžeme hovoriť o Petty7 bez toho, aby sme spomenuli legendárny incident s mäsom.V roku 2015 Jinyoung prvýkrát uviedol, že Jackson a BamBam išli spolu jesť mäso bez neho. Jackson a BamBam mu pripomenuli, že spolu jedli rezance, ale Jinyoung tvrdil, že mäso a rezance nie sú to isté.

Toto bolo spomenuté nespočetne veľa krát asi rok.

V roku 2016 vyšli Jinyoung a Jackson spolu jesť mäso, aby tento problém vyriešili. Keď skutočne išli do reštaurácie, Jinyoung sa zrazu pokúsil trvať na tom, že ho to v skutočnosti nikdy nerozrušilo, ale len si užíval Jacksonovu reakciu.

Zášť nakoniec skončila týmto roztomilým milostným záberom.

Jacksonov dom

V rozhovore v roku 2015 sa Jacksona opýtali, či priviedol členov do svojho domu v Hong Kongu. Zdieľal, že priniesol Yugyeoma, čomu sa Jinyoung sťažoval, že sa nepýtal žiadneho z ostatných členov. Mark a BamBam sa však vyjadrili, že Jackson sa ich opýtal.

Potom na inú otázku, ktorá sa pýtala, kam chcú ísť v Hong Kongu, Jinyoung odpovedal: „Chcem ísť do Jacksonovho domu.

Dokonca aj na červenom koberci pre MAMA sa o tom hádali s Jinyoung, že Jackson sa ho nepýtal, zatiaľ čo Jackson trval na tom, že áno. Keď sa kameraman spýtal, či sú si teraz blízki, Jinyoung dal najavo svoju nevraživosť a poznamenal: „Myslím, že má blízko len k Yugyeomovi.“

Opustený ostrov

Ďalší incident týkajúci sa Jacksona a Jinyounga... (všimli ste si vzor?)

V rozhlasovom programe tohto roku bol Jinyoung požiadaný, aby si vybral medzi Jacksonom a JB, s ktorým členom by nechcel ísť na opustený ostrov. Jinyoung si vybral JB, ale zdôvodnil to tým, že Jackson by bol naštvaný, keby ho vybrali.

To je vlastne to, čo Jacksona rozmrzelo, keď zakňučal: „Vybral si si ma len preto, aby som sa nerozčuľoval, ale v skutočnosti chceš ísť s JB na opustený ostrov?

Umiestnenie podložky

JJ Project sú spolu takmer desať rokov, odkedy sa prvýkrát stretli na konkurzoch JYP v roku 2009, a poznajú sa lepšie ako ktokoľvek iný. Akokoľvek sú blízko, ich najintenzívnejší boj sa skončil... podložkou.

Diskutovalo sa o tom, či by mala byť podložka umiestnená vertikálne, aby jedna osoba mohla pohodlne odpočívať, alebo horizontálne, aby si niekoľko ľudí mohlo ľahnúť s určitým nepohodlím.

Pokazená klimatizácia

V ich začiatkoch Mark požiadal Youngjae, aby našiel masku vo svojom batohu, ale Youngjae vynaložil malé úsilie, kým povedal, že maska ​​tam nie je. To Marka tak rozčúlilo, že rozbil klimatizáciu v aute.

Shabu-Shabu

Najnovšie sa to stalo s návratom GOT7 „Lullaby“. Počas comebackového vysielania V Live Jackson neustále hovoril o shabu-shabu s Youngjae, čím vzbudil zvedavosť fanúšikov.

Pokračoval v tom niekoľkokrát prostredníctvom promócií „Lullaby“, ako napríklad počas tohto „LieV“ V Live, keď Jackson povedal, že darček, ktorý chce dať Youngjae, je kúpa shabu-shabu.

Incident bol nakoniec odhalený počas ich reality show „GOT7’s Hard Carry 2“. Hrali hru a Jackson bol vylúčený a držal sa Youngjae. Tí dvaja išli jesť shabu-shabu, ale aby bol sám a ľahšie prešiel hrou, Youngjae povedal, že ide do kúpeľne a vykračuje sa z reštaurácie.

O najväčších malicherných momentoch GOT7 by sme mohli pokračovať ďalej a ďalej – milujeme ich všetky! Aký je tvoj obľúbený moment z Petty7? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!