6 Morálne rozporuplných k-dráma mužov vedie, ktorí nás fascinujú

  6 Morálne rozporuplných k-dráma mužov vedie, ktorí nás fascinujú

Väčšina „zlých chlapcov“ K-drámy vyzerá zle len z diaľky. Priblížte sa a zistíte, že sú to vlastne kôš šteniatok a mačiatok s tragickým príbehom. To je dôvod, prečo sme naozaj nadšení, keď sa objaví muž, ktorý má skutočne temnú stránku. Viete, ten typ, pre ktorý je ľahšie vás nenávidieť ako milovať. Tu je náš výber úžasne nebezpečných mužských vodcov, ktorí nás nútia hádať. Sme očarení ich neustálym tlakom a ťahom medzi ach-tak-zlým a možno-tak-tak dobrým.

Seo v Guk v ' Úsmev odišiel z vašich očí

seoinsguk

Alternatívny názov: „Na Moo Youngovi niečo je.“Tento pomocník z pivovaru, ktorý sa stal možno vrahom, je rovnocennou hrozbou a šarmom. Je to veľmi čestný človek, ale o to ťažšie je vedieť, čo si myslí. Nemá zmysel pokúšať sa odhaliť jeho lži. Namiesto toho sa musíte pokúsiť čítať medzi jeho riadkami.

k-sseureki

Je Kim Moo Young psychopat, však? Krása „ Úsmev odišiel z vašich očí “ je, že to nikdy nie je celkom jasné. V jednej epizóde sa budete cítiť tak a v ďalšej úplne zmeníte názor. Jedna vec je však istá: žiadny herec v Kórei by túto rolu práve teraz nemohol vykonávať správne Seo v Guk .

Pozrite si prvú epizódu „Úsmev opustil vaše oči“:

Sledovať teraz

Park Hae Jin v ' Syr v pasci

melo-telebi

Oh, Yoo Jung *krúti hlavou a vzdychne* . Park Hae Jin Postava, vysokoškolský študent Yoo Jung, je určite najpasívnejšia agresívna osoba na tomto zozname. Stavíme sa, že má niekde ukrytú Burn Book, ktorá by zahanbila aj to najpodlejšie dievča. Ako Hong Seol ( Kim Go Eun ), sme zvedaví, či Basket of Puppies Baek In Ho ( Seo Kang Joon ) je lepšia stávka.

iracionálne-obsesie-gottcha78

Yoo Jung nás však stále priťahuje späť, pretože je rovnako roztomilý ako strašidelný. Aký chlap môže byť taký nežný, keď sa rozpráva s chrobákom? Kto iný by mohol byť tak rozkošne zmätený obchodom so zmiešaným tovarom kimbap? Len si pamätajte, že ak vás Yoo Jung pozve na romantický piknik na vrchole útesu, je rovnako pravdepodobné, že vám navrhne, ako vás odstrčí.

Pozrite si prvú epizódu „ Syr v pasci “:

Sledovať teraz

Lee Joon Gi vo filme „Scarlet Heart: Goryeo“

my-luhaen

Wang So ( Lee Joon Gi ) má určite svoje morálne vzostupy a pády vo filme „Scarlet Heart: Goryeo“. Keď ho prvýkrát stretneme, je odmietnutý a prepustený ako zlý, krvilačný „vlčí pes“, čo sa zdá byť trochu extrémne. Tento úbohý opustený princ je určite len nepochopený. Tá vec s masovou vraždou bola len náhoda, však? S malou pomocou od Hae Soo ( IU ), stane sa dobrým kráľom, ktorého všetci potrebujeme! Správny? …Správny? Ahoj?

kdramaxoxo

Budete musieť pozerať až do konca, aby ste videli, ako sa veci vyvinú, takže, ale povedzme len toto: problémy s mamou a divoký pruh nie sú najlepším receptom na kráľovskú slávu. Je toho však veľa, čo sa dá napraviť pomocou starej dobrej pravej lásky. Ak sa So dokáže naučiť dôverovať tým, ktorým na ňom záleží, nájde silu, ktorá ho dokáže vidieť v priebehu storočí.

Namgoong min v ' Šéf Kim

cisárskeho

Fíha, tento zoznam určite potrebuje trochu komédie na odľahčenie nálady. Vďaka bohu, že máme náčelníka Kima ( Namgoong min )! Zdá sa, že šéf Kim, pochybný účtovník, ktorý dokáže vyhrabať vaše knihy z akéhokoľvek úzku, je nastavený na šťastný život v zločine. Je to do značnej miery náhoda, že skončí na morálnom ťažení, a dokonca sa pokúsi vrátiť späť viac ako raz.

iracionálne-obsesie-gottcha78

Šéf Kim “ žiari vďaka sile svojho centrálneho výkonu. Namgoong Min pretvára všetko na sebe, vrátane výšky svojho hlasu, aby to urobil správne. Nečakali by ste, že budete fandiť sériovému podvodníkovi, ale keď preskočí a pohmkáva si svoju vlastnú tematickú pieseň, nemôžete si pomôcť, aby ste si ju získali.

Pozrite si prvú epizódu „Chief Kim“:

Sledovať teraz

Cho Seung Woo v 'Les tajomstiev'

banghae

Cho Seung Woo Postava Hwang Shi Mok nie je zlá vo veľkom a okázalá ako niektorí z týchto mužských hlavných úloh. Nechystá sa vypáliť dedinu alebo vás falošne náhodne podraziť na schodoch. V skutočnosti by ho nič také nenapadlo, pretože je úplne racionálny a nie je schopný cítiť ľudské emócie.

ryn-s

To robí Shi Moka skvelého prokurátora, ale chybnú ľudskú bytosť. Nemá súcit s nikým a nemá chuť pomáhať, pokiaľ mu to nepomôže. Aspoň nie na povrchu. Čo sa však môže skrývať pod tými studenými, hustými vrstvami? Je taký len preto, že sa štíti skutočných vzťahov? Radšej sa opýtajte jeho nového partnera v (riešení) zločinu, Han Yeo Jin ( Bae Doona ).

Seo Kang Joon ako Human Nam Shin vo filme „Ste tiež človek?“

hazelyeot

Počkaj chvíľu, nemajú byť roboti tí zlí? Human Nam Shin ( Seo Kang Joon ) nám ukazuje, že žiadny kus kovu nemôže byť strašidelnejší ako človek so zranenými pocitmi. Na druhej strane nám tiež ukazuje, aké strašidelné je byť nahradený vlastným robotickým dvojčaťom (tiež Seo Kang Joon). Je to dosť na to, aby ste sa kvôli tomu chlapovi cítili zle... ale potom musí ísť a byť z toho taký blbec.

kdramaxoxo

Ľudský Shin by bol dostatočne presvedčivý sám o sebe, ale čo ho robí ešte viac fascinujúcim, je kontrast s jeho príliš dobrým robotickým ja. Nechápte nás zle, zbožňujeme Nam Shin III. Ale Human Shin je ten, kto nastavuje zrkadlo našej vlastnej neistote. Ako by sme reagovali, keby sme sa ocitli v jeho koži? Menej násilne, iste, ale nemenej odškrtnuté. Veľká vďaka, dedko!

Ktorá temná, no zasnená mužská hlavná postava vás chytí za hlavu? Dajte nám vedieť v komentároch!

Azra_A trávi väčšinu svojich bdelých hodín trpezlivým čakaním na ďalší comeback 14:00 (na rok 2021!). Spolieha sa na masky a zvláštne príchute zmrzliny, ktoré jej pomôžu vydržať (uhorka je skvelá, cejlónska je lepšia). Keď nepozerá hodiny návratu, nájdete ju zapnutú Instagram .

Aktuálne sleduje: Z vašich očí odišiel úsmev “, “ Kam pristávajú hviezdy
Najobľúbenejšie drámy všetkých čias: Moja láska z hviezdy “, “ Liečiteľ
Tešiť sa na: Posledná cisárovná “, „Spomienky na Alhambru“ (vitajte späť Hyun Bin !)