6 rozkošných momentov Park Bo Gum z 5. a 6. epizódy „Stretnutia“

  6 rozkošných momentov Park Bo Gum z 5. a 6. epizódy „Stretnutia“

Stretnutie “ bola perfektná K-dráma na pozeranie počas týchto sviatkov. Nielenže je seriál návykový a zábavný na pozeranie, ale aj Park Bo Gum musí byť tým najmilším hercom všetkých čias. Prisahám, že jeho spôsoby a repliky v dráme nás úplne zahrejú pri srdci. Tu je pohľad na 6 momentov z epizód z minulého týždňa, v ktorých bol príliš rozkošný na slová.

1. Keď ju vezme do „umeleckej galérie“ a keď nadviažu vzťah

Jin Hyeok chce, aby Soo Hyun viac vyšla zo svojej ulity a aby mu dôverovala, a tak sa rozhodne vziať ju na krátku dennú exkurziu do „umeleckej galérie“. Čo Soo Hyun nevie, je, že táto umelecká galéria je vonku a je to skrytý klenot, ktorý Jin Hyeok ukazuje Soo Hyun.Je to romantické rande hlavne preto, že Jin Hyeok vie, ako veľmi Soo Hyun miluje umenie. Na tomto mieste sa Jin Hyeok opäť stretáva so Soo Hyun po tom, čo mala zlý deň.

živé motýle

Tento moment bol obzvlášť rozkošný, pretože Jin Hyeok skutočne chcel v ich vzťahu napredovať. Vysvetlil jej, čo k nej cíti a spýtal sa jej, či môžu mať „nejaký“ vzťah. „Niektorí“, čo znamená, keď sa dvaja ľudia navzájom priťahujú, ale oficiálne spolu nechodia. Bol to rozkošný moment a ešte viac vidieť Park Bo Gum usmievať sa, keď súhlasila!

2. Keď kúpi Soo Hyun tortu na oslavu prvého dňa ich „nejakého“ vzťahu.

Keď Jin Hyeok stretne Soo Hyun pri rieke a dá jej na výber byť s ním v „nejakom“ vzťahu, je vo vytržení. Aj keď oficiálne nie sú priateľom/priateľkou, je jednoducho šťastný, že jej môže byť o niečo bližšie.

Takže keď jej kúpi tortu na oslavu prvého dňa ich „nejakého“ vzťahu, je najúžasnejšie vidieť, aký je nadšený a šťastný. A na vrch torty jej daruje ozdobu na pamiatku ich veľkého dňa.

Prežime všetci len sprostredkovane Pieseň Hye Kyo kým túto zimu zostaneme chladní.

3. Aký bol šťastný, keď sa s ním Soo Hyun spojila

Ten pohľad na jeho tvár! Dosť bolo povedané.

4. A ako ju potom chytil za ruku!

k-odysea

k-odysea

k-odysea

k-odysea

5. Aký bol rozkošne nervózny, keď mu Soo Hyun zaviazala kravatu

Myslel som si, že je TAK rozkošné, ako nosí kravatu, ktorú mu Soo Hyun dala do vrecka. Keď sa ho na to spýtala, okamžite ju vytiahol a povedal jej, že nevie, ako ju správne uviazať. Pomohla mu a on očividne nedokázal udržať chladnú hlavu.

Bol tak rozkošne závratný!

kdramanewbie

kdramanewbie

kdramanewbie

kdramanewbie

6. Pohľad lásky na jeho tvári, keď Soo Hyun verejne oznámila stav ich vzťahu

Koniec 6. epizódy mi úplne zovrel žalúdok. Po prvé, nemohol som uveriť drzosti reportérky, ktorá sa neustále pýtala Soo Hyun na jej vzťah s Jin Hyeok. Nebolo to miesto ani čas riešiť tento problém, ale bol neoblomný a otravný. Takže keď Soo Hyun odpovie, že sú v „nejakom vzťahu“, vyčarilo to na Jin Hyeokovej tvári obrovský úsmev. Úplne ste cítili, ako sa v ňom šíri láska.

A celkom nás to rozosmialo.

živé motýle

živé motýle

Pozrite si najnovšiu epizódu „Stretnutia“ nižšie:

Sledovať teraz

Ahoj Soompiers, čo sa vám páčilo na epizódach „Stretnutia“ z minulého týždňa? Dajte mi vedieť v komentároch nižšie!

binahearts je spisovateľka Soompi, ktorej hlavnými predsudkami sú Song Joong Ki a BIGBANG. Často ju možno vidieť spievať zo srdca pri karaoke, venčiť psa alebo si dopriať dezerty. Uistite sa, že budete nasledovať binahearts na Instagrame, keď prechádza svojimi najnovšími kórejskými výstrelkami!

Aktuálne sleduje: „Zatiaľ čistite s vášňou“, „Spomienky na Alhambru“ a „ Stretnutie
Najobľúbenejšie drámy všetkých čias: Tajná záhrada “, “ Goblin “, “ Pretože Toto je môj prvý život “, “ Hviezda v mojom srdci
Tešiť sa na: Vyhral Bin sa vráti na malú obrazovku a Pieseň Joong Ki ďalšia dráma