7 dôvodov, prečo nemôžeme mať dosť neodolateľnej žuvačky Park Bo

  7 dôvodov, prečo nemôžeme mať dosť neodolateľnej žuvačky Park Bo

Park Bo Gum je tu už nejaký ten čas a nejako sa mu podarilo, aby si ho všetci zamilovali – fanúšikovia a celebrity nevynímajúc. Získal dostatočne veľkú základňu fanúšikov na to, aby bol považovaný za jednu z najväčších hviezd Hallyu a existuje veľa faktorov, ktoré k tomu prispievajú. Tu je sedem dôvodov, prečo sa tohto milovaného herca nevieme nabažiť!

1. Je talentovaný hráč na klavír

Je známe, že Park Bo Gum sa pôvodne chcel venovať kariére spevu a písania piesní. V priebehu rokov sa na internete šíri video, v ktorom spieva a hrá na klavíri v skladbe „This Song“ od 2AM. Video je dojímavé, pretože ukazuje, ako mladý Park Bo Gum krásne spieva a vášeň pre jeho sen je veľmi evidentná.

V dôsledku tohto videa dostal rôzne ponuky od veľkých spoločností. Nakoniec po podpise zmluvy s jedným ho dotlačili k herectvu a mnohí sú za to očividne vďační!

Pozrite si video tu:

2. Je to BFF s množstvom veľkých mien

Jedným z najväčších mien, s ktorým je Park Bo Gum neustále spájaný, je BTS „s V . Obaja sa zblížili, keď bol Park Bo Gum MC pre KBS. Hudobná banka .“ Odvtedy sa ukázalo, že títo dvaja spolu chodia na výlety na ostrov Jeju a ešte nedávno do Paríža.

3. Je TAK slušný

Meno Park Bo Guma sa často spája s tým, že je taký milý a zdvorilý. Dokonca aj keď bol na „Hyori's Homestay“, neustále robil niečo navyše, aby sa ubezpečil, že dom je čistý, a snažil sa urobiť svoju úlohu ako robotník v posteli s raňajkami. Herci neustále spomínali, aký je dobrý a zdvorilý.

4. Má pozitívnu energiu

To je samozrejmé, ale Park Bo Gum má bojovný postoj, ktorý je veľmi nákazlivý. Počas svojho nedávneho vystúpenia na „ Ústup mladých hercov “,“ Park Bo Gum bol ochotný urobiť takmer každú aktivitu, ktorú im producenti vrhli do cesty. Bol prvým dobrovoľníkom a bez ohľadu na to, aké poslanie dostal, Park Bo Gum sa uistil, že do toho dá všetko. Je to prirodzený vodca!

5. Dokáže hrať zlého chlapca ako šéfa

Vo filme „Record of Youth“ hrá Park Bo Gum ctižiadostivého herca. Keďže sa chystá získať veľkú rolu, hrá rôzne menšie úlohy a jedna z nich je gangsterka. Táto konkrétna scéna je krátka, ale fanúšikovia a diváci získajú veľmi dobrý pohľad na to, aký by bol Park Bo Gum ako hrozivý gangster, a v skutočnosti je to veľmi pôsobivé. Kiež by sa to stalo skutočnosťou!

aminoaplikácie

6. S každým spoluhráčom z neho srší chémia

V každej sérii, v ktorej Park Bo Gum hral, ​​chémia, ktorú má s každou hviezdou, spúšťa všetky motýle. Či už to bolo s Hyeri v “ Odpoveď 1988 Kim Yoo Jung v “ Láska v mesačnom svite alebo aj veľmi krátke stretnutie s Kwon Nara v 'Itaewon Class' je Park Bo Gum neustále schopný priniesť chémiu s každým, s kým hrá.

tenor

7. Vždy je skutočný a vďačný

Na odovzdávaní cien KBS Drama Awards 2016 získal Park Bo Gum cenu Top Excellence za stvárnenie v hite. starý muž séria „Láska v mesačnom svite“. Pri prijímaní tejto veľkej pocty bol Park Bo Gum viditeľne zaplavený emóciami. Ďalej poďakoval každej jednej osobe, vrátane osoby zodpovednej za jeho kostým, pričom dával pozor, aby nikomu neušiel. Jeho skutočné srdce bolo na tejto konkrétnej udalosti veľmi zjavné.

Pozrite si video nižšie:

Ahoj Soompiers, aký je tvoj obľúbený projekt Park Bo Gum? Dajte mi vedieť v komentároch nižšie!

binahearts je spisovateľka Soompi, ktorej hlavnými predsudkami sú Pieseň Joong Ki a BIGBANG, ale v poslednej dobe bol videný ako posadnutý Hwang In Yeop . Uistite sa, že budete nasledovať binahearts na Instagrame, keď prechádza svojimi najnovšími kórejskými výstrelkami!

Aktuálne sleduje: Láska je pre hlupákov “ a „ Znovuzrodený bohatý
Najobľúbenejšie drámy všetkých čias: Tajná záhrada “ a „Hviezda v mojom srdci“.
Tešiť sa na: Vyhral Bin sa vráti na malú obrazovku.