7 K-Pop Idol hier „mafiánskeho tanca“, pri ktorých budete plakať a smiať sa

 7 k-popových idolových hier „mafiánskeho tanca“, pri ktorých budete plakať a smiať sa

Ak ste ešte nikdy nepočuli o „mafiánskom tanci“, predpoklad je celkom jednoduchý. Každý člen skupiny dostane slúchadlá a skladba sa prehrá členom, aby vystúpili. Háčik je v tom, že jeden (alebo viacerí) členovia budú počúvať úplne inú skladbu a cieľom skupiny je zistiť, ktorý člen počúva nesprávnu skladbu. Je to výzva pre skupinu aj mafiu – a vždy je zábavné to sledovať! Ak potrebujete dobrý smiech, tieto „mafiánske tanečné“ hry vás zabavia na celé hodiny.

SEDEMNÁSŤ

Členovia SEVENTEEN sú králi varietných šou a sotva existuje jediná epizóda, ktorá by neskončila chaosom. Konkurencia je tvrdá už od začiatku a nie je to nič iné ako hry mysle ešte predtým, ako sa začne hudba! Nastavte na ich skladbu „Vľavo a Vpravo“, stopa je vhodná, pretože pred koncom hry sú prsty namierené doľava a doprava.STAYC

Ak chcete majstrovskú triedu herectva, potom je táto epizóda pre vás! Yoon z STAYC je svojimi argumentmi taká presvedčivá, že by ste dokonca mohli zabudnúť, že je mafia. Členka mafie Sieun je však okamžite vylúčená – musela tancovať na otcovu pieseň a rozptýlenie bolo príliš veľa!

NCT DREAM

NCT DREAM sú známi svojou energickou choreografiou, takže akonáhle sa Jeno začne šmýkať pri predvádzaní ich piesne „We Go Up“, je úplne zdrvený! Členovia sú zábavne súťaživí, pokiaľ ide o diskusnú sekciu, a trest pre porazený tím je rovnako zábavný ako samotná hra.

NCT 127

To, že NCT 127 hrá „mafiánske tanečné“ hry, znamená, že najmladší členovia Mark a Haechan sú späť v druhom kole – a dokázali, že sú profíci! Haechan je ako mafián dokonalý a Mark na prvý pokus správne uhádol všetkých troch mafiánov. Je zlikvidovaný skôr, ako s tým môže niečo urobiť, čo znamená, že odtiaľ je chaos!

Lapač snov

Choreografia Dreamcatcher je dosť detailná, čo znamená, že pre mafiu by to malo byť ťažké – členovia sú však jeden k druhému takí podozrievaví, že aj tí, ktorí počúvajú správnu skladbu, si pomýlia, pretože sú príliš zaneprázdnení rozhliadaním sa okolo seba! Sledovať tanec mafie pri tóne zvonenia je zábavné a členovia sa celú cestu chichotajú.

CHLAPEC

Hlavný tanečník Q, herec Hyunjae a komediálny kráľ Sunwoo boli vybraní ako mafiáni pre kolo „mafiánskeho tanca“ THE BOYZ, takže to nemôže byť nič iné ako veselé! Existujú falošné obvinenia, dráma a veľa smiechu, a to všetko vďaka tomu, že členovia THE BOYZ berú svoje mafiánske hry naozaj vážne. Výsledky sú bezprecedentné!

Dážď a DVAKRÁT

Táto verzia „mafiánskeho tanca“ je trochu odlišná od ostatných, no stále je rovnako zábavná! Každý hráč dostane sadu slúchadiel, z ktorých iba jedno neprehráva žiadnu hudbu. Všetci tancujú na rovnakú pieseň a mafia sa im musí snažiť vyrovnať. Táto hra dokonca rozosmeje producentov a kým sa konečne odhalí mafia, stačí len drôt!

Aké sú vaše obľúbené epizódy „mafiánskeho tanca“? Povedzte nám to v komentároch!