7 Second Male Vedes v C-Drama a TW-Drama that Stole Our Hearts

  7 Second Male Vedes v C-Drama a TW-Drama that Stole Our Hearts

Stalo sa to nám všetkým... Sedíte tam a pozeráte drámu a staráte sa o svoje veci, keď BAM – predstaví sa vám druhá mužská hlavná postava! A viete, že nikdy nemôžete oceniť jednorazové heslo úplne rovnako. Či už je to typ zlého chlapca s problémami s otcom, alebo ten rozkošný, ktorý sa stále zaraďuje medzi priateľov, môžeme s istotou povedať, že všetci sme v tom či onom bode podľahli kúzlam tohto nepolapiteľného druhého hlavného muža. Pokračujte v čítaní, aby ste zistili, kto sú naši obľúbení!

Predtým, než sa ponoríme do toho, vezmite prosím na vedomie, že tento článok nemá v žiadnom prípade v úmysle odobrať fantastických hlavných mužských predstaviteľov. Je to všetko v dobrej zábave: metaforický tip na druhú stranu, ktorý dodnes upútava pozornosť divákov.Pieseň Wu Bo v ' A Love So Beautiful

Hral so živou energiou Gao Zhi Ting , milý stredoškolský plavec si ukradol srdcia divákov po celom svete v tejto ikonickej C-dráme z roku 2017 “ A Love So Beautiful .“ Bo Song môže vážne trénovať v bazéne, ale mimo súťažnej arény je takmer vždy veselý, drzý a hravý. V skutočnosti je jeho trecí vzťah s otcom jedným z prvých veľkých pohľadov, kde je divákovi dovolené nahliadnuť za jeho obvyklé hlúpe správanie. Sledovať ho, ako túži po Chen Xiao Xi ( Shen Yue ) môže byť niekedy trochu srdcervúce, ale budete musieť pozerať až do konca, aby ste videli, ako to dopadne s našou vzácnou Bo Song.

Pozrite si viac z rozkošnej Gao Zhi Ting v epizóde 1 „A Love So Beautiful“!

Sledovať teraz

Wang Jin Li vo filme 'Pozor, láska!'

Hlavný vedúci Li Zheng ( Wang Zi ) nebol jediný, koho otriaslo náhle predstavenie druhého hlavného muža v taiwanskej dráme z roku 2017, “ Pozor, Láska !“ Riley Wang solídny výkon, keď otvorený a charizmatický Jin Li nechal publikum úplne uchvátené. Od typických jamiek vtedajšieho nováčika herca až po jeho očarujúcu prítomnosť na obrazovke, mnohí diváci tvrdia, že Jin Li má silný syndróm druhej vedúcej úlohy – najmä keď ho sledovali, ako odvážne prenasleduje Shao Xi ( Joanne Tseng ) aspoň na začiatku. Nemyslím si, že motorka ani náušník príliš neuspokoja zaľúbené publikum.

Spustite epizódu 1 seriálu „Pozor, láska!“ práve tu!

Sledovať teraz

Simba v ' Nemôžem ťa objať

Dai Jing Yao priniesla teplo ako vedúca žena Li Shi Ya's ( Zhang Yu Xi ) priateľ z detstva a upír v čínskej dráme 2017-2018 “ Nemôžem ťa objať .“ Simba kvôli svojmu detstvu prechováva veľa bolesti a jeden z mála ľudí, ktorých pustil do svojho kruhu, je Li Shi Ya. Prirodzene, veľmi mu nesedí, keď človek menom Jiang Zhi Hao ( Xing Zhao Lin ) si začne získavať jej dôveru, pozornosť a čoskoro aj náklonnosť. Je populárny a bezstarostný, s postojom diabol-môžu, ktorý mnohí považujú za neodolateľný. ale Dai Jing Yao vezme typický bad boy trope a zdvihne latku so Simbou; je to komplikovaná postava plná zraniteľnosti a zranení – a zúfalo sa snaží odvrátiť pozornosť od reality svojej minulosti a svojho súčasného prostredia.

Pozrite si viac o Dai Jing Yao v epizóde 1 „I Cannot Hug You“ priamo tu!

Sledovať teraz

Tang Shan Hai vo filme „Vrabec“

Zhang Ruo Yun hrá inteligentného tajného agenta v “ Vrabec “, čínska dráma z roku 2016 odohrávajúca sa na začiatku 20. storočia v Šanghaji. Divákov okamžite zaujala nežná stránka Shan Hai ukrytá pod tvrdým exteriérom. Je vypočítavý a zúrivo lojálny – no s jedným alebo dvoma vlastnými tajomstvami. Tajomná postava okamžite upútala pozornosť divákov a spôsob, akým Zhang Ruo Yun tak šikovne vytiahol mnohovrstvovú postavu, je skvelou poctou jeho hereckým schopnostiam. A ak ten pohľad nie je úplne hodný mdlôb...

Dávajte pozor na Zhang Ruo Yun v 1. epizóde seriálu Vrabec!

Sledovať teraz

Hua Tuo Ye v „Jesennom koncerte“

Musel som nahodiť klasiku! Snáď druhou mužskou hlavnou postavou, ktorá roztrhne srdcia divákov, je Tuo Ye, ktorého hrá Chris Wu v tejto taiwanskej dráme z rokov 2009-2010 Jesenný koncert .“ Je to úplne ikonická najlepšia kamarátka, ktorá skutočne miluje svoj tróp, a je srdcervúce a zároveň krásne sledovať, ako sa emócie Tuo Ye odohrávajú na obrazovke. Najmä v scéne spovedania - nemôžete sa ubrániť kňučaniu bez ohľadu na to, koľkokrát to vidíte! Deje sa toho však oveľa viac, takže ak ešte nemáte, neváhajte a pozrite sa na toto. A – samozrejme – buďte opatrní pred rozkošným Chrisom Wuom, pretože by vám mohol ukradnúť srdce.

Pozrite si viac kúziel na obrazovke v epizóde 1 „Jesenného koncertu“!

Sledovať teraz

Xu Xing Cheng v ' Zabezpečí vám vysnívaný život

Kevin Chu krútil hlavami so svojím očarujúcim úsmevom a jedinečným vzhľadom, keď hral rolu Xu Xing Chenga vo filme „ Zabezpečí vám vysnívaný život .“ Otvorený a odvážny, mladosť a energia Xing Chenga je super osviežujúce sledovať. Nebojí sa postaviť za seba a ostatných (dokonca aj proti vlastnému otcovi, čo, ako všetci vieme, je v Dramalande vzácna vec). Kevin Chu hrá syna mocnej rodiny s istotou a jemnosťou, čo spôsobilo, že nejeden divák podľahol tejto druhej hlavnej úlohe!

Pozrite sa, o čom je ten rozruch, v epizóde 1 „Granting You A Dreamlike Life“!

Sledovať teraz

Zhao Lan Zhi v ' Orientálna odysea

Toto je ďalšia aktuálne vysielaná C-dráma, ktorej diváci už šalejú o druhej mužskej hlavnej úlohe, Zhao Lan Zhi, ktorú stvárňuje fantastický Zhang Yu Jian . v ' Orientálna odysea “, Lan Zhi je vysokopostavená strážnik, ktorý verí v spravodlivosť zákona a robí všetko pre to, aby ju presadzoval. Jeho integrita a odvaha patria medzi mnohé z jeho obdivuhodných vlastností a diváci jeho postavu jednoducho zbožňujú. A jeho vzťah s Ye Yuan An ( Wu Qian ) – nežné spôsoby, ktorými jej prejavuje svoju starostlivosť a lásku – je absolútne na smrť! Ale je druhým vodcom, takže to zjavne nemôže byť také jednoduché...

Dobehnite „Oriental Odyssey“ spustením epizódy 1 priamo tu!

Sledovať teraz

Ahoj Soompiers, dajte nám vedieť tvoj obľúbená druhá mužská rola v komentároch nižšie!

skutočných jedenásť je ázijský fanúšik drámy, ktorý rád objavuje novú hudbu a drámy, zvyčajne so šálkou horúcej kávy v ruke. Dúfa, že svoju vášeň pre ázijské drámy rozšíri aj medzi svojich čitateľov!

Aktuálne sleduje: Úsmev odišiel z vašich očí
Celkom obľúbené: Poď a objím ma
Tešiť sa na: Nečakané “ a „ Deti nikoho