7 spôsobov, ako nám BTS V ukazuje svoju kreatívnu genialitu

  7 spôsobov, ako nám BTS V ukazuje svoju kreatívnu genialitu

Kim Taehyung, inak známy ako V z BTS, je známy svojím zmyselným hlasom a okázalým vzhľadom. Zatiaľ čo „V“ by určite mohlo znamenať vizuálneho alebo vokálneho kráľa, je tiež po okraj plný skrytých talentov. Podobne ako ostatní členovia BTS, V je hlboko nadaný a naplnený hlbokým intelektom. Zdá sa, že spôsob, akým sa pozerá na svet, je plný úžasu a zvedavosti. Či už ide o fotografovanie, písanie, hudbu alebo dokonca hranie hier, veľakrát V dokázal, že má výnimočnú myseľ. Zdá sa, že je toho viac, než sa na prvý pohľad zdá. Tu je sedem spôsobov, ktorými nám V ukázal, že je viac než len jeho vzhľad a že jeho mozog je rovnako krásny (ak nie ešte viac) ako jeho tvár!

Jeho báseň „It’s No Big Deal“ z „Run BTS“

V nám predviedol svoje vtipné písanie v 56. epizóde „Run BTS“. Hoci jeho báseň bola dosť komediálna a od kolegov z kapely si vyslúžila niekoľko pobavených smiechov, ukázalo sa, že je aj veľmi sentimentálna. Opakujúci sa háčik „to nie je veľký problém“ bol pre neho spôsob, ako vyjadriť, že bez ohľadu na to, či budú bojovať, spoločne to prekonajú. J-Hope dokonca pochválil, aký rytmický bol koniec každej strofy, pretože každá z nich končila zvukomalebnosťou.Bolo to veľmi pesničkové a upokojujúce a ukázalo nám to, ako hlboko sa V stará o svojich kolegov z kapely!

bloombwi

bloombwi

Čo vám môžem povedať, keď sme niekedy bojovali, bolo len 'Nie je to veľký problém.'

'Ja ťa fialovím!'

Jeho vynaliezavosť nemá hraníc, keďže počas ich tretieho zhromažďovania nanovo definoval fialovú farbu.

ddaengg

Fialová je posledná farba dúhy. Fialová znamená, že ti budem dlho dôverovať a milovať ťa.

Odvtedy táto fráza získala obrovskú popularitu nielen medzi ich fanúšikmi, ale aj medzi jeho kolegami z kapely. V to často hovorí pri pozdravoch a rozlúčkach s ARMY, či už na ich koncertoch alebo na sociálnych sieťach. RM to tiež uviedol, keď dal svojej postave BT21 Koya, fialový nos.

„I purple you“ dokonca uznali UNICEF a Naver.

snowberrytae

snowberrytae

Je to fráza, ktorú vytvoril a má hlboký význam pre tých, ktorým je určená!

Jeho nadšenie pre umenie!

V sa darí byť umeleckým typom. Má extravagantnú vášeň pre fotografovanie a jeho fotografie vyvolávajú mnoho rôznych emócií. Je tiež očarený mnohými rôznymi umelcami, ako sú Van Gogh alebo Jean-Michel Basquiat. Raz prezradil, že trénuje kreslenie a požiadal, aby to zostalo v tajnosti, hoci o chvíľu neskôr odhalil svoje vlastné náčrty.

Teraz sa jeho malá záľuba v kreslení vyvinula zo zle stráženého tajomstva. Svoje výtvory vložil do svojho šatníka! Prezradil, že kreslil rôzne umelecké diela na svoje vlastné oblečenie, inšpirované Basquiatom.

bwisou

bwisou

bwisou

Jeho talent na správne určenie drobností!

Zatiaľ čo niekedy zvyšok BTS bude pochybovať o V o jeho možnostiach odpovede, má chvíle, keď je jediný, kto pozná správnu odpoveď. Či už to bolo v ukážkových reláciách alebo v ich hrách na „Run BTS“ V znova a znova dokázal, že je dosť informovaný!

ohmykimtaetae

MC: Beethoven zložil kantátu.TH: X.

ohmykimtaetae

MC: Správne, je to X. NJ: Kto to je?

ohmykimtaetae

TH: Bach! MC: Bach.

ohmykimtaetae

JK: Má pravdu!

Bonus: dokonca vyriešil Rubikovu kocku!

Vguardian1230

Jeho inovatívny spôsob dokončenia výziev na „Run BTS“

„Run BTS“ priniesol niekoľko ambicióznych výziev, v ktorých chlapci medzi sebou súťažia o víťazný titul. Jedným z nich bolo, kde museli balansovať na podložke vo vode a prenášať sódu z jednej fľaše do druhej. Zatiaľ čo väčšina z nich sa rozhodla jednoducho naliať sódu do prázdnej fľaše, V ich odborne zoradil a prehodil ako presýpacie hodiny. Ohromil ostatných a obstál vo výzve!

To si vyžaduje aj jeho extravagantný párty trik!

bloombwi

Jeho úžasné herecké schopnosti!

Kým bol fenomenálny v „ Hwarang “ jeho herecké schopnosti mu tiež poskytli veľkú priazeň pri oklamaní svojich kolegov z kapely. V epizódach 47-48 „Run BTS“ nechal všetkých oklamať. Hral špióna spolu so Sugom a Jiminom a práve jeho herectvo vyhralo inváziu Blue Village do BTS Village.

Presne vedel, čo by oklamalo jeho kolegov z kapely, aby si mysleli, že je nevinný, a tiež rýchlo ustrážil dôkazy, ktoré by odhalili jeho pozíciu. Naozaj, MVP.

TATA BT21

Nakoniec je tu jeho dômyselný a inovatívny výtvor TATA. Ako je vidieť v sérii BTS od Line Friend pri vytváraní svojich postáv, V bol presvedčený, že TATA bude jedinečná postava, nie niečo roztomilé. Bol si istý, že ARMÁDY by to uprednostnili.

Nielenže je TATA srdce, ale dokáže sa premeniť na čokoľvek, čo od neho potrebujete. Môže to byť osoba, pes, netopier alebo dokonca dáždnik. TATA je mimozemská postava, ktorá vám dá to, čo najviac potrebujete. Či už je to láska, ochrana, zvedavosť alebo len nejaká živá zábava, je to bytosť, na ktorú sa môže každý spoľahnúť. Vďaka perfektnému mysleniu V je TATA taký úspech, pretože TATA je najobľúbenejšou postavou BT21!

Toto je len niekoľko spôsobov, ktorými V dokazuje, že je jedným z tajných géniov BTS. Ako Suga poznamenal, je to tajná zbraň svojho druhu. Akými ďalšími spôsobmi ste videli, ako V predvádza svoju vynaliezavosť? Povedzte nám to v komentároch nižšie!

kaityv trávi väčšinu času sledovaním K-drám, aj keď by mala písať. Ak nepozerá drámu, určite počúva hudobné videá BTS, iKON a Red Velvet.