7 úplne absurdných momentov z epizód „Poslednej cisárovnej“ 13-16

  7 úplne absurdných momentov z epizód „Poslednej cisárovnej“ 13-16

Posledná cisárovná “ nás naďalej uchvacuje svojou divoko dramatickou zápletkou a epizódy 13 – 16 nám poskytli ešte viac neočakávaných zrád, šokujúcich úmrtí a nových schém. V súlade s nadštandardným štýlom drámy boli všetky tieto prekvapenia dodané s charakteristickým škandalóznym nádychom, ktorého sa nevieme nabažiť! Od divoko humorných až po smiešne dramatické, tu je sedem momentov z epizód tohto týždňa, ktoré boli úplne, fantasticky, úžasne absurdné!

Upozornenie: spoilery pre epizódy 13-16 nižšie!

1. Keď princ Yoon šiel bez nohavíc

Väčšina postáv v „Poslednej cisárovnej“ bojuje o trón, no korunný princ Yoon ( Oh Seung Yoon ) je odhodlaný utiecť ďaleko, ďaleko od toho. V zúfalom pokuse uniknúť matkiným strážcom Yoon odrádza mužov, aby ho nasledovali do kúpeľne, a to tak, že mu nechal nohavice. Princ by určite neopustil budovu len v spodnej bielizni, však?Správny….

2. Keď to Hyuk začal strácať

Neobviňujeme Yoona za to, že sa snaží uniknúť šialenstvu z paláca, najmä keď ho nechcú všetci späť. Ako korunný princ je Yoon ďalším v poradí na trón, čo predstavuje veľkú hrozbu pre cisára Lee Hyuka ( Shin Sung Rok ), najmä teraz, keď si Hyuk zo svojej matky urobil nepriateľa.

Pod všetkými týmito rôznymi tlakmi Hyuk konečne začína vykazovať trhliny – najmä v tejto strašidelnej scéne, v ktorej rozbije televízor, na ktorom sa prehrávalo video jeho matky, a potom sa pred ním celú minútu šialene smeje.

Všetci na palube bláznivého vlaku!

3. Keď sme sa dozvedeli, čo robí Kang Hee

Minulý týždeň sme zistili, že Seo Kang Hee ( Yoon So Yi ) je skutočnou matkou princeznej Ari, ktorá je tajne cisárovou dcérou. Teraz však vieme o tomto už aj tak šokujúcom odhalení ešte viac: Kang Hee celý čas intrigoval za chrbtom všetkých, aby dostal Ari na trón. Ale namiesto toho, aby sa zaoberala neporiadkom kráľovskej rodiny, Kang Hee ich potichu obchádzala prostredníctvom predsedu vlády:

Kang Hee je možno len tá najprefíkanejšia zo všetkých a čím viac sa o nej dozvedáme, tým absurdnejšie sa veci stávajú dramatickejšie: tiež sme zistili, že zviedla Hyuka, keď bol ženatý so zosnulou cisárovnou So Hyun, ktorá bola údajne Najlepší priateľ Kang Hee.

Schéma Kang Hee tiež pridáva úplne novú úroveň dynamike moci paláca: Min Yoo Ra ( Lee Eliáš ) myslí si vedie šou, ale nie je jediná, ktorá zviedla cisára – a na rozdiel od Yoo Ra má Kang Hee dcéru, ktorá sa tomu môže ukázať. Je to príjemné malé tajomstvo proti Yoo Ra a tešíme sa, že keď to konečne zistí, ten samoľúby výhľad zotrie z jej tváre!

4. Keď Wang Sik zradil Sunny

Keď cisárovná Sunny ( Jang Nara ) ide do hotela, aby prichytila ​​Hyuka a Yoo Ra pri nevere, netuší, že je to plán jej ako v cudzoložnom vzťahu s Na Wang Sikom ( Choi Jin Hyuk ).

Ale boli sme šokovaní spolu so Sunny, keď sme zistili, že Wang Sik bol v skutočnosti tiež zapojený do tohto smiešne škandalózneho sprisahania!

Jeho zrada je celkom prekvapením, keďže sme ho z diaľky sledovali, ako sa k Sunny správa láskavo a súcití s ​​ňou. Wang Sik má stále prednosť jeho motívy pomsty a nemôžeme sa čudovať, ako sa do seba so Sunny po tomto masívnom porušení dôvery zamilujú.

5. Táto dramatická „vražda“

Hyuk sa ešte raz pokúsi zavraždiť svoju manželku, tentoraz v prehnane dramatickej scéne, v ktorej ju Wang Sik tlačí z útesu do rieky pod ním.

Nie je prekvapením, že Sunny je zachránená a máme podozrenie, že v tom mal prsty Wang Sik, keďže Sunnyin záchranca nie je nikto iný ako bývalý učiteľ Wang Sika – ktorý, samozrejme, nie je len bývalým šéfom palácovej stráže, ale aj otec zosnulej cisárovnej.

6. Sunny bola vždy divoká

Sunny sa teraz chystá pomstiť a my sme tu na to.

Najmä ak ide o scény, v ktorých hádže veci do svojho hrozného manžela, strká Yoo Ra o zem a facká ľudí po tvári – to všetko je rovnako smiešne a uspokojujúce sledovať.

8. Keď veľká cisárovná vdova ukázala Hyukovi, kto je šéf

Veľká cisárovná vdova ( Park Won Sook ) vytrhla nám parochne, keď zhodila tie svoje, aby dala Hyukovi lekciu. Bolo načase, aby sme videli, ako sa niekto pokúša dosadiť cisára na jeho miesto, a táto scéna bola absurdne zábavná a neuveriteľne uspokojujúca.

Bohužiaľ to vyzerá tak, že vdova veľká cisárovná za to zaplatila životom, pretože tušíme, že Hyuk s tým mal niečo spoločné:

Smrť veľkej cisárovnej vdovy znamená o jednu morálne bezúhonnú postavu v paláci menej a my túžime vedieť, ako to všetko otrasie. Vráti sa Yoon, aby pomstil svoju babičku? Bude teraz moc cisárovnej vdovy úplne nekontrolovaná? Uvedomia si Wang Sik a Sunny konečne, že sú na rovnakej strane?

Podeľte sa o svoje predpovede v komentároch nižšie! A nezabudnite si pozrieť tento týždeň epizódy „Poslednej cisárovnej“ tu:

Sledovať teraz

hgordon zostáva hore príliš neskoro počas týždňových maratónskych K-drám a snaží sa držať krok s najnovšími K-popovými vydaniami.

Aktuálne sleduje: Posledná cisárovná “, “ Mama víla a drevorubač ,“ a „ Zatiaľ čistite s vášňou “ a „ Môj zvláštny hrdina .“
Najobľúbenejšie drámy všetkých čias: 'Šarlátové srdce: Goryeo,' ' Goblin “ a „ Hwayugi .“