7 vychádzajúcich hviezd, ktoré pochádzajú z JYP Entertainment

  7 vychádzajúcich hviezd, ktoré pochádzajú z JYP Entertainment

JYP Entertainment nie je len domovom hviezdneho zoznamu slávnych umelcov, ale je tu aj pôsobivý počet talentovaných hercov. V skutočnosti niektorí zasvätení z odvetvia žartujú, že všetci dnešní nádejní mladí herci patria do JYP Entertainment.

Tu je sedem vychádzajúcich hviezd agentúry, ktoré sú na dobrej ceste viesť ďalšiu generáciu hereckých talentov:

1. Pieseň Ha YoonSo svojimi nezabudnuteľnými úlohami v MBC Moja dcéra, Geum Sa Wol a KBS 2TV Fight My Way “, Song Ha Yoon upevnila svoj status silnej charakternej herečky, ktorá sa dokáže stratiť v akejkoľvek úlohe. Divákom obzvlášť ukradla srdcia – a dojala ich k slzám – svojím emotívnym vystúpením ako Baek Seol Hee vo filme „Fight My Way“, kde predviedla srdcervúce, príbuzné zobrazenie tragického konca dlhodobého vzťahu.

Song Ha Yoon si nedávno zahrala aj v romantickej komédii MBN „Devilish Joy“ v hlavnej úlohe.

Pozrite si výkon Song Ha Yoon vo filme „Fight My Way“ nižšie:

Sledovať teraz

dva. Shin Ye Eun

Začínajúca herečka Shin Ye Eun debutovala v populárnej webovej dráme „A-TEEN“ začiatkom tohto roka, kde stvárnila premýšľavú a odolnú stredoškolskú študentku Do Hana. Predtým bola stážistkou pod JYP Entertainment a v auguste oficiálne podpísala zmluvu s agentúrou ako herečka. (Diváci s orlími očami si ju mohli všimnúť aj v hudobnom videu DAY6 k skladbe „ Zastreľ ma .')

Shin Ye Eun bude mať svoj oficiálny debut na malom plátne v roku 2019, keď si zahrá po boku GOT7. Jinyoung v novej romantickej komédii tvN s názvom “ Ten psychometrický chlap “ (pracovný názov).

Pozrite si prvú epizódu „A-TEEN“ nižšie:

3. Kim Dong Hee

Ako jedna z hereckých hviezd Shin Ye Eun „A-TEEN“ nováčik Kim Dong Hee nasledoval jej kroky podpisom exkluzívnej zmluvy s JYP Entertainment tento rok v septembri.

Po tom, čo mladý herec ukradol srdcia ako očarujúci Ha Min vo filme „A-TEEN“, v súčasnosti dostáva nadšené recenzie za svoje emotívne účinkovanie v satirickej dráme JTBC „SKY Castle“.

4. Jung Gun Joo

Jung Gun Joo má za sebou rušný rok: herec sa preslávil vďaka svojej hlavnej úlohe vo webovej dráme „Flower Ever After“, ktorá je realistickým zobrazením romantických vzťahov, a pokračoval aj v hlavnej úlohe v špeciálnej dráme KBS „ Tuniak a delfín .“

Jung Gun Joo si najnovšie zahral vo webovej dráme „PREČO“ ako nevinný Cha Yeon Woo, duša s čistým srdcom, ktorej prvá láska nečakane zlomí srdce.

Pred nárastom popularity sa herec objavil aj v hudobnom videu DAY6 k skladbe „ Mám ťa rád “ ešte v roku 2017.

Pozrite si prvú epizódu „Flower Ever After“ nižšie:

5. Park Gyu Young

Park Gyu Young sa najnovšie objavil vo filme JTBC „The Third Charm“ ako Seo Kang Joon bezstarostná mladšia sestra, ako aj videoklip Urbana Zakapu k ich titulnej skladbe „ Ty si dôvod “, v ktorom stvárnila kancelársku romancu s ASTRO’s Cha Eun Woo .

Herečka momentálne nakrúca romantickú komédiu tvN “ Romantický doplnok “ (pracovný názov), v ktorom si zahrá detskú novučičkú zamestnankyňu vydavateľstva, opačné hviezdy Lee Jong Suk a Lee Na Young .

Je pozoruhodné, že Park Gyu Young sa viac ako raz stretol s hercom z JYP Jung Gun Joo – títo dvaja herci spolu hrali vo filme KBS „The Tuna and the Dolphin“, ako aj v hudobnom videu DAY6 k skladbe „I Like You“.

Pozrite si Park Gyu Young a Jung Gun Joo v hudobnom videu k skladbe „I Like You“ nižšie:

6. Jang Hui Ryoung

Hoci je Jang Hui Ryoung stále pomerne neznáma, pomaly, ale isto zanecháva svoju stopu na kórejskej dramatickej scéne. Medzi minulé projekty herečky patria úspešné drámy „ Nekontrolovateľne Láskavý “, “ Chlapec a dievča 20. storočia “ a „ Wok lásky “, čo všetko prispelo k jej povesti bona fide „vykrádačky scén“.

Jang Hui Ryoung tiež hral v niekoľkých hudobných videách JYP Entertainment, vrátane DAY6's „ gratulujem “ a „ Bola si krásna “—obe tieto páry romanticky spájali herečku s hercom Choi Woo Shik .

Vychádzajúca hviezda v súčasnosti účinkuje v dráme o exorcizme o lekárskom exorcizme „Priest“ a televíznej stanici TVN „ Stretnutie “, v ktorom hrá priateľku Pieseň Hye Kyo bývalý manžel. Bude tiež hrať po boku INFINITE's Sungjong v pripravovanej krátkej dráme SBS “ Sestra, ktorá sa zrazu objavila “ (pracovný názov).

Pozrite si najnovšiu epizódu „Stretnutia“ nižšie:

Sledovať teraz

7. Shin Eun Soo

Shin Eun Soo, ktorá debutovala hercom oproti Kang Dong vyhral vo filme „Vanishing Time“ z roku 2016 nedávno pochválila svoje zručné herectvo vo filme MBC kúpeľný otec .“ Mladá herečka upútala pozornosť divákov svojim presvedčivým, jemným výkonom Jang Hyuk dcéra.

Napriek tomu, že má iba 16 rokov (17 podľa kórejského prepočtu), Shin Eun Soo tiež prejavila prekvapivo zrelý pohľad na svoju hereckú kariéru. Nedávno poznamenala: „Chcela by som sa stať herečkou, ktorá dokáže zvládnuť akúkoľvek rolu, nevynímajúc žiadne žánre.“

Sledujte Shin Eun Soo v „Bad Papa“ nižšie:

Sledovať teraz

Zaujal vás niektorý z týchto hercov JYP Entertainment? Podeľte sa o svoje myšlienky nižšie!

zdroj ( 1 )