7 začínajúcich hercov, ktorí si získali srdcia svojimi obľúbenými rolami vo webovej dráma

  7 začínajúcich hercov, ktorí si získali srdcia svojimi obľúbenými rolami vo webovej dráma

V rušnom každodennom živote majú niektorí ľudia v dnešnej dobe problém nájsť si čas sadnúť si pred televízor a naladiť sa na hodinové drámy. V dôsledku toho sa popularita webových drám v Kórei v posledných rokoch výrazne zvýšila vďaka krátkym, rýchlym epizódam a ľahkej dostupnosti.

Rôzni začínajúci herci sa rýchlo presadzovali svojimi úlohami v úspešných webových drámach, ktoré často získavajú milióny zhliadnutí na epizódu.

Pozrite sa na niektoré z najhorúcejších začínajúcich mužských hercov!

Kim Woo Seok

Narodený: 3.3.1994 Kim Woo Seok nedávno rozbúchal srdcia ako sladká vysoká škola slniečko Choi Seung Hyuk v tretej sezóne „Love Playlist“. Bol zamilovaný do Jung Ji Won (hrá ju Jung Shin Hye) a bol k tomu taký ohľaduplný... čo u mnohých divákov spôsobilo syndróm druhého mužského hlavného hrdinu.

Tiež spieval pre OST s Kim Min Seok z MeloMance, ktorý je jeho skutočným bratom! Začnite sledovať Kim Woo Seok v tretej sezóne „Love Playlist“:

Jung Gun Joo

Narodený: 26.5.1995

Jung Gun Joo je začínajúci herec pod JYP Entertainment a mnohí ho môžu poznať ako hlavnú mužskú postavu hudobného videa DAY6 „I Like You“.

Jeho vzostup k popularite sa oficiálne začal jeho úlohou ako inštruktor plávania Choi Woong vo filme „Flower Ever After“. Nedávno tiež hral v špeciálnej dráme KBS „Tuniak a delfín“ a momentálne je vedúcim webovej drámy „PREČO“.

Pozrite si Jung Gun Joo v „Flower Ever After“ nižšie:

Nam Yoon Su

Narodený: 14. júla 1997 Nam Yoon Su prvýkrát debutoval ako model a v súčasnosti si buduje svoju kariéru aj ako herec. V nedávnom hudobnom videu Epitone Project k skladbe „first love“ si zahral hlavnú mužskú rolu po boku Suzy.

V nedávnej webovej dráme „Want More 19“ dostal lásku ako starostlivý najlepší priateľ s rozkošnými jamkami.

Shin Seung Ho

Narodený: 11. novembra 1995 Pravdepodobne najpopulárnejšia kórejská webová dráma roka „A-TEEN“ s King Kongom od herca Starship Shin Seung Ho ako Nam Si Woo. Jeho postava navonok pôsobila chladne, ale priamočiaro vyjadrovala svoju lásku k Do Ha Na (Shin Ye Eun).

Pozrite si prvú epizódu „A-TEEN“:

Park Jung Woo

Narodený: 19. januára 1996 V prvej a druhej sérii „Love Playlist“ si Park Jung Woo zahral Kang Yoon, mladšieho chlapíka, ktorý bol dlho zamilovaný do Han Jae In (Lee Yoo Jin).

Nedávno podpísal zmluvu so spoločnosťou BH Entertainment, v ktorej pôsobia špičkoví herci vrátane Lee Byung Huna, Jin Goo, Han Ji Min, Kim Go Eun a ďalších.

Pozrite si ho v druhej sezóne „Love Playlist“:

Bae Hyun Sung

Bae Hyun Sung je nováčik v agentúre Park Seo Joon’s Awesome ENT a ako mladý stážista hral vo filme „Čo je zlé s ministerkou Kim“. V tretej sezóne „Love Playlist“ hral Park Ha Neul, ktorý sa zamiluje do svojho najlepšieho priateľa Jung Pu Reum (Park Si An).

Pozrite si ho vo webovej dráme nižšie:

Kim Young Dae

Narodený: 2. marca 1996 Kim Young Dae je rastúci herec známy svojimi peknými vizuálmi, ktoré sa podobajú na Kang Dong Won. Hral v niekoľkých webových drámach vrátane druhej sezóny „Office Watch“, „Len pretože som naozaj nudný“ a „Okay to be Sensitive“.

Pozrite si „Dobre byť citlivý“ nižšie:

Máte nejakých obľúbených hercov webovej drámy?

zdroj ( 1 )