8 K-Beauty Secret Santových darčekov, z ktorých sa môže tešiť každý

  8 K-Beauty Secret Santových darčekov, z ktorých sa môže tešiť každý

Je to bezpochyby najkrajšie obdobie v roku, ale povedzme si úprimne, môže byť pri premýšľaní o darčekoch trochu zdrvujúce, a ak ste na akomkoľvek druhu výmeny Secret Santa, môže to byť ešte ťažšie. Aj keď áno, je to super zábavná vec, ktorú môžete robiť medzi priateľmi alebo spolupracovníkmi, snaha nájsť dokonalý darček môže byť skutočne veľmi rýchlo náročná. Nemôže prekročiť určitý rozpočet, musí sa zamerať na každú zúčastnenú osobu a dúfajme, že to nebude niečo, čo priniesol niekto iný. Znie to ako výzva? No neboj sa. ako môj darček pre vás na tieto Vianoce je množstvo nápadov, ktoré vás prevedú a pomôžu vám nájsť niečo vo vesmíre K-beauty, čo prinesiete na ďalšiu výmenu darčekov a získate si srdce všetkých.

Amino aplikácie

Skinfood Avokádový cukrový peeling na pery

Je roztomilý, je ideálny na zimu, aby vaše pery zostali hladké a zdravé, a tvarom pripomína avokádo... naozaj to môže byť lepšie? Tento vysoko hydratačný peeling na pery formulovaný s avokádovým olejom, bambuckým maslom a čiernym cukrom hlboko hydratuje a exfoliuje vaše pery, aby sa zabránilo ich odlupovaniu alebo vysušovaniu. Naozaj, môže niekto odolať?

hermo.my

Botanická cestovná súprava liečivých vtákov

Viete, ako si neuvedomíte, aká dôležitá je starostlivosť o pleť v cestovnej veľkosti, kým nebudete musieť cestovať a žiadna z vašich fliaš plnej veľkosti nie je povolená vo vašom kufri? Tento problém môžete vyriešiť pre svojho priateľa počas týchto Vianoc. Zabudnite na toaletné potreby v hotelovej izbe a darujte niekomu poriadnu sprchu. Tento balíček starostlivosti o telo obsahuje sadu šampónu a kondicionéru s fréziou a sadu telového mlieka a telového mlieka ruža & cédrové drevo a áno, vonia tak dobre, ako to znie.

Klub Clio USA

I Dew Care Mini Meow Trio

Existujú milióny masiek, ale existuje dôvod, prečo sú holografické stále také populárne: každý sa s nimi môže zabaviť pri starostlivosti o svoju pleť (navyše sú šialene hodné selfie). Toto zlupovacie trio holografických masiek obsahuje tri obľúbené kolekcie mačiatok I Dew Care, ktoré môže použiť každý. Dajú sa použiť samostatne alebo na reláciu s rôznym maskovaním, teda mnohostranný darček.

Memebox

Innisfree My Lip Balm Best Collection

Darčeky týkajúce sa starostlivosti o pery sú vždy dobre prijaté, pretože priznajme si, že udržať naše pery pred dehydratáciou počas zimy je naozaj výzva a každý môže využiť výhody balzamu na pery navyše. Táto kolekcia od Innisfree je nielen ideálny pre tých, ktorí majú suché pery, ale tiež im dodáva trochu farby bez toho, aby bol príliš ohromujúci (navyše ho možno aplikovať aj na líca pre orosené). Sviatočná sada obsahuje päť odtieňov formulovaných s rôznymi čajmi: sušená ruža, rubínový grapefruit, čerešňa, svadobná broskyňa a divoký ibištek.

Innisfree USA

Súprava Belif Winter Waterdrop

Nájdite niečo s roztomilým obalom a ste na polceste, však? Toto vrecko z limitovanej edície v tvare kvapky vody obsahuje päť najpredávanejších produktov Belif všetkých čias: ich obľúbený hydratačný krém s aqua bombou, krémový čistiaci prostriedok, super hydratačnú esenciu, očný krém a super upokojujúcu masku na spanie. Najlepšia časť? Každý, kto ho dostane, dostane nielen úžasnú starostlivosť o pleť na zimu, ale aj roztomilé vrecko, ktoré môžete použiť ako taštičku na make-up alebo organizér, keď produkty zmiznú.

Belif USA

Glow Recept Watermelon Jelly Tote

Glow Recipe's melón gang jednoducho nemohol byť vynechaný z tohto zoznamu, pretože, fuj, vodný melón. Na sviatky Glow Recipe vyšiel s ružovým Želé taška obsahujú všetky tri hlavné kúsky ich zbierky, takže nikto nemusí čakať do leta, aby mohol opäť cítiť vôňu melónu. Obsahuje fľaštičku hydratačného krému Glow Pink Juice v plnej veľkosti, nádobu cestovnej veľkosti Glow Sleeping Mask a Glow Jelly Sheet Mask – všetko v priesvitnej ružovej taške – je to určite víťaz výmeny darčekov.

Glow Recept

Innisfree Glow On! Menu masiek Dew-Licious 18

Darujte dobrú pleť a uisťujem vás, že bude dobre prijatá. Táto sada obsahuje najlepšie masky Innisfree obsahuje 18 rôznych — mimochodom všetky vyrobené zo 100 percent biologicky odbúrateľného eukalyptového vlákna, ktoré je šetrné k planéte Zem — aby uspokojilo každú túžbu pokožky. Úprimne, je tu niekto, kto povie nie plachtovým maskám?

Innisfree USA

Mini súprava peripera Blur Pang

Nezáleží na tom, či sa venujete líčeniu alebo nie, predviesť hladkú pleť je niečo, čo chce každý. Z rovnakého dôvodu to môže byť perfektný darček, ktorý poteší každého človeka. Táto sada primérov môže byť použitý buď pod make-up, alebo sám o sebe, aby sa dosiahol ten airbrush, ale prirodzený povrch, ktorý všetci tajne hľadáme (alebo možno nie tak tajne).

Klub Clio USA

Dostali sa niektoré z nich na váš zoznam? Dajte nám vedieť, či si vyberiete jeden z nich pre vás na ďalšej burze Secret Santa!

MimiBTSGhost

Caromalis je K-pop a K-beauty posadnutý vloger a spisovateľ. Môžete ju nájsť, ako robí rozhovory s niektorými z vašich (a jej) obľúbených skupín, keď navštívia NYC, skúša najnovšie trendy K-Beauty alebo testuje postupy starostlivosti o pleť idolov. Pozdravuj Caro Instagram a Twitter !