8 K-Pop idolov, ktorí debutovali v krátkom čase

  8 K-Pop idolov, ktorí debutovali v krátkom čase

Aby ste mohli debutovať ako K-pop idol, vyžaduje si to veľa tvrdej práce a obety, ale pre niektorých z týchto umelcov bolo obdobie tréningu neuveriteľne krátke. To však neznamená, že to bolo menej náročné!

V poradí debutu, tu je osem idolov, ktorí debutovali po boku svojich členov skupiny v tak krátkom čase!

Vylúčenie zodpovednosti: Tento zoznam obsahuje iba idoly, ktoré trénovali maximálne do 6 mesiacov a debutovali ako členovia pôvodnej zostavy ich skupiny pod tou istou agentúrou, v ktorej absolvovali svoj prvý tréning.1. Super Junior's Ryeowook – dva mesiace (2005)

giphy

Ryeowook sa pripojil k Super Junior len pár mesiacov pred ich debutom, pretože jeho zmluva ho identifikovala ako člena a nie ako stážistu. Ako bolo uvedené v epizóde „Kiss The Radio“, musel nahrať v ten istý deň, keď podpísal papiere.

2. Yeeun (HA: TFELT) – Žiadne (2007)

1 úžasné dievčatá

Bývalá členka Wonder Girls Yeeun mala jeden z najrýchlejších debutov K-popu. Zúčastnila sa reality show „MTV Wonder Girls“ a okamžite ju obsadila spoločnosť JYP, ktorá hľadala poslednú členku do dievčenskej skupiny, a tak úplne vynechala tréningové obdobie.

3. Changmin o 2:00 – tri mesiace (2008)

gfycat

Hoci 2AM vznikli prostredníctvom survival show s názvom „Hot Blood Men“ spolu so svojimi kolegami z vydavateľstva 2PM, Changmin v programe nevystupoval, pretože v tom čase nebol členom JYP Entertainment. V skutočnosti ukončil vojenskú službu tesne pred debutom, čo viedlo k jeho krátkodobému výcviku.

4. Apinkova Jung Eun Ji – Dva mesiace (2011)

deviantart

Ďalším idolom, ktorý mal krátke tréningové obdobie, je Jung Eun Ji. Po absolvovaní konkurzu a získaní pozície hlavnej speváčky mala len pár mesiacov na to, aby sa pripravila na Apinkov debut.

5-6. Chen a Baekhyun z EXO – štyri mesiace (2012)

rebloggy

Chen a Baekhyun boli preskúmaní len s odstupom niekoľkých dní a obaja boli trénovaní štyri mesiace predtým, ako debutovali ako vokalisti so zvyškom členov EXO.

7. VIXX's Hyuk – Tri mesiace (2012)

weheartit

Tesne predtým, ako sa pripojil k show prežitia „MyDOL“, bol Hyuk praktikantom iba tri mesiace. Nakoniec sa pripojil k finálnej zostave VIXX!

8. LOONA's Yves – Tri týždne (2017)

weheartit

Máme tu ďalší idol, ktorý nakoniec debutoval za menej ako mesiac. Yves určite zapôsobila svojím prirodzeným talentom ako členka LOONA a mohla debutovať po trénovaní iba troch týždňov!

Ktorý idol raného kvetu je váš obľúbený? Kto nám chýbal? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Esmee L. je marocký živý snílek, spisovateľ a nadšenec Hallyu.