8 kórejských hviezd, ktoré navštevovali prestížne americké univerzity

  8 kórejských hviezd, ktoré navštevovali prestížne americké univerzity

Kórejské hviezdy sú plné prekvapení so svojimi mnohými talentmi, ale ich plány na vysokoškolské vzdelanie tiež neprestávajú udivovať verejnosť. Hviezdy na tomto zozname zanechali mnohých v úžase nad ich výberom navštevovať známe školy a plniť si svoje sny. Pozrite sa na týchto osem celebrít, ktoré navštevovali prestížne americké univerzity!

pH-1

Rapper vyštudoval biológiu a vyštudoval Boston College. Keď pH-1 vstúpil do pracovného procesu, začínal ako zubný asistent, čo je už dosť pôsobivé! Hudobná kariéra v Južnej Kórei mu však pripadala vhodnejšia a v roku 2016 vydal svoj debutový singel s názvom „Wavy“. pH-1 je nepochybne sám sebou vďaka svojmu jedinečnému umeniu a je jasné, že mnohí fanúšikovia ho za to zbožňujú.

Eric Nam

Spevák a televízna osobnosť sa po skončení štúdia na Boston College rozhodol pre kariéru v hudbe. Eric Nam v roku 2011 študoval medzinárodné štúdiá a vedľajšie ázijské štúdiá a bol pripravený začať pracovať v poradenskej firme, keď sa ozval K-pop. Fanúšikovia nemôžu poprieť jeho inteligenciu pri riadení vlastnej kariéry prostredníctvom spoločnosti The Eric Nam Company a pomoci svojej rodine prevádzkovať populárny podcastingový kanál Dive Studios. Eric Nam je v zábave neporovnateľný!

Chloe

Po vstupe do dievčenskej skupiny v roku 2021 boli fanúšikovia prekvapení, keď sa dozvedeli, že Chloe je oddanou študentkou na University of Michigan. Špecialista v oblasti dátovej vedy priniesol do skupiny novú vedeckú energiu. V súčasnosti Chloe tvrdo pracuje ako členka Cignature po ich „ Milý Denníkový moment Vydanie EP v roku 2021. S hudbou možno len začína, ale budúcnosť je jasná s jej nekonečnými kariérnymi možnosťami.

AJ (Sion)

V roku 2012 si AJ dal pauzu od U-KISS, aby sa zameral na štúdium na Kolumbijskej univerzite. AJ, ktorý vyštudoval psychológiu, vyštudoval a vrátil sa do K-popu ako a jediný umelec v roku 2017. V súčasnosti vystupuje pod umeleckým menom Siyoon a svoj sólový debut absolvoval singlom s názvom „Nothing to you“. Bez ohľadu na desaťročie sa zdá, že hudba je stále jeho najväčšou vášňou!

Tabuľka

Legendárny vodca Epik High bol intelektuálnym čarodejníkom na Stanfordskej univerzite. Za štyri krátke roky získal v roku 2002 bakalársky a magisterský titul na tejto inštitúcii ako koterminálny študent. Tablo sa špecializoval na anglickú literatúru a tvorivé písanie a jeho kariéra v hudbe, ktorá oslovuje medzinárodné publikum, sa mu hodila. Tablo je prirodzený talent! Dnes je bývalý šéf labelu HIGHGRND aktívny ako hudobník a mediálna osobnosť. Je tiež milujúcim manželom herečky Kang Hye Jung a milujúci otec svojej dcéry Haru.

PSY

V 90. rokoch sa globálna hviezda zapísala na Bostonskú univerzitu do odboru obchodná administratíva. PSY dokonca vyskúšal Berklee College of Music, aby zlepšil svoje hudobné zručnosti. Nezískal tituly ani v jednej z inštitúcií, ale mohol okúsiť prestížny univerzitný život, ktorý je sám o sebe dostatočne pôsobivý. PSY urobil to, čo bolo pre neho najlepšie, a po ovládnutí hudobného sveta singlom „Gangnam Style“ začala jeho vlastné kórejské hudobné vydavateľstvo s názvom P NATION. PSY je tiež rodinný muž s neslávnou manželkou a dvoma dcérami.

Gunil

Gunil z Xdinary Heroes je známy svojimi neuveriteľnými bubnovými schopnosťami a svoj talent zdokonalil na Berklee College of Music. Do školy nastúpil na základe štipendia v odbore hudba so špecializáciou v kategórii bicie. Od ukončenia štúdia dosiahol Gunil rok ako člen rockovej skupiny Xdinary Heroes a mnohí milujú jeho hudobný štýl. Je to vďaka Berklee College of Music za objavenie tohto hudobného zázraku!

Lee Seo Jin

Xportsnews

Vedeli ste, že slávny herec navštevoval New York University? Vyštudoval obchodnú administratívu a titul získal na Stern School of Business. Aj keď sa jeho prestížne vzdelanie v každodennom živote pravdepodobne nehodí, mohlo to byť užitočné pri jeho úlohách na obrazovke. Postava Lee Seo Jin Han Ji Hoon vo filme „ Manželská zmluva “ bol reštauračný podnikateľ, ktorý uzavrel manželskú zmluvu s umierajúcou ženou. Nebolo by prekvapením, keby mu jeho titul pomohol vyniknúť v tejto úlohe! Tento rok bol Lee Seo Jin headlinerom K-drámy „Za každou hviezdou“ a webovej série „Dr. Park’s Clinic“, ako aj varietný program „Nečakaná cesta“.

Pozrite si Lee Seo Jin v „Manželskej zmluve“ tu:

Sledovať teraz

Ahoj Soompiers, ktorá kórejská hviezda je tvoj intelektuálny vzor? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v komentároch nižšie.

KMoody je spisovateľka Soompi, ktorá je dlhoročným fanúšikom kórejskej drámy. Medzi jej obľúbené drámy patrí „ Chlapci nad kvety “, “ Snívaj vysoko “ a „Alarm lásky“! Pre viac informácií o jej osobnej a profesionálnej spisovateľskej ceste ju sledujte na Instagrame na adrese BTScelebs .