8 najbizarnejších CGI momentov z filmu „Mama Fairy And The Woodcutter“

  8 najbizarnejších CGI momentov z filmu „Mama Fairy And The Woodcutter“

Mama víla a drevorubač “ si získava srdcia svojim očarujúcim príbehom a milými postavami. Jedna vec, ktorou si však diváci nie sú takí istí, je zvláštne CGI drámy. CGI by sme mohli očakávať od drámy, ktorá zahŕňa božské bytosti – napokon, čo by to bola rozprávka bez rozprávajúcich zvieratiek? Ale CGI pre „Mama Fairy“ bolo nepochybne... ehm... špeciálne .

V najlepšom prípade je to trochu svojrázne; a prinajhoršom to môže byť veľmi zvláštne. Niektorí diváci to považovali za rušivo nerealistické, zatiaľ čo iní si myslia, že jeho kreslený vzhľad dodáva predstaveniu magickejší, rozprávkový nádych. Takže od rozprávania jeleňa cez tancujúce kozy až po motýľovitého úhora (čo?!), tu je pohľad na tie najWTF CGI momenty z drámy. Rozhodnite sa sami: Je to súčasťou kúzla show? Jednoducho zvláštne? Možno je to oboje!

1. Deka pre holuby

Viete, keď musíte spať vonku, no nemáte prikrývku, a tak zavoláte svojich holubích priateľov, aby vás zahriali? Mama Fairy vie.

Kim Geum (Seo Ji Hoon) nie.

2. Jeom Čoskoro mačka

Forma mačky Jeoma Soona má také ľudské návyky, že je to trochu znepokojujúce. Toto môže byť niekedy roztomilé:

Alebo vtipné…

Ale často je to jednoducho bizarné:

3. Jeom Čoskoro tiger

Ďalšou mačacou podobou Jeom Soon je tiger – a dosť neladný.

Keď sa všetky jej ľudské maniere zväčšia do tohto väčšieho rozsahu, CGI sa úmerne tomu stane cudzím.

Jej zvyky sú tiež dosť pochybné, pretože sa stavíme, že by si niekto všimol obrovského tigra nesúceho muža na chrbte cez stred Soulu.

4. Zasahujúci jeleň

V rámci drámy sa objavuje tajomný jeleň, ktorý postavy prekvapuje alebo im dáva tajomné varovania. Jeho scény sú dosť frustrujúce (Kto je tento jeleň? Čo sa nám snaží povedať?), ale skutočnosť, že jeleň vyzerá, ako keby vyšiel z hlineného filmu z 90. rokov, je jeho zdanie ešte viac rozčuľujúce!

5. Tento zvláštne vyzerajúci had

Ste si istý, že to nie je palica, profesor Jeong? Pretože takto nám toto CGI vyzerá.

6. Kvitnúca kvetinová svätožiara

Fairy Ok Nam ( Moon Chae vyhral ) je počas tejto scény v Geumovom sne, takže nebudeme spochybňovať zvláštnosť obrovského kvetu, ktorý jej kvitne okolo hlavy, zatiaľ čo Geum máva, ako veľmi ju má rád. Kvet je jasne symbol jej vrúcnych a neostrých citov ku Geum, no kvôli jej červenajúcim sa rozpakom je sledovanie tejto scény trochu nepríjemné. ako keby sme zasahovali do súkromného momentu. Čo je podľa mňa pravda, keďže je to koniec koncov Geumov sen!

7. Tieto tancujúce kozy

Milujem kávu rovnako ako ďalšie nesmrteľné božstvo, ale kto vedel, že z nej budú také nadšené aj kozy?

8. Úhor motýľový

Toto nás skutočne núti zaujímať sa, čo je v káve, ktorú Ok Nam varí pre profesora Jeonga ( Min. Yoon Hyun ). Vieme, že je to sen, ale len... čo?

Začnite sledovať „Mama Fairy and the Woodcutter“ tu:

Sledovať teraz

Ahoj Soompiers, povedzte nám, ktorý CGI moment je podľa vás najpodivnejší v komentároch nižšie!

hgordon zostáva hore príliš neskoro počas týždňových maratónskych K-drám a snaží sa držať krok s najnovšími K-popovými vydaniami.

Aktuálne sleduje: Posledná cisárovná “, “ Mama víla a drevorubač “ a „ Zatiaľ čistite s vášňou .“
Najobľúbenejšie drámy všetkých čias: 'Šarlátové srdce: Goryeo,' ' Goblin “ a „ Hwayugi .“
Tešiť sa na: Pieseň smrti .“