8 nezabudnuteľných Fancams, ktoré sa presadili v K-Pop Fandom

  8 nezabudnuteľných Fancams, ktoré sa presadili v K-Pop Fandom

Aj keď radi vysielame živé vystúpenia idolov, fankamery sú vinným potešením, ktoré nám umožňuje trochu viac sa zamerať na našich obľúbených, najmä preto, že pozornosť sa zameriava výlučne na naše predsudky. Či už ide o sólo alebo ako súčasť skupiny, niektoré z týchto kamier si získajú takú pozornosť, že sa dokonca v krátkom čase stanú virálnymi a svojou úžasnosťou otrasú našimi jadrami!

Tu je niekoľko nezabudnuteľných kamier fanúšikov, ktoré vynikli v rámci K-popového fandomu.

1. Hani z EXID – „Hore & Dole“

Tento záber Haniho tancujúceho na skladbu „Up & Down“ s takmer 28 miliónmi zhliadnutí je nielen najvirálnejšou fankamou všetkých čias vďaka svojej dlhovekosti, ale je aj hlavným udávačom trendov, pretože posilnil trend fancam v kórejskej hudbe. relácie. Navyše to urobilo z tejto skladby EXID jeden z najikonickejších K-popových hitov a vystrelilo skupinu na hviezdu; nehovoriac o tom, že samotná Hani bola obzvlášť hrdá a vďačná za to video sa natáča.2. GFRIEND's Yuju – „Mám ťa rád“

Táto fankamera s 13 miliónmi zhliadnutí podčiarkuje pôsobivú úroveň profesionality Yuju. Počas GFRIENDovho vystúpenia „Me Gustas Tu“ Yuju niekoľkokrát spadla kvôli hrozným podmienkam na javisku, no zakaždým sa postavila ešte odhodlanejšie. Mnoho ľudí ju preto za to obdivovalo a chválilo jej vytrvalosť a obetavosť počas celého vystúpenia. Na záležitosť , Yuju uviedol, že mali šťastie, že sa nikto nezranil a že vystúpenie skončilo na výbornú.

3. GOT7 JB - 'Kto je tvoja mama'

Ako keby táto pódiová spolupráca sama osebe nebola očarujúca, detailný záber na JB rozhodne upútal pohľady a spadla čeľusť. V tejto krátkej fankame, ktorá má takmer 5 miliónov zhliadnutí na nižšie uvedenom kanáli a ktorú niekoľkokrát odovzdali rôzni používatelia na YouTube, môžeme vidieť, ako hravý líder GOT7 zo seba vydal všetko a zároveň poskytol charizmatické predstavenie skladby „Who's Your Mama“ od Park Jin Younga.

4. Suzy – „Love Song“

Fankamera zameraná na Suzy, ktorá zarobila celkovo 15 miliónov zhliadnutí, získala veľkú pozornosť počas skúšky „Love Song“ slečny A. Jej podmanivá aura nezostala nepovšimnutá, keď z nej bez námahy vyžarovala sebadôvera pri precíznom nacvičovaní údernej choreografie.

5. Jimin z BTS – „Dokonalý muž“

Nie je žiadnym tajomstvom, že každá Jiminova fankamera nás zakaždým zanechá v úžase a táto nižšie je rovnako hypnotizujúca ako ostatné. Keďže legendárna obálka Shinhwovho „Perfect Man“ od BTS si úplne ukradla srdcia a získala si popularitu, toto Jiminovo zameranie nám presne ukazuje, ako doslova poháňal davy divokým, pričom zobrazoval svoje energické a silné tanečné pohyby popri svojom nebezpečnom pohľade.

6. Nancy z MOMOLAND – „BBoom BBoom“

Roztomilé, sexi a sebavedomé sú perfektné slová na opis Nancyho výkonu. Živá a jemná, rastúca idolová si získala srdcia svojou energiou, keď sa pohybovala po pódiu, vďaka čomu jej fancam dosiahol viac ako 8 miliónov videní.

7. Wanna One’s Kang Daniel – „Burn It Up“

Kang Daniel je známy svojou úžasnou prítomnosťou na pódiu a táto fankamera nižšie je celkom názorným príkladom. Danielove prudké pohyby a ostrý pohľad, ktorý nazbieral niečo cez 2 milióny zhliadnutí, robia jeho časť intenzívnej choreografie skutočne úchvatnou v každom aspekte.

8. Red Velvet – „Ruská ruleta“

Na rozdiel od predchádzajúcich fancam, táto obsahuje všetkých členov a pri sledovaní budete presne vedieť prečo. Veselí, živí a oslňujúci, Red Velvet dominujú na pódiu svojou kombinovanou eleganciou a chytľavou rutinou, ktorá prinútila publikum povzbudzovať tak hlasno, ako len mohli, a tak nazbieralo takmer 6 miliónov divákov.

Ktorá K-pop performance fancam ťa najviac zaujala? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Esmee L. je marocký živý snílek, spisovateľ a nadšenec Hallyu.