„A-TEEN“ potvrdzuje obsadenie a dátum premiéry pre 2. sezónu

 „A-TEEN“ potvrdzuje obsadenie a dátum premiéry pre 2. sezónu

„A-TEEN“ sa vráti s druhou sezónou!

Režisér Han Soo Ji a zamestnanci z prvej série „A-TEEN“ sa vrátia, aby vytvorili 20 epizód pre druhú sériu. K hercom z prvej sezóny, ako sú APRIL's Naeun, Kim Dong Hee, Kim Soo Hyun a Ryu Ui Hyun, pribudnú noví herci. Kang Min Ah a Golden Child’s Bomin . Ako špeciálni hostia sa predstavia Shin Ye Eun a Shin Seung Ho.

Bomin zažije svoj herecký debut prostredníctvom tejto drámy, kde bude hrať rolu prestupového študenta s názvom Ryu Joo Ha. Hoci si na svoj nový život na strednej škole Seoyeon zvykne pomerne rýchlo, Ryu Joo Ha má v sebe vybudovanú skrytú mentálnu stenu. Kang Min Ah sa objaví ako malá sestra Cha Ki Hyuna (Ryu Ui Hyun). Keď nastúpi na strednú školu Seoyeon ako prvák, predvedie svoju chémiu s pôvodnými postavami.

Táto sezóna „A-TEEN“ sa zameria na zmeny v životoch hlavných postáv, keď sa blížia k veku 18 a 19 rokov (podľa kórejského počítania). Predstavenie realisticky predvedie konflikty a starosti, ktoré budú mať postavy pred tým, čo sa zdá byť najväčšou prekážkou v ich živote – prijímacou skúškou na vysokú školu. Tiež realisticky zobrazí množstvo možností, ktoré urobia v procese prípravy na skúšku.

Playlist Studio uviedlo: „A-TEEN“, ktorý si minulý rok získal veľkú lásku, sa vrátil so svojou druhou sériou. Táto séria obsahuje aj osviežujúce a šťastné príbehy, ktoré [postavám] pomôžu vytvoriť hlboké putá sympatií, takže sa na to tešte.“

Druhá séria “A-TEEN” bude mať premiéru 25. apríla o 19:00. KST. Naďalej sa bude vysielať každý týždeň vo štvrtok a v nedeľu prostredníctvom Facebooku, YouTube a ďalších stránok.

Zdroj ( 1 )