Agentúra Bae Jin Young zdieľa aktuálne informácie o jeho budúcich aktivitách + právne kroky proti škodlivým komentárom

 Agentúra Bae Jin Young zdieľa aktuálne informácie o jeho budúcich aktivitách + právne kroky proti škodlivým komentárom

3. januára spoločnosť C9 Entertainment vydala aktualizáciu o budúcnosti svojho umelca Bae Jin Younga a stave ich právne kroky proti zlomyseľným komentárom.

Toto je ich úplné vyhlásenie nižšie:

Dobrý deň, toto je C9 Entertainment. Poskytujeme oficiálnu aktualizáciu Bae Jin Younga, ktorý dokončil svoje aktivity s Chcem jednu a vrátili sa do našej agentúry.1) Vybrali sme právnickú kanceláriu, ktorá nás bude zastupovať v našich právnych krokoch proti hanobeniu charakteru a sexuálnemu obťažovaniu, ktoré bolo zamerané na nášho umelca Bae Jin Younga. Situáciu sme monitorovali, zhromaždili dôkazy a začali prvé kolo podávania oficiálnej sťažnosti. Máme v úmysle pokračovať v zhromažďovaní informácií do 18. januára, kým prejdeme do druhého kola. Plánujeme, že naša právna odpoveď bude silná a rýchla. [Vyhlásenie obsahuje e-mailovú adresu, na ktorú možno agentúre poslať informácie.]

2) Uvedomujeme si, že mnohí fanúšikovia majú obavy z budúcich propagácií Bae Jin Younga. Najprv urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme zaistili, že náš umelec dostane dostatok prestávky a pohodlnú rovnováhu vo svojom pracovnom živote predtým, ako začne plánovať propagáciu. Budeme ho podporovať, ako najlepšie vieme, aby mohol fanúšikov vítať ešte lepším imidžom ako doteraz. Jeho oficiálne plány na propagáciu a súvisiace podrobnosti budeme odhaľovať postupne.

Nakoniec úprimne ďakujeme všetkým fanúšikom, ktorí nepoľavili vo svojom záujme a podpore Bae Jin Younga. Ďakujem.

Zmluva Wanna One platnosť vypršala 31. decembra 2018, aj keď sa členovia budú aj naďalej spoločne objavovať na slávnostnom odovzdávaní cien, ktorých sa mali zúčastniť, a spoločne vystúpia na svojom poslednom koncerte koncom tohto mesiaca.