Agentúra Ma Dong Seoka zverejnila oficiálne vyhlásenie o obvineniach jeho otca z podvodu

 Agentúra Ma Dong Seoka zverejnila oficiálne vyhlásenie o obvineniach jeho otca z podvodu

Spoločnosť TCOent vydala oficiálne vyhlásenie týkajúce sa obvinení z podvodu Ma Dong Seok | 's otec.

SBS funE 29. novembra oznámila, že otec Ma Dong Seoka (85) odčerpal od údajnej obete (83) penzijné fondy v hodnote 500 miliónov wonov (približne 445 000 USD). Podľa správy bola obeťou rovesníčka z čias strednej školy jeho otca.

V správe sa uvádzalo, že obeť sa v roku 2010 stretla s otcom Ma Dong Seoka a považovala ho za priateľa. Jeho otec údajne obeti povedal: „V starobe neverte ani svojim príbuzným. Keď opustíte túto zem, všetko zariadim,“ a čoskoro obdržíte celé životné úspory obete.Po tom, čo obeť stratila celé svoje úspory v prospech otca Ma Dong Seoka len za rok, dostala mŕtvicu a odvtedy je hospitalizovaná. Synovci obete sa o tejto záležitosti dozvedeli po rokoch a v júni 2016 zažalovali otca Ma Dong Seoka. Hoci sa stratili účtenky a mnoho ďalších relevantných materiálov, takmer 300 miliónov (približne 267 000 USD) z 500 miliónov wonov (približne 445 000 USD) zobral jeho otec. bol uznaný ako podvod. Otec Ma Dong Seoka bol neskôr odsúdený na dva roky a šesť mesiacov väzenia. Po zvážení vysokého veku jeho otca sa však súd rozhodol udeliť podmienečný trest na štyri roky podmienečne.

Na otázku, prečo to nahlásili, príbuzný obete uviedol, že to bolo preto, že otec Ma Dong Seoka sa po tomto utrpení ani raz neospravedlnil. Uviedli: „Počuli sme, že 200 miliónov wonov (približne 178 000 dolárov) bolo oneskorene uložených na súdnom procese, ale načo to bude našej tete. Jediné, čo chceme, je úprimné ospravedlnenie našej tete a to, aby jeho otec žil pri premýšľaní.“

Hodinu po prvej správe vydal TCOent oficiálne vyhlásenie. Prečítajte si celé vyhlásenie nižšie:

Dobrý deň, toto je TCOent.

Zverejňujeme toto oficiálne vyhlásenie týkajúce sa dnešných problémov okolo herca Ma Dong Seoka.

V prvom rade by sme sa chceli hlboko ospravedlniť za znepokojujúce množstvo ľudí v dôsledku tejto nešťastnej udalosti.

V roku 2010 plánoval otec Ma Dong Seoka vrátiť peniaze, ktoré dostal na obchodné investície, ale keďže existovali nepravdivé časti, pokiaľ ide o výšku peňazí, [dve strany] pristúpili k posúdeniu prípadu. S otcom Ma Dong Seoka a jeho právnikom sme spolu s rozsudkom potvrdili, že otec Ma Dong Seoka dokončil splatenie dlžných peňazí.

Herec Ma Dong Seok bez ohľadu na dôvody znova skloní hlavu na ospravedlňovanie všetkým za to, že v tomto utrpení spôsobil problémy.

Ak sa vyskytnú akékoľvek ďalšie problémy, Ma Dong Seok prevezme plnú právnu a morálnu zodpovednosť ako syn za [vyriešenie problému] s obeťami. Agentúra tiež urobí všetko pre to, aby to vyriešila priateľsky.“

zdroj ( 1 ) ( dva ) ( 3 )

Najlepší fotografický kredit: Xportsnews