Agentúra Uee podnikne právne kroky proti škodlivým komentárom

 Agentúra Uee podnikne právne kroky proti škodlivým komentárom

3. decembra Uee Agentúra Yeolum Entertainment vydala oficiálne vyhlásenie, v ktorom oznámila právne kroky proti zlomyseľným komentátorom.

Ich celé vyhlásenie znie:

„Dobrý deň, toto je Ueeho agentúra, Yeolum Entertainment. Radi by sme vás informovali, že máme v úmysle podniknúť rázne právne kroky v reakcii na zlomyseľnú kritiku, nepravdivé informácie, osobné osočovania a iné činy ohovárania proti Uee, ktoré sa vyskytujú v zlomyseľných komentároch online.„Vždy sme si boli vedomí tohto problému so zlomyseľným správaním voči Ueemu, ale zdržali sme sa odpovede, pretože sme verili, že je to súčasť každodenného života herca, ktorú musia akceptovať, aby dostali lásku a podporu verejnosti. .

„Dlho však trpela obrovským množstvom online komentárov a usúdili sme, že to prešlo bodom, kedy to môžeme prehliadnuť. V záujme ochrany práv a záujmov nášho interpreta budeme legálne reagovať na škodlivé komentáre online, ktoré šíria nepravdivé informácie a ohovárajú interpreta.

„Vždy sme vďační za mnohých fanúšikov, ktorí Uee posielajú svoju lásku a podporu, a Uee bude pokračovať v budovaní svojho dobrého vzťahu s verejnosťou. Ďakujem.'

Uee sa momentálne objavuje vo víkendovej dráme KBS “ Môj jediný .“

Sledovať teraz

zdroj ( 1 )