Agentúra VICTON potvrdzuje, že 2 členovia sa zúčastňujú na „Produce X 101“

 Agentúra VICTON potvrdzuje, že 2 členovia sa zúčastňujú na „Produce X 101“

Dňa 15. marca spoločnosť Plan A Entertainment potvrdila prostredníctvom oficiálnych účtov sociálnych médií VICTON, že Choi Byung Chan a Han Seung Woo sa zúčastnia na nadchádzajúcom programe Mnet na prežitie „Produce X 101“.

Nasleduje úplné vyhlásenie agentúry:

Dobrý deň, toto je Plan A Entertainment.Han Seung Woo z VICTON a Choi Byung Chan, ktorí sú umelcami v rámci našej agentúry, sa nakoniec rozhodli zúčastniť sa „Produce X 101“.

Ospravedlňujeme sa za to, že sme nemohli doručiť [správy] vopred ALICE (fanúšikovia VICTON), ktorá sa musela kvôli mnohým špekulatívnym správam znepokojovať, pretože program postupuje dopredu.

Žiadame vás o vaše srdečné priania a povzbudenie k rozhodnutiu spoločnosti VICTON, ku ktorému došlo po dlhom zvažovaní. Prosím, aj naďalej prejavujte svoj záujem ostatným členom VICTON Kang Seungsik, Heo Chan, Lim Sejun, Do Hanse a Jung Subin. Ďakujem.

15. marca na poludnie KST „Produce X 101“ odhalené 15 účastníkov, ktorí sú na úrovni A a súťažia o zaujatie „stredovej pozície“ pre titulnú skladbu show. Na zozname kandidátov sú aj obaja zúčastnení členovia VICTON, Choi Byung Chan a Han Seung Woo.

zdroj ( 1 )