Agentúra Yoo Yeon Seok pokračuje v tvrdej právnej žalobe proti anonymnému jednotlivcovi, ktorý šíri falošné fámy

 Agentúra Yoo Yeon Seok podnikla tvrdé právne kroky proti anonymnému jednotlivcovi, ktorý šíril falošné fámy

Aktualizované 23. marca KST:

Yoo Yeon Seok Agentúra opäť potvrdila svoj zámer podniknúť rázne právne kroky proti anonymnému plagátu, ktorý šíril falošnú fámu.

Osoba, ktorá napísala pôvodný príspevok a tvrdila, že herec Yoo Yeon Seok urazil ich otca, ktorý pred rokmi pracoval ako ochrankár v hercovom byte, upravil svoj príspevok a napísal: „Ja som nenapísal ospravedlňujúci list, ktorý sa objavil pod rovnaké ID používateľa [ako moje].“ Jednotlivec svoje tvrdenie opravil tak, že napísal: „Môj otec pravdepodobne neodišiel z práce strážcu kvôli Yoo Yeon Seok.“

23. marca zástupca King Kong by Starship povedal: „Už sme najali právnika. Dnes plánujeme podať plnú moc a pokračovať v sťažnosti.“ Agentúra stručne uviedla pre Dispatch, že Yoo Yeon Seok zvykol počas sviatkov zdraviť ochrankára darčekmi a že si stále pamätá aj tvár ochranky.

Zdroj ( 1 )

Pôvodný článok:

Agentúra Yoo Yeon Seok oznámila právne kroky proti falošným fámam.

Predtým, 21. marca, anonymná osoba zverejnila príspevok na online komunite a tvrdila, že ich otec pracoval ako strážca v byte Yoo Yeon Seoka asi pred šiestimi alebo siedmimi rokmi a že jeho otec počul urážlivé komentáre od Yoo Yeon Seoka a jeho priateľov, čo ho spôsobilo odísť z práce kvôli hanbe a opovrhnutiu, ktoré v tom čase cítil.

22. marca agentúra Yoo Yeon Seok King Kong by Starship vydala nasledujúce vyhlásenie:

Ahoj. Toto je King Kong od Starship.

Toto je náš oficiálny postoj k online príspevku komunity súvisiacemu s hercom Yoo Yeon Seok.

Po preverení faktov s hercom sme potvrdili, že obsah [príspevku] je úplne neopodstatnený. Na plagát plánujeme podať sťažnosť za ohováranie uvedením nepravdivých údajov. Už sme najali právnika a pripravujeme sa na rázne právne kroky.

Žiadame vás, aby ste sa v tejto súvislosti zdržali šírenia akýchkoľvek nepodložených fám alebo špekulatívnych príspevkov.

Ďakujem.

Po vyhlásení agentúry sa jednotlivec, ktorý napísal pôvodný príspevok, ospravedlnil, že príspevok napísal zo žiarlivosti, pretože sa zdá, že Yoo Yeon Seok sa v poslednej dobe stala populárnejšou. Vysvetlili, že nečakali, že situácia bude až taká vážna a že je im ľúto herca Yoo Yeon Seoka. Jednotlivec dodal: 'Nikdy som sa s ním nestretol, ale myslím si, že to musí byť herec s dobrou osobnosťou a ohľaduplnosťou.'

V reakcii na nový post jednotlivca agentúra pevne uviedla, že plánujú podať sťažnosť proti jednotlivcovi bez zhovievavosti, ako bolo predtým informované.

Pozrite si Yoo Yeon Seok v ' doktor Romantický “:

Sledovať teraz

Zdroj ( 1 ) ( 2 ) ( 3 )