Ahn Jae Hyun testuje svoje šťastie a vyberá svoj osud pomocou diaľkového ovládača na „New Journey To The West 6“

 Ahn Jae Hyun testuje svoje šťastie a vyberá svoj osud pomocou diaľkového ovládača na „New Journey To The West 6“

Ahn Jae Hyun vyvolal smiech so svojou smolou v televíznom programe „New Journey to the West 6“ od tvN.

25. novembra relácia odvysielala epizódu s názvom „TV prenášajúca lásku“. Členovia hrali hru, kde striedavo zapínali televízor na náhodný kanál. Osoba s najväčším počtom ľudí na obrazovke musela vykonať trest.

Lee Soo Geun dodal: „Urobme to tak, že osoba s najväčším počtom ľudí na obrazovke si tiež vyberie nový kanál a vy musíte ísť na toto miesto. Napríklad, ak ide o domáci nákupný kanál, musíte ísť do štúdia domáceho nákupného kanála a urobiť fotografiu.“

Kang Ho Dong | Na obrazovke bolo nula ľudí a Eun Ji Won ukázal dve. Potom, čo Lee Soo Geun povedal: „Ahn Jae Hyun prináša smiech. Objaví sa veľa ľudí,“ objavili sa na obrazovke traja ľudia.

Keďže P.O z Block B a Ahn Jae Hyun mali remízu s tromi ľuďmi, hrali znova. Ahn Jae Hyun zapol volejbalový kanál, kde sa objavilo 27 ľudí a prehrali hru. Lee Soo Geun vyjadril závisť na zábave, ktorú do show prináša, a poznamenal: „Ahn Jae Hyun si túto sezónu užil všetku zábavu.“

Keď prišiel čas, aby si vybral kanál, ktorý by rozhodol o mieste, kam zamieri, Ahn Jae Hyun nakoniec vybral rybársky kanál a išiel do Anmyeondo jazdiť na nočnej rybárskej lodi.

Pozrite si epizódu z „New Journey to the West 4“ nižšie:

Sledovať teraz

zdroj ( 1 ) ( dva ) ( 3 )